Proč nechtějí pustit přítele k nám?

Anonymní
27.3.20 21:13

Proč nechtějí pustit přítele k nám ?

Dobrý den, chtěla jsem se jenom zeptat zda by jste mě neporadili. Je mi 16 a přítelovi 15 za měsíc 16. Mám problém nechápu proč jeho rodiče ho k nám nechtějí pustit. Zkoušeli jsme to moje rodiče to vezmou v pohodě ale jeho to zatrhnou? A když jsme se zeptali obráceně moje rodiče klidně ale jeho prostě že ne? Nevíte proč? Nebo jak mít s nima lepší vztah? :?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

25814
27.3.20 21:14
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěla jsem se jenom zeptat zda by jste mě neporadili. Je mi 16 a přítelovi 15 za měsíc 16. Mám problém nechápu proč jeho rodiče ho k nám nechtějí pustit. Zkoušeli jsme to moje rodiče to vezmou v pohodě ale jeho to zatrhnou? A když jsme se zeptali obráceně moje rodiče klidně ale jeho prostě že ne? Nevíte proč? Nebo jak mít s nima lepší vztah? :?

Protože covid 19

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17148
27.3.20 21:14

Protože je karantena a nikdo nema k nikomu chodit  :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2666
27.3.20 21:18

Jeho rodiče prostě respektují pravidla. Nic špatného na tom nevidím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18466
27.3.20 21:21

Já jsem predpotopni, ale jaký covid19? Jako abych dělala z bytu smajchlkabinet pro 15-16 lete děti? Ať se schází v parku, v době karantény mají smůlu úplně, SMS nebo Skype musí stačit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25814
27.3.20 21:23
@Cuddy píše:
Já jsem predpotopni, ale jaký covid19? Jako abych dělala z bytu smajchlkabinet pro 15-16 lete děti? Ať se schází v parku, v době karantény mají smůlu úplně, SMS nebo Skype musí stačit.

Oficiální název nového koronaviru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16291
27.3.20 21:24
@Cuddy píše:

TESAT do kamene!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.3.20 21:25
@Kriss Tina píše:
Protože je karantena a nikdo nema k nikomu chodit :roll:

Ne, teď je to běžně v karanténě to chápu ale prostě když není karantena tak proč

• Nahlásit
  • Citovat
17148
27.3.20 21:28
@Anonymní píše:
Ne, teď je to běžně v karanténě to chápu ale prostě když není karantena tak proč

Tak asi proto, ze nechteji, aby se jejich syn nekde v 15 letech pelesil no :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18466
27.3.20 21:28
@Russet píše:
Oficiální název nového koronaviru.

Ale s tím označením nemám problém, jen by to u mě nebyl důvod, proč nebudu podporovat nějaké s házení se doma. V tomto věku to má být občasné objevování neznámého, ale abych v 15/16 letech oficiálně přivítala „kamaráda“ svého dítěte, tak to ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3869
27.3.20 21:30

A tím myslíš jako přespat a nebo i přes den? Tak to musí vědět on, proč ho nechtějí pustit, nějaký argument mu řekli?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1228
27.3.20 21:30

Tak at nerika, ze jde k tobe :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3322
27.3.20 21:32
@Anonymní píše:
Ne, teď je to běžně v karanténě to chápu ale prostě když není karantena tak proč

Protože jste ještě malý děcka… Možná mají pocit, že na něj máš špatný vliv a nechtějí být brzy babička a dědeček…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4993
27.3.20 21:35
@Anonymní píše:

Proto aby si nezkazil zivot tim, ze te otehotni napriklad?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
131
27.3.20 21:36

Tak se nediv, když je ten koronavirus, já mám hodně tolerantní rodiče, přítelkyně u nás normálně přespává, ale teď k nám nemůže. Nikdo k nám teď nechodí. Dostal jsem na výběr, buď půjdu teď k rodině mé přítelkyně po dobu těch opatření nebo ona k nám a nebo si budeme jen volat. Nějaké, že se teď budeme navštěvovat to nechtěli ani jedni rodiče slyšet. Mají z toho strach no, z toho viru. Já to sice tak nehrotím, ale zase je chápu, to mají z těch zpráv :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama