Proč máme tchýni? :(

185
29.6.13 16:31

Proč máme tchýni?:(((

Moje tchýně je totální k…a, a to jsem použila mírné slovo. Tváří se, že sežrala všechen rozum světa, všechno umí nejlíp. Začala malýmu cpát do hlavy ( jsou mu naštěstí jen 3m a nerozumí tomu ), že mu rodiče dělají zle naschvál, že ho trápíme a zlobíme ( např. když řve při oblíkání ), jen ona je ta hodná babička, co to s ním myslí dobře. Když to slyším, stávají mi vlasy na hlavě. By mě zajímalo, jak to pak bude vypadat, až tomu bude malej rozumnět? Moje konstatování manžela moc nevrušuje, prej co furt řeším. Že to nemyslí zle. Z dnešní návštěvy je mi na zvracení, jak sem se zas rozčílila. Malej má rád jednu polohu na spaní a ta když to viděla, tak řekla: Kubíčku, kdo tě naučil tak debilně spávat? :evil: p…a / omlouvám se všem, že jsem sprostá, ale jsem hrozně naštvaná /

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
48576
29.6.13 16:34
@Maritina píše:
Moje tchýně je totální k…a, a to jsem použila mírné slovo. Tváří se, že sežrala všechen rozum světa, všechno umí nejlíp. Začala malýmu cpát do hlavy ( jsou mu naštěstí jen 3m a nerozumí tomu ), že mu rodiče dělají zle naschvál, že ho trápíme a zlobíme ( např. když řve při oblíkání ), jen ona je ta hodná babička, co to s ním myslí dobře. Když to slyším, stávají mi vlasy na hlavě. By mě zajímalo, jak to pak bude vypadat, až tomu bude malej rozumnět? Moje konstatování manžela moc nevrušuje, prej co furt řeším. Že to nemyslí zle. Z dnešní návštěvy je mi na zvracení, jak sem se zas rozčílila. Malej má rád jednu polohu na spaní a ta když to viděla, tak řekla: Kubíčku, kdo tě naučil tak debilně spávat? :evil: p…a / omlouvám se všem, že jsem sprostá, ale jsem hrozně naštvaná /

Jo řešíš fakt nesmysl.
Jestli myslíš takové ty řečičky maminka tě trápí broučku, oni ti ani nedají napapat vid atd… tak řešíš fakt kraviny, to probíhá snad ve všech rodinách kde funguje babička :roll: a nebude mu to říkat až mu bude deset.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14020
29.6.13 16:34
:)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5054
29.6.13 16:35

Tchýně máme proto, abychom mněly komplikovaný život :mrgreen:

Taky mám paní matku co sežrala moudrost světa, všude byla a s každým si tyká. Je to dr přes konečky vlasů až po prsty na nohou a nikdo jiný ani pediatr, neurolog atd… nemá pravdu jen ona bývalá sestra na zubním. Prostě dokonalost sama. Jdem k ní zítra a už se moc těším co se zas dozvím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48576

A proč máme tchýni? Kdyby jsme jí neměli tak kdo by porodil naše partnery

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11132

No, tak asi bych omezila navstevy, s tchyni si promluvila, ze urcite veci pred ditetem proste rikat nebude nebo navsetvy nebudou vunec zadne.
A v prve rade bych se uklidnila a zmirnila slovnik :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4876
29.6.13 16:36
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4666
29.6.13 16:38

Moje mě taky sere. Snaž se nad to povznést. A nebo jí dej okusit tu její meducínku „Kubíčku babička je pěkná zlobilka, viď ona tě jen rozmazluje…“
chachá,… :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4876
29.6.13 16:38

Z obráceného úhlu:
Moje kolegyně je tchýně, nezavděčí se ničím, bu´d málo hlídá nebo se vnucuje, bu´d je lakomá nebo,,nepotřebují její peníze, uráží je, že nejsou snad soběstační,, atd.
Přečetla si to o sobě na jiném diskuzním fóru, kam chodí leta, snacha ji ovšem nepoznala.
Je jí to moc líto a trápí se tím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3031
29.6.13 16:40

Měla sis vzít chlapa z pasťáku. Bohužel, i tvůj chlapeček dovede jednou taky takovou chytrou jak jseš ty. Jo, jo, Božím mlýny melou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
evill
29.6.13 16:42

A tahle desna krava vychovala toho chlapa se kterym mas dite. No ten musi teda vypadat.

• Citovat
  • Nahlásit
750
29.6.13 16:42

„@Kamča.dalmatinka“ naprosto souhlasim :palec:

Zakladatelko zajimalo by mne co budes rikat svym vnukum

Příspěvek upraven 29.06.13 v 16:45

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21856
29.6.13 16:43

Proč máme tchyně? protože bez tchyní bychom neměly naše milované manžely. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4876
29.6.13 16:45

Např. snacha měla chřipku, kolegyně upekla kuře, udělala štrůdl, koupila jahody, banány, zákusky a dovezla jim to. Pak si přečetla, že snad nemaj co jíst, že bába je ulítlá apodob.
Na oslavě jejích padesátin udělala chlebíčky i bez salátu, snacha nesmí majonezu, přečetla si, že šetřila na pohoštění (byli tam i snašiný rodiče, ale chlebíčků bylo hafo, i s tím salátem).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7193
29.6.13 16:47

Promiň, ale nechceš si šetřit energii na to, až přijdou nějaké skutečné problémy? Řešiš opravdu blbosti. Zkus se uklidnit a nehledat na každým jejím slovu kdoví co. Moje tchýně taky dětem, když byly miminka a plakaly říkala: Oni tě trápěj, viď.. apod. To jsou jen takový fráze, nebuď vztahovačná a neber to na sebe. Až bude dítě větší, tak mu takový věci říkat nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat