Proč nemůžu zapomenout

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
22.5.22 17:02

Proč nemůžu zapomenout

Zdravím, snad někdo poradí.
S přítelem jsme spolu chodili něco přes půl roku. Má malého syna s předchozího vztahu. Často mi říkal, že nás chce seznámit ale neví jak na to, což se odráželo na našem společném čase. Plus byl z předchozího vztahu dost přecitlivělý, ale mě to nevadilo a zamilovala jsem se. Ale před dvěma měsíci už neměl čas téměř vůbec a když jsme se konečně sešli. Řekl mi, že se nepřijel semnou rozejít ale neví jestli semnou chce dál být. Po týdnu mi jen napsal.. chci to ukončit, věřím že na nás oba čeká někdo jiný. Mám tě rád a věřím, že potkás někoho méně zakomplexovaného a dá ti to co chceš a já nemůžu. Nakonec navrhl přátelství. Dál jsme si psali ale přiznám se, že jsem se ho po čase zeptala jestli to nechce ještě zkusit protože ho pořád miluji a moc mi chybí. Zamítl to s tím, že nechce. Na to jestli má někoho jiného neodpoví, prý je to moc osobní otázka. Dál si píšeme ale jen když začnu já, sám se neozve. Ale jinak s tím nemá problém. Jsem asi divná, chci vědět co se stalo, proč se to tak změnilo.. a hlavně co mám dělat. Po dvou měsících stále řvu a myslím na něj. Je jedno co dělám nebo s kým zrovna mluvím pořád kontroluju mobil jestli se neozval. Ať se snažím zabavit sebevíc nepomáhá to. Je možné být tak dlouho blázen do někoho kdo vám i po čas vztahu pokládal telefon, neměl věčně čas a řekl vám, že vás od malého držel dál aby si nezvykl.. co kdyby to nevyšlo. Přesto mi chybí.. cítila jsem se s ním jinak než dřív a bez něj se cítím hrozně sama. Vůbec nevím co mám dělat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13758
22.5.22 17:10

Evidentně jeho „předchozí“ vztah byl stále a je stále aktuální. A byla jsi jen zpestření a když už to šlo dál, tak se lekl a stáhl se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4698
22.5.22 17:10

Prokázal ti nesmírnou službu. Takového člověka ve svém životě nepotřebuješ. A na mě to působí zcela jasně. Nechce s tebou být, protože má jinou. Minimálně vyhlídnutou. Zakomplexovaný je až na půdu, ale teď to pro něj byla výhodná výmluva.
Ty nejsi zamilovaná do něj, ale do své představy o něm. Jemu dělá moc dobře tvoje pozornost, proto navrhl přátelství, ale o tebe nestojí, proto se neozývá. Od něj se absolutně odstřihni a hledej dál… Tohle by ti štěstí nepřineslo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1819
22.5.22 17:41

Souhlasím, vyvolal v tobě spasitelský komplex a tím, že se dlá tajemným, tak tvůj zájem jen přižvuje. Čím dřív se od něj úplně odstřihneš, tím dřív přestaneš brečet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.5.22 18:03

@Rosebery
Kdyby to tak šlo :(
Nevím proč se takhle cítím ani proč se chovám jako blbec..
Snažím se o to a stejně mi to nejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24513
22.5.22 18:06

A baví tě se takhle ponižovat a vtírat někomu, kdo o tebe nestojí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1819
22.5.22 18:08
@Sharlotta.any píše:
@Rosebery
Kdyby to tak šlo :(
Nevím proč se takhle cítím ani proč se chovám jako blbec..
Snažím se o to a stejně mi to nejde.

On to trošku přiživuje i tím, že se sám neozve, že je pro přátelství a když se zeptáš na partnerku, tak je to moc osobní. To vše jsou věci, kterými tě přitahuje zpátky k sobě.
Kdyby normálně odpověděl a nehrál si na ublíženého, neměla bys ho potřebu tak zachraňovat.
Máme to my holky v sobě-kromě toho, že ho máš ráda, tak by ti imponovalo, že se kvůli tobě rozveselil, byla bys štěstí jeho života. Taková ta situace z pohádek, jestli mi rozumíš.
Na některé holky tohle zabírá hodně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1819
22.5.22 18:13

Sám se neozve, ale jakmile napíšeš první, tak ochotně odpovídá-dělá to hodně, věř mi a určitě tohle nedělá z lásky k tobě. Je to forma jednoho z nejhnusnějších jednání. Skrytě sobecké, hodně sobecké.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3691
22.5.22 18:15

Nechce tě, nemiluje tě. Navrhnul ti kamarádství jen proto, aby se vyhnul scénkám. Nejspíš má už jinou partnerku nebo tu předchozí. Sám se ti neozve, čeká, až tě přestane bavit a vyšumí to a ty v tom vidíš nějakou naději. žádná neexistuje.. Neztrapňuj se, zablokuj si ho v telefonu a zakaž si jakýkoliv kontakt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4698
22.5.22 18:17
@Rosebery píše:
Sám se neozve, ale jakmile napíšeš první, tak ochotně odpovídá-dělá to hodně, věř mi a určitě tohle nedělá z lásky k tobě. Je to forma jednoho z nejhnusnějších jednání. Skrytě sobecké, hodně sobecké.

A proto by bylo úplně nejlepší, aby zakladatelka hodila ignor… Vsadím se, že nejdřív bude zvědavý a pak i zlý, protože mu dojde, že přišel o fanynku… Jenže zakladatelka mezitím zmoudří a vystřízliví a bude šťastná, že se to s tímhle nesebevědomým sebestředným exemplářem neposunulo dál…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.5.22 18:20

@Rosebery
Jednou jsem se ho ptala, proč přátelství a jestli mu nevadí semnou dál mluvit. Prý to dělá hlavně k vůli mě.. neznamená to, že mu nejsem úplně ukradená?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4698
22.5.22 18:25
@Sharlotta.any píše:
@Rosebery
Jednou jsem se ho ptala, proč přátelství a jestli mu nevadí semnou dál mluvit. Prý to dělá hlavně k vůli mě.. neznamená to, že mu nejsem úplně ukradená?

Protože mu sloužíš jako leštička jeho ega. Není to o tobě jako o Šarlotě… Ta mu je fuk… Přátelství být může, ale až s odstupem času. Ty po něm toužíš, to nemůže fungovat. Akorát zhoršuješ vaše vzájemné vztahy, svůj vztah k sobě a děláš ze sebe rohožku… Jsi snadno dostupná a tudíž nezajímavá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3691
22.5.22 18:28
@Sharlotta.any píše:
@Rosebery

To opravdu neznamená. Znamená to, že mu dělá dobře, že máš o něj pořád zájem a kdyby lusknul prsty, tak mu naběhneš do postele. Tobě to dobře nedělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.5.22 18:28

@Magical-eyes
Tohle jsem potřebovala slyšet, ale dobře mi tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
245
23.5.22 00:27
@Rosebery píše:

To je zajímavé co píšeš. A že je to jedno z nejhnusnějších jednání. Přemýšlím co z toho tedy má. Co mu to dává? Proč je to to nejhnusnější chování, když ochotně odpovídá, když mu někdo napíše první?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat