Neznámý muž po nás chce přes sociální sítě fotky

13.1.21 14:54

Proč chce moje fotky

Ahoj holky! Určitě to asi většina z nás někdy zažila - neznámý muž po nás chce přes sociální sítě fotky, většinou ty neoblečené. Tomuhle jejich přístupu i logicky rozumím, prostě si pánové chtějí udělat dobře a zkouší naše hranice :lol:
Já jsem nějaký pátek v kontaktu s klukem, který po mě chce jakékoli mé fotky. Resp., zkusil naťuknout ty nahé, ale striktně jsem ho zarazila a od té doby už to nezkouší. Ale pořád chce nějaké mé fotky. Klidně selfie, klidně v pytli od brambor. A mě to tak přivádí na otázku, proč. Nemyslím si totiž, že zrovna nad timhle typem normálních, všedních a nudných usměvavých fotek z výletů se muži uspokojují. Nebo snad ano? Jak to vidíte vy? :D Připadá mi, že tomuhle počínání vůbec nerozumím. A když se ho zeptám, na co je chce, zamete to pod koberec.,,Jen tak. " :think:
Dvacet už nám bylo, třicet ještě ne. :)

Tak jaký na to máte názor Vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25445
13.1.21 14:55

Fotky bych určitě nedávala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18234
13.1.21 14:55

Pokud si s ním píšeš za účelem seznámení a případnýho vztahu, tak je to pochopitelný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6068
13.1.21 14:57

Ze bych ho poslala někam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.1.21 14:59

@Janli No, to je právě to… Nemyslím si, že má chuť na vážný vztah a já abych pravdu řekla asi také ne, nevím… Myslím si, že ho celkově jako člověk asi ani moc nezajímám, ale pak tedy vůbec nechápu, proč chce pořád ty fotky :D :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3891

No tak asi chce vidět i nějaký „no filter“ fotky, kde pozná, jestli náhodou nemáš o 20kg víc a nejsi ve skutečnosti chlap u mámy ve sklepě. Na druhou stranu svou fotku bych nedala… ale já bych jí na net nedala nikam, jelikož v té chvíli už by mi nepatřila a nehodlám se pak najít jako nějaká reklama na bůh ví co.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
708

Nic bych neposlala, jestli se neznáte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95
13.1.21 15:06
@SvetlanaNav píše:
Ahoj holky! Určitě to asi většina z nás někdy zažila - neznámý muž po nás chce přes sociální sítě fotky, většinou ty neoblečené. Tomuhle jejich přístupu i logicky rozumím, prostě si pánové chtějí udělat dobře a zkouší naše hranice :lol:
Já jsem nějaký pátek v kontaktu s klukem, který po mě chce jakékoli mé fotky. Resp., zkusil naťuknout ty nahé, ale striktně jsem ho zarazila a od té doby už to nezkouší. Ale pořád chce nějaké mé fotky. Klidně selfie, klidně v pytli od brambor. A mě to tak přivádí na otázku, proč. Nemyslím si totiž, že zrovna nad timhle typem normálních, všedních a nudných usměvavých fotek z výletů se muži uspokojují. Nebo snad ano? Jak to vidíte vy? :D Připadá mi, že tomuhle počínání vůbec nerozumím. A když se ho zeptám, na co je chce, zamete to pod koberec.,,Jen tak. " :think:
Dvacet už nám bylo, třicet ještě ne. :)Tak jaký na to máte názor Vy?

Myslim si, ze jste hloupa telatka, z vasich i civilnich fotek mohou klidne udelat fotomontaz. Co vas vede ke komunikaci s takovymi individui? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2678
13.1.21 15:09
@SvetlanaNav píše:
@Janli No, to je právě to… Nemyslím si, že má chuť na vážný vztah a já abych pravdu řekla asi také ne, nevím… Myslím si, že ho celkově jako člověk asi ani moc nezajímám, ale pak tedy vůbec nechápu, proč chce pořád ty fotky :D :think:

A proč si píšete? Nechcete spolu být, nezajímáte se o sebe, :think: a sex asi taky nechcete, když zavrhuješ nahé fotky.
Není to škoda času?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.1.21 15:15
@riccius píše:
A proč si píšete? Nechcete spolu být, nezajímáte se o sebe, :think: a sex asi taky nechcete, když zavrhuješ nahé fotky.
Není to škoda času?

Nás pojí jedno téma, přes které jsme si taky začali psát. Zprvu tomu nic nenasvědčovalo, že by se to mělo pak přehoupnout do téhle roviny 8o Nahé fotky bych já nikdy neposlala člověku, se kterým žádnou intimitu nesdílím natož člověku, kterého jsem nikdy na vlastní oči neviděla. Myslela jsem, že ho to tedy odradí a psát přestane, ale on je vytrvalej a chce jakékoli fotky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8154
13.1.21 15:31

@SvetlanaNav Prostě tě zkouší…a myslí si že časem tě ukeca na nějakou tu nahatou fotku, pak ji ukáže kámošum

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2678
13.1.21 15:33
@Annabela11 píše:
@SvetlanaNav Prostě tě zkouší…a myslí si že časem tě ukeca na nějakou tu nahatou fotku, pak ji ukáže kámošum

To se dělá tak do 18, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2678
13.1.21 15:33
@SvetlanaNav píše:
Nás pojí jedno téma, přes které jsme si taky začali psát. Zprvu tomu nic nenasvědčovalo, že by se to mělo pak přehoupnout do téhle roviny 8o Nahé fotky bych já nikdy neposlala člověku, se kterým žádnou intimitu nesdílím natož člověku, kterého jsem nikdy na vlastní oči neviděla. Myslela jsem, že ho to tedy odradí a psát přestane, ale on je vytrvalej a chce jakékoli fotky :lol:

To ti asi chce naznačit, že se mi líbíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12819
13.1.21 15:37
@SvetlanaNav píše:
Nás pojí jedno téma, přes které jsme si taky začali psát. Zprvu tomu nic nenasvědčovalo, že by se to mělo pak přehoupnout do téhle roviny 8o Nahé fotky bych já nikdy neposlala člověku, se kterým žádnou intimitu nesdílím natož člověku, kterého jsem nikdy na vlastní oči neviděla. Myslela jsem, že ho to tedy odradí a psát přestane, ale on je vytrvalej a chce jakékoli fotky :lol:

Tak možná se spíš zeptat jeho :lol: Jinak posílám si taky obyčejné fotky se spoustou kamarádu, ty intimní posílám jen milenci…a oni mi taky posílají své…z výletu, či jiných aktivit… a podle mě on doufá, že nějakou tu intimní přeci jen vymání, tak si teď hraje na slušňáka, aby tě přesvědčil :P Chlapi to zkouší no… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1824
13.1.21 15:39

Já bych řekla, že je jen zvědavej :-). Chce si vztáhnout osobu, se kterou si píše, k nějaké konkrétní podobě, pokud bude navíc pěkná, tak je to bonus k psaní navíc ;-). A že zkusil hned požádat o fotku hambatou? no, pokud bych si s ním psala o seriózním tématu, tak by mne tím asi trochu vykolejil a pomyslela bych si, že je poněkud pubertální. Pokud už spolu lehce flirtujete, tak to prostě zkusil :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat