Jsem závislá na sexu

36
26.3.20 22:24

Sex - závislost

Zdravím… Sama bych nad tím tak ani nepřemýšlela, ale nedávno mi přítel řekl, že jsem úplně přehnaná a měla bych zajít k odbornikovi. Zajímá mne jenom pro porovnání jak často mají lidi ve vztahu sex. My ho máme každý den minimálně 3× a mohla bych pořád. Po dosažení orgasmu můžu znovu a znovu. Takže se milujeme opakovaně a pokud už přítel nemůže dosáhnout orgasmus, dodělá mne rukou nebo já sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26.3.20 22:28

@Renti docela časově náročný koníček. Pokud člověk chodí do práce a má rodinu, tak to nejde ani moc logisticky poladit, aby měl sex minimálně 3× denně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.20 22:29

No tak 3× denně podle mě trochu moc já jsem sice teďka asi měsíc rozvedená, ale předtím to bylo 3× tydne max..

• Nahlásit
  • Citovat
13340
26.3.20 22:34

A to se chlubíš nebo si stěžuješ??? Závislost to je, pokud ti to omezuje život, narušuje vztahy a práci a v případě, že sex nemůžeš mít, tak tě to silně frustruje a jsi nepříčetná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
26.3.20 22:37

@Janli nechlubim. Jak píši v příspěvku… Jen pro porovnání, jestli to řekl partner oprávněně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
26.3.20 22:38

@Kfětoslava děti nemáme. Oba podnikáme. Takže čas se najde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.20 22:39

Po třech měsících mi to nepřijde nic divného

• Nahlásit
  • Citovat
36
26.3.20 22:40
@Anonymní píše:
Po třech měsících mi to nepřijde nic divného
??
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.20 22:51

No ono je to vlastně už diagnóza…

• Nahlásit
  • Citovat
26.3.20 23:02

Přítel ti dává najevo, že mu to tak často není po chuti. To je to, co by mě zajímalo. Jinak mám taky sexuální apetit asi větší, než je nějaký průměr…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4274
26.3.20 23:05

Jo, podle mě jsi přehnaná, ale není to jedno, jak to mám já? Důležité je, že máte s partnerem v téhle oblasti nesoulad a on se už asi cítí dost nekomfortně, když tě vybízí k návštěvě odborníka. Což není úplně blbej nápad. Ty kvůli němu nedokážeš trochu ubrat, zkoušela jsi to už?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
26.3.20 23:06

@nakreslenypanacek no, ale co je ten průměr? Cca? Nedokážu si představit, že bych neměla sex třeba den. Nikdy jsem to neřešila, ale s nynějším přítelem jsem pořád při chuti a sama to nechápu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
26.3.20 23:11

@Michelle_M zkoušela jsem ubrat. Nikdy nevydržím. Ptám se na četnost jenom kvůli porovnání, ale samozřejmě odpovídat nemusíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 23:17
@Renti píše:
@nakreslenypanacek no, ale co je ten průměr? Cca? Nedokážu si představit, že bych neměla sex třeba den. Nikdy jsem to neřešila, ale s nynějším přítelem jsem pořád při chuti a sama to nechápu.

Spíš párkrát do týdne, než párkrát za den, soudě dle emimina. :dance: Tak ono záleží na hodně věcech… Že tě přitahuje víc, než minulí, že jsi celkově spokojená v životě… To pak ta chuť fakt je. Ale pokud ji nedokážeš ovládat a ovládá tě ona, tak to dobré není. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 23:17

Zkus sport, tohle je příliš jednostranné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama