Problémy v domácnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 18:29
Problémy v domácnosti

Ahoj, už mi pomalu dochází trpělivost, potřebuju se už někde vypovídat.
Jde o mého partnera, je to hrozný puntičkář, jsme spolu pět let, jsme stejně staří a máme rok a půl staré dítě. Začátkem léta jsem ještě dodělávala poslední zkoušky na VŠ, takže ten měsíc a půl se o malého hodně staral, abych měla čas na učení. Uklízel, vařil, se vším mi pomáhal a všechno vždycky bez řečí. Poslední dobou je ale všechno jinak. Není den, kdy by mě za něco nezkritizoval, on říká, že mi “jen radí”, s radami to ale nemá nic společného, spoustu věcí mu na mně vadí, pořád mě upozorňuje na mé chyby. Dnes už to byla poslední kapka, kdy na mě dost hrubě řval kvůli tomu, že jsem řízky na štědrovečerní večeři usmažila už odpoledne a ne až večer, že jsem neuvařila rybí polévku, že jsem celé Vánoce ošidila, že chce abych všechno dělala tak, jako jeho matka. Už mi nadával i kvůli tomu, že jsem špatně nakrájela maso, že jsem nedopekla zeleninu, vánočka byla hnusná, protože se mi upekla křivě, vyčítá mi, že vydělává peníze a že mě živí, když jsem na RD a že utrácím jeho peníze a že jím prý pohrdám, když jsem se ho ptala, jak jako, pohrdám, ať mi to vysvětlí, že si toho nejsem vědoma, neřekl nic, vyndal mi, že se nestarám o domácnost a že jsem špatná máma! Tím mě ranil úplně nejvíc a ať si sahám do svědomí jak chci, nedokážu přijít na žádnou chybu, všechno se vždy snažím dělat na sto procent a co je na tom, že jsem prostě už někdy unavená a potrebuju si odpočinout? On tak dvakrát do týdne umeje nádobí, koupe syne a dává mu UM, nic víc tu nedělá a hned mi prý posluhuje a o všechno se stará jenom on. Už nemůžu. Nechci o něj přijít, hlavně nechci aby syn přišel o tátu ale už nemám sílu na to, každý den poslouchat, jak jsem hrozná ve všem co dělám. Už to došlo i tak daleko, že jsem před ním klečela na kolenou a prosila ho, ať neodchází, smál se mi do očí. Ví, že bych bez něj neměla šanci to zvládnout - především po finanční stránce. Už si nevím rady a jsem zoufalá. Nejhorší je, že za chvíli dělá jakoby nic neřekl, ani se neomluví a ze mě udělá největší hysterku.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 11562 příspěvků 26.12.18 18:30

Nechceš o nej přijít? O někoho, kdo ti dovolí klecet před ním a ještě se ti směje? Tvl byla bych dávno pryč

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 18:33

@Tichošlápek to je asi ten strach z neznámého, z toho, co by bylo, až bych zůstala sama…Někdy mi připadá, jak když žiju s dvěma rozdílnými muži - jeden je milionovej a s druhým bych se nejradši okamžitě rozešla.

truelly
Závislačka 2944 příspěvků 26.12.18 18:34

Ty jsi z dětského domova? Nevěřím, že kdybys toto přečetla někomu z tvé rodiny, ze by ti nepomohl. :zed:

truelly
Závislačka 2944 příspěvků 26.12.18 18:35
@Anonymní píše:
@Tichošlápek to je asi ten strach z neznámého, z toho, co by bylo, až bych zůstala sama…Někdy mi připadá, jak když žiju s dvěma rozdílnými muži - jeden je milionovej a s druhým bych se nejradši okamžitě rozešla.

Je to typický manipulátor.

kacakaca
Závislačka 2642 příspěvků 26.12.18 18:36

Neco podobneho jsem si vyslechla, oznamila jsem, ze tedy se vracim do prace ja a od nej toto vsechno ocekavam, minimalne jak jsem to zvladala ja. Kdyz si spocital, kolik by to bylo prace, vzal zpatecku a mam klid. Co se vystridat?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 18:36

@truelly Víš co je nejhorší? Že můj partner je v očích mé rodiny ten nejlepší, nejužasnější a nejdokonalejší muž a táta pod sluncem…

arinecka
Kelišová 5508 příspěvků 26.12.18 18:37

Máte dítě spolu ne? Už po té větě, kdy ti řekl že tě živí a ty utrácíš jeho peníze, by u mě skončil. Tohle řekne naprostej tupec. To jak se k tobě chová si ale bohužel děláš sama, fakt jsi předním klečela? No, pěkně mu nahráváš, takhle se k tobě bude chovat ještě hůř :nevim: Zamysli se nad sebou, pak třeba pochopíš kde je chyba.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 18:38

@kacakaca já před RD nepracovala, nemám se kam vrátit, musela bych si najít práci, což bych jako problém neviděla, ovšem ten čas se synem, ten je mi daleko drahocennější…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 18:39

@arinecka Já vím. Neměla jsem se takhle ponížit. Když já se tak strašně bála, co budu dělat, když odejde…

Taťulda tří
Kecalka 335 příspěvků 26.12.18 18:42

Ty se staráš o jeho dítě a on ti vyčítá, že tě živý? Měj taky nějakou hrdost, nebo z tebe udělá hadr na podlahu. Požádej si soudně o alimenty na dítě.

Venetia
Hvězda diskuse 38726 příspěvků 26.12.18 18:44
@Anonymní píše:
Ahoj, už mi pomalu dochází trpělivost, potřebuju se už někde vypovídat.
Jde o mého partnera, je to hrozný puntičkář, jsme spolu pět let, jsme stejně staří a máme rok a půl staré dítě. Začátkem léta jsem ještě dodělávala poslední zkoušky na VŠ, takže ten měsíc a půl se o malého hodně staral, abych měla čas na učení. Uklízel, vařil, se vším mi pomáhal a všechno vždycky bez řečí. Poslední dobou je ale všechno jinak. Není den, kdy by mě za něco nezkritizoval, on říká, že mi “jen radí”, s radami to ale nemá nic společného, spoustu věcí mu na mně vadí, pořád mě upozorňuje na mé chyby. Dnes už to byla poslední kapka, kdy na mě dost hrubě řval kvůli tomu, že jsem řízky na štědrovečerní večeři usmažila už odpoledne a ne až večer, že jsem neuvařila rybí polévku, že jsem celé Vánoce ošidila, že chce abych všechno dělala tak, jako jeho matka. Už mi nadával i kvůli tomu, že jsem špatně nakrájela maso, že jsem nedopekla zeleninu, vánočka byla hnusná, protože se mi upekla křivě, vyčítá mi, že vydělává peníze a že mě živí, když jsem na RD a že utrácím jeho peníze a že jím prý pohrdám, když jsem se ho ptala, jak jako, pohrdám, ať mi to vysvětlí, že si toho nejsem vědoma, neřekl nic, vyndal mi, že se nestarám o domácnost a že jsem špatná máma! Tím mě ranil úplně nejvíc a ať si sahám do svědomí jak chci, nedokážu přijít na žádnou chybu, všechno se vždy snažím dělat na sto procent a co je na tom, že jsem prostě už někdy unavená a potrebuju si odpočinout? On tak dvakrát do týdne umeje nádobí, koupe syne a dává mu UM, nic víc tu nedělá a hned mi prý posluhuje a o všechno se stará jenom on. Už nemůžu. Nechci o něj přijít, hlavně nechci aby syn přišel o tátu ale už nemám sílu na to, každý den poslouchat, jak jsem hrozná ve všem co dělám. Už to došlo i tak daleko, že jsem před ním klečela na kolenou a prosila ho, ať neodchází, smál se mi do očí. Ví, že bych bez něj neměla šanci to zvládnout - především po finanční stránce. Už si nevím rady a jsem zoufalá. Nejhorší je, že za chvíli dělá jakoby nic neřekl, ani se neomluví a ze mě udělá největší hysterku.

proboha …klecet pred chlapem 8o ?

Černá vdova
Extra třída :D 10987 příspěvků 26.12.18 18:44
@Anonymní píše:
@arinecka Já vím. Neměla jsem se takhle ponížit. Když já se tak strašně bála, co budu dělat, když odejde…

Když odejde, tak se o všechno postaráš stejně, jako se staráš teď a jako bonus nebudeš poslouchat jeho hloupé kecy. ;)
Měla bys mu říct, že si ho nevážíš, protože je hloupý a líný. Že má spoustu keců a jestli chce žít s maminkou, tak ať se k ní vrátí zpátky.

Epl
Stálice 52 příspěvků 26.12.18 18:44

Pri najbližšej výčitke povedz že si od neho potrebuješ oddýchnuť, že sa nesprava ako tvoj muž, či je vôbec muž keď ťa potrebuje ponižovať. Si jeho zena a partnerka a on je tvoj partner, tak nech sa tak začne správať, dieťa si si sama neurobila tak nech sa stará aj on, ty mu tiež nevykrikujes že si mu navarila a že si prebalila vaše resp. „jeho“ dieťa… Atď šla by som na dofcu k svojim rodičom. Aspoň na týždeň nech si rozmyslí či ťa chce keď máš toľko chýb a keď nie, nevadí, takto sa ozajstný muž k žene nemôže správať. Asi má nízke sebavedomie a na tebe si ho zvyšuje… Ja by som to nedala…

Příspěvek upraven 26.12.18 v 18:46

Aduš8
Závislačka 3032 příspěvků 26.12.18 18:44
@Anonymní píše:
@kacakaca já před RD nepracovala, nemám se kam vrátit, musela bych si najít práci, což bych jako problém neviděla, ovšem ten čas se synem, ten je mi daleko drahocennější…

A proto ho necháš vyrůstat ve vztahu, kdy se k tobě chlap chová jako k otrokyni? To má super přípravku do života. Chudák dítě, všechno to od tatínka odkouká a jednou z něj vyroste to samé. Já tedy nechápu tu změnu, když jsi dělala VŠ, staral se téměř o vše a najednou úplně otočil :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >