Odejít nebo ne

Anonymní
16.2.21 19:52

Odejít nebo ne

Možná to bude delší ale zkusím od začátku napsat jak náš vztah vypadal, k příteli jsem se přistěhovala asi po roce vztahu, bylo vše krásné, ale postupem času jsem si začala všímat že není v pořádku něco ohledně vypisování jiným, nechal si přihlášený ntb a když sem odjížděla domu než jsem u něj bydlela, zjistila sem že uhání jiné na cigarka a podobně, ale pohoda..po dalším čase bydlení sem zjistila od kamarádky že shodou okolností můj psal její kamarádce, detaily psát nebudu ale byly to prasárny a já byla v tu dobu v práci. Kdyz sem na to přišla smazal si ji a na „důkaz“ věrnosti si smazal asi půlku holek z fb a dal mi heslo, po čase se nám narodilo dítě, bylo vše ok neměla sem důvod mu nevěřit. Ale začalo to být horší, jak jinak.. člověka nepoznáš dokud nemáš dítě. Vše začalo vyplouvat na povrch a to hlavně finance, zjistila sem postupně že je zadluzeny a vsází, i přes to všechno sem mu nabídla že při něm budu stát, řekl mi vše a že toho lituje…ale neřekl, vždy se něco co mi neřekl provalilo, od té doby hádky, přemlouvání ke komunikaci a pravdě, a začala krize a kolotoč hádek, a v tom si hrdina začal psát s jednou slečnou a chtěly se vidět :) po tom všem moji trpělivosti, podpoře udělá tohle, zase mě dokázal přemluvit že bude vše dobré, že nevěděl co chce a udělal kravínu bla bla a ze nás chce doma.Ale problémy se nevyřešily pořád shovany telefon, jeho pravidla, jeho skoukromi..doma nic nedělá jenom pracuje na dluhy, které se mimochodem nezlepšují dle mého zhoršují, takže kolotoč a já jsem opět chladná, řekla sem mu že to ukončíme až si najde práce a dítě půjde do školky, jeden večer se zvedl a šel údajně za kamarádem ven a přišel ráno, prý byl u něj..nevěřím tomu, teď fungujeme jako spolubydlící, po tom mi řekl jen nechci abyste šly..a zase se me snaží obměkčit, nevím kudy kam, jestli se sebrat a jít připravit malého o tátu a domov, ale vím že tady bych trpěla, nezmění nic co chci, zní to že sem blázen ale je to opravdu těžké když máme dítě:( skoro tříleté, neumím si představit že jeden den jdu a řekneme si čau, na jednu stránku je vše špatně nejsem šťastná ale mám ho ráda, možná sem na něj zvykla? Bojím se neznáma samoty, všeho..pardon za sloh ale uvítám zkušenosti s takovým pocitem, že cítíte že musíte pryč ale nejde to

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
503
16.2.21 19:58

Pryč a rychle, tenhle člověk si bude vždycky dělat co chce, opravdu chceš takto trávit zbytek života? Za měsíc se klidně do nějaké cuchty zblázní, zabalí se a půjde žít s ní, a ty pak budeš jenom poníženě čučet, žes to měla udělat TY a mnohem dřív. Píšu to dost drsně, ale zacni to řešit. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2042
16.2.21 19:58

Čeho se bojíš? Že se bez něj budeš mít hůř než s ním??… Tak se nech dál podvádět a splácej jeho dluhy jestli ti to tak vyhovuje :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1484
16.2.21 20:02

Se zadluzencem co naseka dluhy a jeste k tomu vsazenim a seka dale, bych opustila! Takovy te stahne sebou a budes zivorit ty i dite. Dite o otce neprijde, bude se s nim nadale vidat. Takovy vzor do zivota a jeste pod jednou strechou vykopat. Drzim palce a seber odvahu a skoncuj s takovym financnim negramotou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3369
16.2.21 20:03
@Anonymní píše:
Ale začalo to být horší, jak jinak.. člověka nepoznáš dokud nemáš dítě.

Tak zrovna tady jsi věděla, že to není žádný zázrak už před dítětem. No, to už je teď jedno. Seber se a jdi, sama píšeš, že je všechno špatně. Nemůžeš mu věřit, seká jeden průser za druhým, lže a je finančně negramotný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.2.21 20:04

Čekala sem to a díky potřebuju to slyšet opravdu..Sem blbá a stačí mi slova místo činů no, a pořád si říkám co dítě to každé ráno říká táta a mě z toho jebne, pardon, ale pořád myslím jaké to bylo na začátku, proč se vše tak posralo, to jsou asi takový ty zoufaly poslední myšlenky před koncem

• Citovat
  • Nahlásit
16.2.21 20:14

Neblazni holka a zmiz…vždyť tátu dítěti brát nebudeš…akorát spolu nebudete zit, nebude te podvádět, nebude vas zadluzovat…ale pokud se jinak k dítěti a tobě chova dobre(není agresivní a nebezpečný),tak se můžete na nějakých dnech kdy bude malyho/malou mít dohodnout, ne? A domov znamená bezpečí a ne, ze budete sice spolu jako rádoby rodina a přitom se budete hádat a nebudeš šťastná…pak ani dite nebude stastne…radši kazdy zvlášť a v pohodě :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21760
16.2.21 20:17

Posraný to bylo od začátku, jen jsi to nechtěla vidět. Buď ráda, že nejste manželé, to by jeho dluhy byly i tvými dluhy. Seber dítě a odejdi nebo ho vyhoď než tě zatáhne do ještě horších s. aček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.2.21 20:27

Měla jsem doma něco podobného a víš jak jsem dopadla???
On se zamiloval a vyhodil on mě.
Bydleli jsme v podnájmu a ja tak narychlo nemohla sehnat bydlení, tak mi majitelka nabídka volný byt na stejném patře a přímo naproti sobě :nevim:
Vodil si tam tu svojí a když šla dcerka a zaklepala na něj, tak dělal že není doma a prostě ji ty dveře neotevřel.
Dcerka plakala a plakala já byla z toho utrápená. Naštěstí netrvalo dlouho a majitelka ho vyrazila za dluhy na nájemném. Ele. Plyn bylo psané na mě a vesele si tam s ní topil než se to mohlo přepsat. Teď mi dluží na výživném nehoráznou sumu. Po tolika Letech skoro 10 let jsem s ním byla a vůbec jsem ho přitom neznala. Škoda, že jsem ho nevyrazila já dřív a dávno. Mohla jsem si ušetřit tolik trápení :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Dinocco
16.2.21 20:41

Bohužel celý můj ex a naštěstí v tom nebylo dítě. Ale opravdu se s ním rozejdi. Akorát by jsi se trápila, a i když to dítě bude ze začátku třeba špatně snášet, tak si zvykne. Až bude větší a mít rozum, tak mu vysvětlíš, že jste se přestali mít rádi. Jen kvůli dítěti bych v nefunkčním vztahu nebyla. Ještě stáhne finančně tebe a zadluží.. nekaž si život. Užívat si budeš víc a bez něj ;)

• Citovat
  • Nahlásit
11194
16.2.21 20:41

Stál za prd i když dítě nebylo, tak nad čím přemýšlíš? Jako táta snad může fungovat, i když nebudete spolu :nevim: Čeho se bojíš? Ale problémy se nevyřešily pořád shovany telefon, jeho pravidla, jeho skoukromi..doma nic nedělá jenom pracuje na dluhy, které se mimochodem nezlepšují dle mého zhoršují,

Proč chceš v tomhle žít??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.2.21 20:42

Máte všechny pravdu, i si uvědomuju že to vše spíš nechci vidět
A anonymní nejde mi označit..to je teda mazec, když ani to dítě nebere to je fakt konečná.
Ještě sem tak blbá že ho lituju, jak to tady zvládne, je psychicky v háji ze všeho co posral, ale musím být sobecká a zajistit nás dva s dítětem vím to.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.2.21 20:44

@arinecka nevím :( ze strachu co bude, ze mi bude chybět, budu ho vídat, ze zvyku, je to těžký

• Citovat
  • Nahlásit
11194
16.2.21 20:48
@Anonymní píše:
@arinecka nevím :( ze strachu co bude, ze mi bude chybět, budu ho vídat, ze zvyku, je to těžký

Tak asi ti chybět bude, chvilku…Zvyk je mrcha. Ale věř tomu, že si snadno zvykneš na klid a pohodu. Tu s ním evidentně nemáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.2.21 20:50

@arinecka to vůbec, vzbudím se stres a já jdu spát zase stres, jsou dny kdy jsme byly v pohodě smály se, hráli si všichni pohodička, ale v hlavě je všechno pořád 😐

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat