LÁZNĚ NA MĚSÍC

Anonymní
12.1.21 21:54

LÁZNĚ NA MĚSÍC

Holky, prosím o rady, tipy co si vzít sebou do lázní.
Měla bych jet na 4 týdny do lázní a už jsem z toho ted nervozní :D
Oblečení samozdřejmně ví každý sám kolik a co asi bude potřebovat.
Ale tipy co vám usnadnilo pobyt atd? :D Budu vám všem moc vděčná :D
Jinak do žádanky co bude psát můj lekař pojištovně si můžu sama navrhnout do kterých lázní by jsem chtěla jet, slyšela jsem od známého, že si můžu navrhnout samozdřejmně mi to budou muset schválit chtěla by jsem jet do KARVINÁ - DARKOV LÁZNĚ byl tam někdo? :kytka:

Příspěvek upraven 20.01.21 v 08:41

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28686
12.1.21 22:01

Byl tam znamy. Pry fajn, ale v teto době bych nejela. Jsou velka omezeni. On byl na jaře, tesne pred tim, nez se lazne zavrely. Vsechno kolem vody zavreli, nesmeli nikam chodit, ani do mesta. Nesmeli se schazet, na jidlo postupně atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28686
12.1.21 22:02

Jo a od kdy jsou tri tydny měsíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.21 22:10

Omlouvám se, překlep ;) ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.21 22:42
@vokishka píše:
Jo a od kdy jsou tri tydny měsíc.

Přímo v Karviné?

• Citovat
  • Nahlásit
28686
13.1.21 06:05

Jo, v tech novych. Ja ani nevim, jestli se v te stare casti i bydli nebo jsou tam jen nejake procedury.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
16.1.21 15:48

Ahojky, do Darkova odjíždím v úterý 19.1.2021, na 28 dní.. Kdy tam pojedeš? 😀 :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.21 17:23
@nikuska.x píše:
Ahojky, do Darkova odjíždím v úterý 19.1.2021, na 28 dní.. Kdy tam pojedeš? 😀 :)

Ahojky, jedu až v dubnu škoda :( a nevíš jak to tqm teď je das mi nějaké info z tama prosím, :kytka: :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
10
16.1.21 20:21
@Anonymní píše:
Ahojky, jedu až v dubnu škoda :( a nevíš jak to tqm teď je das mi nějaké info z tama prosím, :kytka: :kytka:

Tak to je škoda☹️ Ano,
dám vědět jaké to tam je :dance: 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
16.1.21 20:36

@nikuska.x
Děkuji moc, budu Ti moc vděčná! :D Na jak dlouho jedeš? Já si tam budu chtít vzít asi pokoj sama pro sebe zjistíš mi prosím na kolik to výjde? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
16.1.21 20:48
@nik442 píše:
@nikuska.x
Děkuji moc, budu Ti moc vděčná! :D Na jak dlouho jedeš? Já si tam budu chtít vzít asi pokoj sama pro sebe zjistíš mi prosím na kolik to výjde? :kytka:

Doplatek za jednolůžkový pokoj typu standard by měl být 300 Kč /noc. Já měla jet původně do František, ale když mi řekli jaké podmínky mě tam čekají tak jsem odmítla a zařídila si Darkov. Je to sice jeden velký panelák ale slyšela jsem zatím jen samou chválu tak snad to tam zvládnu :D. Jedu na 28 dní :roll:. Teď mají podmínku negativní test na covid, může být max dva dny starý a nebo ti ho udělají i přímo tam při příjezdu, ovšem s rizikem že když budeš pozitivní jedeš zase zpátky domů a lázně se posunou na později :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
16.1.21 20:54

@nikuska.x
Jj dívala jsem se na stranky že poplatek je 300,– / noc, ale když je ted covid tak pry stát nakázal, že na pokoji musí být každý sám. Tak zda je to pravda? :D Myslím na procedůry se přechází i do jiních budov? Doufám, že vycházky ven jsou dovolené jinak nevím jak to tam zvládnu zavřená :D, no každopádně na to že mám jet až v dubnu jsem tak strašně nervozní, že Ti budu opravdu vděčná za každou informaci :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
16.1.21 21:04

@nik442
No pokud je prý ten státní systém PES v 5.stupni budu na pokoji sama, pokud by byl ve 4 stupni už je povoleno být po dvou, tak uvidíme :D No ale ono je rozdíl zda pojedeš do Historických lázní nebo do Rehabilitačního sanatoria kam pojedu já, ten velký panelák a tam by ty procedury měly být v jedné budově, ale jak tam budu budu vědět víc a dám ti vědět ;) A vycházky budou určitě povolené, vždyť jsou to lázně a ne vězení :) :dance: No já bych byla taky víc nervózní kdybych čekala delší dobu, ale u mě se to řešilo tak narychlo že už začínám balit kufry :oops: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
16.1.21 21:08

@nikuska.x Děkuji moc :oops: Hlavně si to pořádně uží!! Tam si parádně odpočineš tomu věřím :) Co balíš? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
16.1.21 21:16

@nik442
Děkujii :oops:
No zatím mám sbalenou jen kosmetiku, noťas a pár oblečení, pokračovat budu až zítra :lol:.
Určitě ti pak dám i nějaké typy co je dobrý tam vzít a co tam vlastně vůbec nepotřebuješ, jelikož já si budu brát asi hodně věcí jak se znám, které ani třeba potřebovat nebudu 🙈 :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat