Nevěra - kdy jste se rozhodly?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
21.5.22 21:28

Nevěra - kdy jste se rozhodly?

Kdy jste se definitivně rozhodly, že se dopustite nevěry? Myslím vy, které jste dlouho odolavaly a nakonec povedly. U mě je to jen v teoretických úvahách, doufám, že to vydržím, přestože mi poslední dobou manželství moc neklape… :( Jenže to problémy nevyřeší. Myšlenky mi k tomu často ulitavaji. :oops: Anonymní prosim

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
21.5.22 21:39

Tak já už byla ve fázi, kdy jsem doma řekla, že se budu starat o děti a vše jako dosud, ale nic víc už po mně čekat nemůže (byla tam z jeho strany nevěra, mě došla trpělivost a on za žádnou cenu nechtěl se mnou rozchod), takže mentálně jsem to měla jako partnerka v hlavě ukončený. A stejně jsem měla zábrany. To se milenec intenzivně snažil, denodenně psal a snažil se objevovat tam, kde jsem byla - prostě kul železo dobrej rok, než něco. No ale jakmile jsem tu hranici překročila, tak to jelo. Do dalšího milence jsem šla už jako těžkej profík. Nakonec jsem od partnera odešla. Ne kvůli jinýmu chlapovi, ale to prostě nešlo už. Pravděpodobně bych odešla, i kdybych nevěrná nebyla. Spíš si myslím, že právě ty nevěry pomohly tomu, že jsem to úplně nepoložila dřív. Jak dlouho to neklape a proč?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.22 21:44

Zakladatelka

Poslední cca 2 roky se u nás střídají lepší a horší období. Nevím, proč to neklape. Přijde mi, že z milého muze se stal arogantní chlap. Nevím, kde je pravda. Ale fantazie pracuje a pomáhá mi přežít to blbé. :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.22 21:57
@Anonymní píše:
Poslední cca 2 roky se u nás střídají lepší a horší období. Nevím, proč to neklape. Přijde mi, že z milého muze se stal arogantní chlap. Nevím, kde je pravda. Ale fantazie pracuje a pomáhá mi přežít to blbé. :oops:

Jo, i ta možnost a vědomí, že by to šlo, pomáhá. :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.22 22:08
@Anonymní píše:
Jo, i ta možnost a vědomí, že by to šlo, pomáhá. :)

Asi bych na to neměla odvahu a hlavně povahu. Ale je to taková berlička. Nešťastný je, že za to ten dotyčný nejspíš nestojí, nicméně ve své fantazii jsem si ho vylepšila. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.5.22 19:00

Až ve fázi, kdy už jsem plánovala reálně rozchod a pouze premyslela, kdy mu to říct a jak. Driv nikdy.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.5.22 23:50

Já po hodně dlouhé době (v řádu let), kdy jsem se snažila mému chlapovi vysvětlit, že ve vztahu nejsem šťastná a on moje snahy bojkotoval. Jasně, kdybych se chovala čestně, rozejdem se, jenže… společně strávený léta, energie do vztahu, společný věci, zážitky, vzpomínky atd. (známe to všichni).
No…objevil se chlap (ženatý), který mi dodal zase sebevědomí, u kterého jsem se nemusela doprošovat pozornosti a bylo to. Paradoxně - náš vztah doma se dost zlepšil. 8o Prostě můj chlap zaznamenal nějakou změnu. Že už tolik nejsem doma, že najednou tolik nestojím o společný čas a zřejmě mu to začalo vrtat v hlavě a začal zas „dolézat“ on. :lol: No, každopádně boží mlýny melou, s tím musíš počítat. ;)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat