Zážitky z nakupování.

20
11.1.21 21:40

Zážitky z nakupování.

Ahojky, máte také vtipné z nakupování? Někdy si říkám, že na tohle mám štěstí fakt snad jen já. Většinou na ty vtipné, někdy i na ty horší. Ale dnes mě pobavil jeden pán.

Dnes při nákupu potravin se natahuji po mléku, bylo na akci čehož jsem si všimla až později. Na paletě byl poslední balík, tak balik rozdělám a vezmu jedno mléko, že si ho vložím do vozíku a za mnou se smrtelně vážným hlasem ozve: „okamžitě vraťte to mléko zpátky“, zmateně se ohlédnu a tam stojí pán neurčitého důchodového věku (mohlo mu být sedmdesát, ale podle vrásek klidně i stodeset). Ještě zmateněji jsem se rozhlížela, jestli to vážně bylo na mě nebo jestli za mnou nestojí ještě někdo jiný. A pán okamžitě praví: „Babka mě tady jasně napsala celý balík mléka. A když nepřinesu vše, co mám na seznamu, tak neukecám ty dvě piva, co si chci koupit a schová mi je. Večer budu muset strávit s ní koukáním na ten pořád s Musilem a to se bez piva nedám. Smilujte se.“ :lol: :lol: :lol:
Pánovi jsem mléko dala, strašně děkoval a na závěr dodal. „Jsem s babkou už 40 let, někdy mě strašně se*e jak mě komanduje, ale vyměňte jí po těch letech, já už si zvykl a i tak ji pořád miluju.“

:lol: :lol:
Podělte se taky o nějaké historky, ať nemám pocit, že na podivíny a zvláštní situace nejsem magnet jediná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
932
11.1.21 21:53

To je hezké… :lol: :lol: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7669
11.1.21 22:09

Tak moc ftipné to nebude, ale v kaufu bylo máslo v akci, paleta a máslem v obležení důchodců
bezradně jsem tam stála a čekala na místečko, ale přicválal dlouhán a zeptal se kolik jich jako chci
trapně jsem řekla, že stačí 1

jedna důchodkyně po mě šlehla pohledem, jako co jsem za exota :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4181
11.1.21 22:26

:mrgreen:
prý přicválal dlouhán

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11708
11.1.21 22:28
@bublinek píše:
Tak moc ftipné to nebude, ale v kaufu bylo máslo v akci, paleta a máslem v obležení důchodců
bezradně jsem tam stála a čekala na místečko, ale přicválal dlouhán a zeptal se kolik jich jako chci
trapně jsem řekla, že stačí 1jedna důchodkyně po mě šlehla pohledem, jako co jsem za exota :mavam:

Trapný… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3896
11.1.21 22:32

Ale to je moc hezké. Po tolika letech soužití ho chápu 😁 😁
Byla jsem požádána mladým mužem v brýlích u Teska, zda-li bych mohla vrátit zpět nákupní košík, aby si jej mohl vzít on. Jednalo se podle něj o poslední třináctkový košík v řadě a jinak by nenakoupil. No chvíli jsem na něj čuměla jak péro z gauče a nakonec jej vrátila zpět a vzala si 12tkový v řadě. U pokladny mne však s díky pustil před sebe. Byl to slušný kluk, ale bylo to zvláštní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25504
11.1.21 23:00
@Martha03 píše:
Ale to je moc hezké. Po tolika letech soužití ho chápu 😁 😁
Byla jsem požádána mladým mužem v brýlích u Teska, zda-li bych mohla vrátit zpět nákupní košík, aby si jej mohl vzít on. Jednalo se podle něj o poslední třináctkový košík v řadě a jinak by nenakoupil. No chvíli jsem na něj čuměla jak péro z gauče a nakonec jej vrátila zpět a vzala si 12tkový v řadě. U pokladny mne však s díky pustil před sebe. Byl to slušný kluk, ale bylo to zvláštní…
Že by něco jako OCD? :think:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5953
11.1.21 23:16

Ja jednou dostala od dedka holi pres zada, byla jsem v cca 5.mesici a omylem jsem se primotala k nejaky sleve v Lidlu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2696
11.1.21 23:33

Já mám jeden, ale teda spíše zvláštní :think: byla jsem v kaufu na větší nákup rodičům. Otec si přál takové ty polívky do hrnečku. To si tak ta polívka jede po tom pase, za ní druhá, třetí…a najednou všechny se nějak zasekl na konci toho pasu. Tak jsem je prostě chtěla vytáhnout…v tom bum! A bum! Prodavačka mi normálně dala po ruce 8o 8o příště mě pleskla, jak malé děcko za to, že jsem si své polévky chtěla vytáhnout. A kdyby jednou, dostala jsem třikrát :lol: :lol: jsem byla úplně v šoku. Já se jí pak bála dát i peníze :lol: :lol: Říkám: já se vás bojím, že mě zase bouchnete…no nereagovala. A byl to Kaufland VSETÍN, kdyby si to četla. :jazyk: :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
11.1.21 23:57
@marra2 píše:
Já mám jeden, ale teda spíše zvláštní :think: byla jsem v kaufu na větší nákup rodičům. Otec si přál takové ty polívky do hrnečku. To si tak ta polívka jede po tom pase, za ní druhá, třetí…a najednou všechny se nějak zasekl na konci toho pasu. Tak jsem je prostě chtěla vytáhnout…v tom bum! A bum! Prodavačka mi normálně dala po ruce 8o 8o příště mě pleskla, jak malé děcko za to, že jsem si své polévky chtěla vytáhnout. A kdyby jednou, dostala jsem třikrát :lol: :lol: jsem byla úplně v šoku. Já se jí pak bála dát i peníze :lol: :lol: Říkám: já se vás bojím, že mě zase bouchnete…no nereagovala. A byl to Kaufland VSETÍN, kdyby si to četla. :jazyk: :jazyk:

🤣 🤣 🤣

To je skvělý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3896
12.1.21 00:13

@Žirafa 69 jo řekla bych, že to bylo něco v tom smyslu. Byl to slušný kluk, jen mě tím vyvedl z míry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25504
12.1.21 07:01
@Martha03 píše:
@Žirafa 69 jo řekla bych, že to bylo něco v tom smyslu. Byl to slušný kluk, jen mě tím vyvedl z míry.

Jasný,to chápu.
Ale tak pořád lepší nechat si „vzít“ 1 vozík ,než být svědkem nějaké scény…

…kdy třeba tohle je síla teda. 8o

@Jogrr píše:
Ja jednou dostala od dedka holi pres zada, byla jsem v cca 5.mesici a omylem jsem se primotala k nejaky sleve v Lidlu :mrgreen:

To Tě vážně senior přetáhl holí proto, že se tam s někým „bil“ o zlevněný zboží? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
278
12.1.21 07:21

@marra2 néé, tam dělají sice různí psychopati 🤣 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5484
12.1.21 07:42
@Žirafa 69 píše:
To Tě vážně senior přetáhl holí proto, že se tam s někým „bil“ o zlevněný zboží? :roll:

Neni to neobvyklé. Když jsem dělala pokladní. Tak kolegyni jeden dědula kopnul, protože mu hned neodpověděla, jenže ona odpovídala někomu jinému. Když byla akce, tak jiny zase najel na kolegyni protože stála u regálu a on potřeboval rychle projet (bylo tam hodne lidi) atd…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1496
12.1.21 08:01

Jednou jsem v lidlu kupovala takove drevene oblozeni na podlahu na terasu, asi uz ho bylo malo, nebo jsem u toho prekazela, nevim, ale za mnou stal pan a jak jsem si ty kostky davala do kosiku, tak on mi je z toho kosiku bral a daval si je k sobe do kosiku, vzdycky, kdyz jsem se otocila pro dalsi balik..no pro nekoho z dalky to musela byt vtipna scenka :lol:, ja jak jsem si toho vsimla, tak jsem cumela jak puk a nezmohla se ani na otazku, co to jako dela :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat