Proč nemůžu najít milence

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
21.5.22 22:44

Proč nemůžu najít milence

Ahoj, ráda bych zdůraznila, že nejsem zvědavá na moralistické odpovědi od uživatelek a ani na ně nebudu reagovat. Zajímají mě ostatní zkušenosti a rady od ostatních uživatelů, uvítám muže. Jsem v dlouhodobém manželství. Jsem totálně vyprahlá a vím, že s mužem nebudu do konce života. Zkrátka nám to nefunguje, jsme jak cizí lidé. Máme dítě, které otce miluje, je na prvním stupni a rozvádět se nebudu, dokud nebude plně samostatné. Manžel nic měnit nebude a já už to neřeším. Ale stále jsem ve věku, kdy chci zažít něco pěkného a mít na co vzpomínat, až o mě nebude zájem. Je mi čerstvě po 30, jsem pohledná a udivuje mě, jak se všude píše a říká, že každý muž má rád milenku. Tak by mě zajímalo, kde dělám chybu. Já tedy vdaná, rozvádět se nechci, chci zažít něco hezkého, ale za úsměv do postele nevlezu, na to se mám ráda a musí tam proběhnout osobní setkání, zalíbení. Zkrátka jsem spíše citový typ, než vyloženě na jednu noc. Když už po někom jdu, tak je to ženatý muž. Dlouhodobé manželství. Těch 20 let. Já jsem pořád stydlivější, ale u posledního jsem se fakt odhodlala a vyloženě po něm vyjela. Jelikož jsem věděla, že se mu líbím hodně. On se stáhnul a zas nic, přestože jsem poznala, že ho fakt beru. Tak mi tak přijde, že jsou to zbabělci a když už, tak vyloženě půjdou po každé, která se sama vyloženě nabídne a je to koketa od přírody. Mám i seznamku, mám tam ale napsáno zadaná. Jelikož zkrátka se nechci zabývat svobodnýma, kteří chtějí vztah, ale těmi, kteří vztah dlouhodobý mají a chtějí si ho zpestřit, jako já. A stejně nic, když už mi někdo napíše, je to tragédie, nebo svobodný, který vztah chce. Jak je to tedy s ženáčema, to raději půjdou po svobodné, protože je to pro ně pohodlnější a levnější, nebo dělám někde chybu?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5066
21.5.22 22:52

Ják levnější? To za šukec chceš prachy? A nechceš se nechat přefiknout od Klopotkový, to bude jízda. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.22 23:00
@samá práce píše:
Ják levnější? To za šukec chceš prachy? A nechceš se nechat přefiknout od Klopotkový, to bude jízda. ;)

Myslela jsem to tak, že svobodná má svůj byt a nemusí se řešit hotely atd. Zkrátka je to pro ně víc nákladnější. A budeš se mi teď divit, ale už jsem si kolikrát říkala, že by snad pro mě bylo jednodušší přefiknout ženskou, než ženáče. Ale k tomu jsem se ještě neodhodlala a pořád jsem spíš na ty chlapy, než ženy

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.22 23:11
@Anonymní píše:
Ahoj, ráda bych zdůraznila, že nejsem zvědavá na moralistické odpovědi od uživatelek a ani na ně nebudu reagovat. Zajímají mě ostatní zkušenosti a rady od ostatních uživatelů, uvítám muže. Jsem v dlouhodobém manželství. Jsem totálně vyprahlá a vím, že s mužem nebudu do konce života. Zkrátka nám to nefunguje, jsme jak cizí lidé. Máme dítě, které otce miluje, je na prvním stupni a rozvádět se nebudu, dokud nebude plně samostatné. Manžel nic měnit nebude a já už to neřeším. Ale stále jsem ve věku, kdy chci zažít něco pěkného a mít na co vzpomínat, až o mě nebude zájem. Je mi čerstvě po 30, jsem pohledná a udivuje mě, jak se všude píše a říká, že každý muž má rád milenku. Tak by mě zajímalo, kde dělám chybu. Já tedy vdaná, rozvádět se nechci, chci zažít něco hezkého, ale za úsměv do postele nevlezu, na to se mám ráda a musí tam proběhnout osobní setkání, zalíbení. Zkrátka jsem spíše citový typ, než vyloženě na jednu noc. Když už po někom jdu, tak je to ženatý muž. Dlouhodobé manželství. Těch 20 let. Já jsem pořád stydlivější, ale u posledního jsem se fakt odhodlala a vyloženě po něm vyjela. Jelikož jsem věděla, že se mu líbím hodně. On se stáhnul a zas nic, přestože jsem poznala, že ho fakt beru. Tak mi tak přijde, že jsou to zbabělci a když už, tak vyloženě půjdou po každé, která se sama vyloženě nabídne a je to koketa od přírody. Mám i seznamku, mám tam ale napsáno zadaná. Jelikož zkrátka se nechci zabývat svobodnýma, kteří chtějí vztah, ale těmi, kteří vztah dlouhodobý mají a chtějí si ho zpestřit, jako já. A stejně nic, když už mi někdo napíše, je to tragédie, nebo svobodný, který vztah chce. Jak je to tedy s ženáčema, to raději půjdou po svobodné, protože je to pro ně pohodlnější a levnější, nebo dělám někde chybu?

Neznám tě, ale podle toho co píšeš mi nepřijde, že bys dělala někde nějakou zásadní chybu, jen prostě narážíš na nevhodné chlapy. Podle mě vubec nemusíš hledat mezi ženáči. Naopak, šla bych do svobodných, kteří jsou ze závazků doslova"připosr. a.ný", a že jich v dnešní době je! :-) Jinak ten ženáč, kterýmu se líbíš, mohl čistě dostat prostě strach, když jsi po něm vyjela. Až ho uvidíš, vysvětli mu situaci a jdi na něj pomalu. Třeba se bát přestane. Jinak já mam taky trochu podobný problém. Svýho chlapa mám rada, ale sex neni, řekla bych že ho už prostě ani nechce a to se mlžu přetrhnout. taže jsem to vzdala, a jakmile se dám po porodech trochu dohromady, tak začnu taky hledat. Nic vážnýho, jen občasné příjemné chvilky.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.22 23:24
@Anonymní píše:
Neznám tě, ale podle toho co píšeš mi nepřijde, že bys dělala někde nějakou zásadní chybu, jen prostě narážíš na nevhodné chlapy. Podle mě vubec nemusíš hledat mezi ženáči. Naopak, šla bych do svobodných, kteří jsou ze závazků doslova"připosr. a.ný", a že jich v dnešní době je! :-) Jinak ten ženáč, kterýmu se líbíš, mohl čistě dostat prostě strach, když jsi po něm vyjela. Až ho uvidíš, vysvětli mu situaci a jdi na něj pomalu. Třeba se bát přestane. Jinak já mam taky trochu podobný problém. Svýho chlapa mám rada, ale sex neni, řekla bych že ho už prostě ani nechce a to se mlžu přetrhnout. taže jsem to vzdala, a jakmile se dám po porodech trochu dohromady, tak začnu taky hledat. Nic vážnýho, jen občasné příjemné chvilky.

Tak já po něm nevyjela sama od sebe. Jak jsem dlouho vdaná, tak asi působím nepřístupně, nebo vysílám signály, ze kterých si neví chlapi, co si myslet, přestože se mi dotyčný líbí. U toho posledního, který sám od sebe dal velmi rázně najevo zájem jsem se poté do toho opřela a dala mu zkrátka najevo, že mám o něj zájem. Jemu to zalichotilo, vypadalo to nadějně a nic. A já nechápu proč. Kde je tedy ta pravda. Již přemýšlím, jestli třeba by raději nechtěli 20, místo 32. Jestli třeba nejsem stará pro muže 40+. I když se jim třeba líbím, vím, že i já jim. Ale moje ego to nedává. Plus ještě manželství na nic. Zkusím se tedy zaměřit na svobodné, pokud mě někdo zaujme a nebudu je hned házet přes palubu

• Citovat
  • Nahlásit
21.5.22 23:29

Ahoj, možná jenom prostě trochu víc tlačíš na pilu a chlapi se toho leknou…
Jsem na tom dost podobně, ale z druhé strany…
Je to složitější, než to vypadá a stejně počítej s tím, že se do toho zamotáš víc, než si budeš plánovat.
Ale podle mne stojí za to jít za hlasem svého srdce a těla… :andel:
Nikdo po Tobě nemůže chtít, aby ses od 30ti sebeobětovala, to by byl nesmysl…

Když mi napíšeš zprávu, můžeme si vyměnit životní zkusenosti a zážitky… :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.22 23:40
@Anonymní píše:
Tak já po něm nevyjela sama od sebe. Jak jsem dlouho vdaná, tak asi působím nepřístupně, nebo vysílám signály, ze kterých si neví chlapi, co si myslet, přestože se mi dotyčný líbí. U toho posledního, který sám od sebe dal velmi rázně najevo zájem jsem se poté do toho opřela a dala mu zkrátka najevo, že mám o něj zájem. Jemu to zalichotilo, vypadalo to nadějně a nic. A já nechápu proč. Kde je tedy ta pravda. Již přemýšlím, jestli třeba by raději nechtěli 20, místo 32. Jestli třeba nejsem stará pro muže 40+. I když se jim třeba líbím, vím, že i já jim. Ale moje ego to nedává. Plus ještě manželství na nic. Zkusím se tedy zaměřit na svobodné, pokud mě někdo zaujme a nebudu je hned házet přes palubu

Nejsi stará pro muže 40+. Neblbni. Já znám i chlapy, kteří si chteji jen hrát, uháněj ženský a když ji uženou (a ona jim dá najevo že do toho jde), tak prostě zdrhnou protože jsou to srabíci no. Tak pokud to je jak píšeš, tak se na tohohle chlapa vyprdni a hledej dál. Je hodně lidí jako jsi ty, kterí něco ve vztahu postrádaji a hledají jinde takže protějška najdeš.

• Citovat
  • Nahlásit
1039
21.5.22 23:42

Myslím, že to úplně nemáš v sobě uzavřené, že si chceš „na pohodu“ užít a chlapi to vycítí?

Nějak z toho jde vztek na manžela, a ve finále se do toho můžeš zamotat. Nebo tak působíš.

Víš, že nejsi prvoplánovitě nevěrnice :hug: A cítí z tebe možné potížě..

Jinak tě chápu..Takové to badoo, tinder, sexseznamka? Dostaneš kopu nabídek a něco z toho třeba vybereš. Obecně mi to přijde v okolí i tak nebezpečné.

Držím palce, ať najdeš, co hledáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26274
21.5.22 23:45
@samá práce píše:
Ják levnější? To za šukec chceš prachy? A nechceš se nechat přefiknout od Klopotkový, to bude jízda. ;)

Nechceš si se zakladatelkou zapíchat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.22 23:47
@Pan Svobodomyslny píše:
Ahoj, možná jenom prostě trochu víc tlačíš na pilu a chlapi se toho leknou…
Jsem na tom dost podobně, ale z druhé strany…
Je to složitější, než to vypadá a stejně počítej s tím, že se do toho zamotáš víc, než si budeš plánovat.
Ale podle mne stojí za to jít za hlasem svého srdce a těla… :andel:
Nikdo po Tobě nemůže chtít, aby ses od 30ti sebeobětovala, to by byl nesmysl…Když mi napíšeš zprávu, můžeme si vyměnit životní zkusenosti a zážitky… :mavam:

Jak jsem psala výše, doplnila. Tak mi nepřišlo, že bych tlačila na pilu. Ale po mých zkušenostech, kdy to poněkolikáté, co se mi muž zalíbil, nevyšlo a poznala jsem toho posledního, také v manželství přes 20 let. Děti odrostlé. Jako ty předešlé. Tak jsem zkrátka popadla šance a po jeho velkém zájmu jsem mu dala najevo, že mi také není lhostejný. Stálo mě to dost odvahy. Nejsem moc zvyklá dávat takhle okatě najevo zájem muži. Buď mě až tak nevzal, nebo si nechám zajít chuť a zkrátka jsem smířená se současným stavem. Tak buď muži v dlouhodobém manželství kecají, že jsou nespokojený, nebo jsou pohodlný, už ví, že na nějakou roštěnku nestačí sexuálně, nebo jdou raději za svobodnou a nemají takové těžkosti jak s vdanou. Řešení místa, kde je nikdo neuvidí, času, jelikož svobodná se více přizpůsobí než vdaná, muž si víc troufne balit natvrdo svobodnou, než vdanou jelikož se nemusí bát, že dostane po čuni popřípadě od jejího manžela. Nebo ještě jdou po vdané, ale o které ví, že se mimomanželských akcí nebojí a je zkušená a sama se vyloženě sexuálně nabídne. Což já nejsem a momentálně to neumím. Omlouvám se za chaotickou odpověď, trošku ze mě mluví alkohol

• Citovat
  • Nahlásit
26274
21.5.22 23:47
@Anonymní píše:
Ahoj, ráda bych zdůraznila, že nejsem zvědavá na moralistické odpovědi od uživatelek a ani na ně nebudu reagovat. Zajímají mě ostatní zkušenosti a rady od ostatních uživatelů, uvítám muže. Jsem v dlouhodobém manželství. Jsem totálně vyprahlá a vím, že s mužem nebudu do konce života. Zkrátka nám to nefunguje, jsme jak cizí lidé. Máme dítě, které otce miluje, je na prvním stupni a rozvádět se nebudu, dokud nebude plně samostatné. Manžel nic měnit nebude a já už to neřeším. Ale stále jsem ve věku, kdy chci zažít něco pěkného a mít na co vzpomínat, až o mě nebude zájem. Je mi čerstvě po 30, jsem pohledná a udivuje mě, jak se všude píše a říká, že každý muž má rád milenku. Tak by mě zajímalo, kde dělám chybu. Já tedy vdaná, rozvádět se nechci, chci zažít něco hezkého, ale za úsměv do postele nevlezu, na to se mám ráda a musí tam proběhnout osobní setkání, zalíbení. Zkrátka jsem spíše citový typ, než vyloženě na jednu noc. Když už po někom jdu, tak je to ženatý muž. Dlouhodobé manželství. Těch 20 let. Já jsem pořád stydlivější, ale u posledního jsem se fakt odhodlala a vyloženě po něm vyjela. Jelikož jsem věděla, že se mu líbím hodně. On se stáhnul a zas nic, přestože jsem poznala, že ho fakt beru. Tak mi tak přijde, že jsou to zbabělci a když už, tak vyloženě půjdou po každé, která se sama vyloženě nabídne a je to koketa od přírody. Mám i seznamku, mám tam ale napsáno zadaná. Jelikož zkrátka se nechci zabývat svobodnýma, kteří chtějí vztah, ale těmi, kteří vztah dlouhodobý mají a chtějí si ho zpestřit, jako já. A stejně nic, když už mi někdo napíše, je to tragédie, nebo svobodný, který vztah chce. Jak je to tedy s ženáčema, to raději půjdou po svobodné, protože je to pro ně pohodlnější a levnější, nebo dělám někde chybu?

@David161 hledá milenku, potom, co si pamatuji, tak @chlapjakhora @Robertos ženu do trojky, která by vyfistovala s ním jeho přítelkyni, občas tadxy něškdo hledá milenky, tak zkus třeba zalovit v těchto vodách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.5.22 23:52
@Anonymní píše:
Jak jsem psala výše, doplnila. Tak mi nepřišlo, že bych tlačila na pilu. Ale po mých zkušenostech, kdy to poněkolikáté, co se mi muž zalíbil, nevyšlo a poznala jsem toho posledního, také v manželství přes 20 let. Děti odrostlé. Jako ty předešlé. Tak jsem zkrátka popadla šance a po jeho velkém zájmu jsem mu dala najevo, že mi také není lhostejný. Stálo mě to dost odvahy. Nejsem moc zvyklá dávat takhle okatě najevo zájem muži. Buď mě až tak nevzal, nebo si nechám zajít chuť a zkrátka jsem smířená se současným stavem. Tak buď muži v dlouhodobém manželství kecají, že jsou nespokojený, nebo jsou pohodlný, už ví, že na nějakou roštěnku nestačí sexuálně, nebo jdou raději za svobodnou a nemají takové těžkosti jak s vdanou. Řešení místa, kde je nikdo neuvidí, času, jelikož svobodná se více přizpůsobí než vdaná, muž si víc troufne balit natvrdo svobodnou, než vdanou jelikož se nemusí bát, že dostane po čuni popřípadě od jejího manžela. Nebo ještě jdou po vdané, ale o které ví, že se mimomanželských akcí nebojí a je zkušená a sama se vyloženě sexuálně nabídne. Což já nejsem a momentálně to neumím. Omlouvám se za chaotickou odpověď, trošku ze mě mluví alkohol

Jako chlap bych se naopak svobodné víc bál… Můj problém je, že mi nejde jen o tělo, ale i o duši, což je vlastně s udělem milenky trochu neslučitelné a věci komplikující :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.22 23:54
@flybe píše:
Myslím, že to úplně nemáš v sobě uzavřené, že si chceš „na pohodu“ užít a chlapi to vycítí?

Nějak z toho jde vztek na manžela, a ve finále se do toho můžeš zamotat. Nebo tak působíš.

Víš, že nejsi prvoplánovitě nevěrnice :hug: A cítí z tebe možné potížě..

Jinak tě chápu..Takové to badoo, tinder, sexseznamka? Dostaneš kopu nabídek a něco z toho třeba vybereš. Obecně mi to přijde v okolí i tak nebezpečné.

Držím palce, ať najdeš, co hledáš.

Je pravda, že to byli muži v okolí, to mě také napadlo. Že svět je zkrátka malej a oni se bojí provalení. Seznamku mám. Jak jsem psala v úvodu, nic, katastrofa. Zase nejsem tak zoufalá, abych lezla s každým. Chci tam i tu chemii a trochu té romantiky, kterou doma nemám. Zkrátka něco hezkého, co jsem léta nezažila. A možná je to i tím, že ze mě nevyzařuje taková ta sexuální koketnice, co by šla s prvním chlapem na toalety za úsměv. Já mám i na těch seznsmkách napsáno, že jsem zadaná, a když už se ozve někdo solidní, tak je svobodnej, hledá vážný vztah a skončí to jen u příjemného pokecu

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.22 00:09
@Anonymní píše:
Nejsi stará pro muže 40+. Neblbni. Já znám i chlapy, kteří si chteji jen hrát, uháněj ženský a když ji uženou (a ona jim dá najevo že do toho jde), tak prostě zdrhnou protože jsou to srabíci no. Tak pokud to je jak píšeš, tak se na tohohle chlapa vyprdni a hledej dál. Je hodně lidí jako jsi ty, kterí něco ve vztahu postrádaji a hledají jinde takže protějška najdeš.

Ano, toto byl podobný případ a nestalo se mi to poprvé. Nejdřív dávali zájem, že by do mě šli. Jeden dokonce hodně velký. Nedokázal se ovládat ani před manželkou 8o Což mě překvapilo a zprvu mi to bylo i nepříjemné. Ale co já vím, jaké manželství doma vedou, když jsou spolu přes 20 let. A když jsem mu zhruba po měsíci dala najevo svůj zájem také, tak mu to velmi moc zalichotilo, stále jsem poznala, že mu nejsem lhostejná a velmi ho přitahuji, ale totálně se stáhnul. Při osobním setkání jsem na něm ale stále viděla i po dalším měsíci, že se mu líbím. Takže další sragorka, který když jde do tuhého, tak se stáhne

Příspěvek upraven 22.05.22 v 00:11

• Citovat
  • Nahlásit
1039
22.5.22 00:09

Rozumím, ale jsi na více typech seznamek? Třeba změnit inzerát? Konkretizovat co hledas? Myslim ze někde se to dá i napsat v textové formě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat