Proč manžel přemýšlel nad prostitutkou?

Anonymní
17.2.21 10:02

Proč manžel přemýšlel nad prostitutkou

Zdravím,

ráda bych znala váš názor na tohle…

Když byl můj manžel ještě nezadaný a panic, přiznal mi že občas přemýšlel že zajde za prostitutkou, i když mě opakovaně přesvědčoval o tom, že v hloubi duše věděl, že tam stejně nikdy nepůjde. Proč tedy člověk opakovaně přemýšlí nad tím, že udělá něco, o čem ví, že to stejně nikdy neudělá? Nevidím v tom smysl.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15463
17.2.21 10:03
@Anonymní píše:
Zdravím,

Když byl můj manžel ještě nezadaný a panic, přiznal mi že občas přemýšlel že zajde za prostitutkou, i když mě opakovaně přesvědčoval o tom, že v hloubi duše věděl, že tam stejně nikdy nepůjde. Proč tedy člověk opakovaně přemýšlí nad tím, že udělá něco, o čem ví, že to stejně nikdy neudělá? Nevidím v tom smysl.

Protože mu chyběl sex? :nevim: Co v tom hledáš za podtext?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6768
17.2.21 10:03

:roll: :D A? Nad tím asi přemýšlel každej puberťák.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
326
17.2.21 10:06
@Anonymní píše:
Zdravím,

Když byl můj manžel ještě nezadaný a panic, přiznal mi že občas přemýšlel že zajde za prostitutkou, i když mě opakovaně přesvědčoval o tom, že v hloubi duše věděl, že tam stejně nikdy nepůjde. Proč tedy člověk opakovaně přemýšlí nad tím, že udělá něco, o čem ví, že to stejně nikdy neudělá? Nevidím v tom smysl.

No protože byl panic :D
Co má takový nebohý hoch dělat, když jej jinak žádná nechce? Ti šťastnější nějakou holku nakonec uloví, ty méně šťastné pak přepadají takové temné myšlenky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24853
17.2.21 10:06

Proč řešíš to, co bylo?
Já myslím, že každýho chlapa to láká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15463
17.2.21 10:07

Jo panic! To jsem přehlídla! No tak to je jasný, kterej kluk takhle nepřemejšlel?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17558
17.2.21 10:08

To je zas problém 8o By mě zajímalo, jestli je ve sluneční soustavě chlap, kterej nad tím nikdy nepřemýšlel.
Zřejmě musíme pogratulovat k absenci závažnějších problémů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
326
17.2.21 10:09
@lleennttiillkkaa píše:
Proč řešíš to, co bylo?
Já myslím, že každýho chlapa to láká.

A já zase myslím, že každý chlapa to neláká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6427
17.2.21 10:12

Neřeš kraviny z minulosti co se nestaly. A když nevidíš smysl v tom, že člověk sní nad něčím co asi nikdy neudělá, nebo nemůže mít (pominu to, že se bavíme o prostitutce) tak si asi hodne prakticky založený člověk. Vždyť na tom není nic spatnyho občas uniknout z reality aspoň v představách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24853
17.2.21 10:12
@Kutil Tom píše:
A já zase myslím, že každý chlapa to neláká.

Napsala jsem to špatně, ne láká, ale určitě nad tím alespoň jednou každý přemýšlel. Jaký by to bylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6944
17.2.21 10:13

Tady se ukazuje, ze Pretty woman nezasahla pouze zeny :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1815
17.2.21 10:15

Ty si nikdy nepřemýšlela, že by si chtěla udělat něco co víš, že nikdy neuděláš? Řešíš fakt kraviny…

Doufám, že tu za pár dní nebude diskuze na téma : Chci se rozvést s manželem, protože myslel v pubertě na prostitutku :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.2.21 10:15

Já jen nerozumím proč opakovaně přemýšlel že jednou zajde za prostitutkou, když v hloubi duše věděl, že to stejně nikdy neudělá. Chápu kdyby jen používal prostitutku ve svých představách při masturbaci, ale on také uvažoval, že své fantazie jednou zrealizuje i když by to údajně stejně nikdy neudělal. Neumím si zkrátka představit, že přemýšlím, že jednou udělám něco, o čem vím, že to stejně neudělám. Připadalo by mi to jako ztráta času, nad něčím takovým přemýšlet.

• Citovat
  • Nahlásit
326
17.2.21 10:17
@ontarova.stara píše:
Tady se ukazuje, ze Pretty woman nezasahla pouze zeny :mrgreen:.

No tak Pretty woman byla pohádka nejen ohledně toho konce, ale i toho, jak prostitutky vůbec vypadaj, když si vzpomenu na ty strašidla, co v příhraničí mávaj na auta, tak maj do Pretty woman teda sakra daleko :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6427
17.2.21 10:19
@Anonymní píše:
Já jen nerozumím proč opakovaně přemýšlel že jednou zajde za prostitutkou, když v hloubi duše věděl, že to stejně nikdy neudělá. Chápu kdyby jen používal prostitutku ve svých představách při masturbaci, ale on také uvažoval, že své fantazie jednou zrealizuje i když by to údajně stejně nikdy neudělal. Neumím si zkrátka představit, že přemýšlím, že jednou udělám něco, o čem vím, že to stejně neudělám. Připadalo by mi to jako ztráta času, nad něčím takovým přemýšlet.

A teď neztrácís čas když nad tím premyslis? Očividně zbytečně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat