Proč mi to děla? Manželská krize?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mauri08
Kecalka 124 příspěvků 02.01.19 16:45
Proč mi to děla?

Ahoj holky, mile ženy… posledních par měsíců mě držíte vy a vaše rady nad vodou…jde o mého manžela… jsme spolu 15 let a oborům je 34… máme desetiletou dceru… pro všechny jsme par tzv. Snu…potkali se v 18 a jsou spolu do teď…no a tak vám to shrnu v kostce… pokaždé to nebylo růžové ale vždy jsme to dali-zkratka normální problémy…před 8 lety jsem měla problémy a začala jist prášky a chuť na sex nebyla ale před rokem v lednu jsem je změnila a chuť se vrátila (ale ne ze bych chuť celých 8 let neměla) manželovi zase před 5 lety zjistili cukrovku (4× denně si píchal inzulinu)manžel je placen od hodiny takže ob rána do večera 7 dni v týdnu pryč…on sice uvaří ale úklid nechává na mě…jelikož jsem teď v květnu maturovala s hodně jsem se nervovala tak po měsíci se mi rozklepalo tělo- ataka ale dobrý… no a tam to začalo…manžel mi řekl ze ho moje stavy ubiji- já odjela na prázdniny na chatu s dcerou-volal i psal ale když jsem přijela domu tak žádný sex nic…bylo mi to divné tak jsem se zeptala zda si mám dělat starosti a prý ne.. sex byl ale přišlo mi jako kdyby u toho nebyl-nebylo to ono… v září a říjnu začal chodit 3× v týdnu na jedno pivo s kamarádem kterého neviděl 10 let- znám ho…ve 33 letech bydlí v pokojicku u rodičů…kolikrát mi manžel i pošle foto ze tam je a pak mi i říká koho potkal apod..ale najednou odpadli všechno.. začal byt protivny na mě i trochu sprostý… začala si toho všímat i dcera a ta se rozbrecela ze je táta furt pryč… uhodila jsem na nej co se to s nim děje a on mi řekl ze ho to nebaví ze by mi bylo lip s někým jiným apod.-složila jsem se protože on byl pro mě všechno…zhubla jsem 10 kg a brala léky na spaní…po měsíci v prosinci jsem se jo zeptala kdy to doresime ze v téhle nejistotě kdy on mi nic nerekne( protože mi nebude dávat návod na život) mě nebaví…řekl mi ze to chtěl vyřešit po novém roce ze si nechce kazit Vánoce, ale co to mi zase neřekne…tak jsem mu napsala dopis kde jsem mu napsala ze nevím proč je ke mě tak chladný ale ať se po novém roce sebere a odejde ikdyz je to jeho byt ale já mám na nej úvěr ( minuly rok na rekonstrukci)ze ať holka povyroste vrátím mu ho ale ze on vydělá víc A podnájem utahne… pak mi napsal ze už 2 roky mu chybí něco co by ve vztahu mělo byt- ale zase mi neřekne co. Jen řekl ze kdyby chtěl odejít tak odejde a ja mu opět řekla ze na hromadce sním žít nebudu…je pravda ze se snaží udržet komunikaci -casto spolu mluvíme ikdyz o kravinach ale aspoň něco… drbeme dokonce se i zasmějete- máme pejska jeho miláčka… dokonce i dceři se začal víc věnovat a dělat si legrácku ale stále to není on… nějaké dotýká pusa nebo sex ani náhodou…já už to nezkousim protože se bojím odmítnutí ale jak todela on? Chtěl ho vždycky… když jsem se ho zeptala proč semnou nespí tak mi řekl ze mu to přijde ode mě jako mučením ať si vzpomenu na dobu kdy pomalu lezl po čtyřech… nemyslím si ze má milenku ale Červik tam je…zatím jsme bez sexu skoro 2 měsíce -nejdelší pauza…mobil má položeny na stole a displejem nahoru… bojím se ze nás opustí… a teď otázka pro vás- jaké byli příznaky když chtěl chlap od vás odejít nebo když měl jinou!!! Co mu muže chybět? On mluvit nebude a když začnu vybouchne a já to nedám… jak dlouho měl vás chlap nějakou krizi a jak dlouho byla pauza v sexu ze strany partnera? Pořad se uklidnuji tím ze když si povídá tak nema v plánu odejít…moc děkuji za přečtení až sem…

Reakce:
karjak
Kecalka 378 příspěvků 02.01.19 19:55

Co zkusit společně nějakou partnerskou poradnu? Možná má nějakou krizi? Depku?

Náměsíčná
Závislačka 4510 příspěvků 02.01.19 19:56

Může ti jen dávat sežrat tvůj nezájem jak dlouho toto může vydržet nevím. Nebo někoho má a dobře to tají.
Ideál to probrat co mu chybí,ale on ti to nechce říct. To je pak těžký to nějak řešit když nevíš.

Mauri08
Kecalka 124 příspěvků 02.01.19 21:02

Omlouvám se za chyby-až hanba to číst po sobe :) do poradny ho nedostanu… jsem fakt zničena až po 15 letech vidím ze mě dokázal dostat na dno…důvěra je pryč apod. Moc děkuji za příspěvky … je důležité znát i názor nezaujatych lidi …dekuji

Váš příspěvek
Reklama