Proč přestal komunikovat?

Anonymní
15.2.21 18:40

Proč přestal komunikovat?

Zdravím všechny,
je to už skoro 2 měsíce, co randim s jedním mužem. Oba už máme nějaký vztahy, i nehezké za sebou… Vše bylo na začátku hrozně hezké… ale po měsíci jsme se spolu poprvé vyspali a od té doby je ten kontakt hrozně zvláštní. Už mi tolik nepíše během dne, komunikaci většinou zahajuji já a celkově mám zvláštní pocit. Když jsme spolu, všechno je v pohodě, mazlíme se… ale jakmile se za mnou zavřou dveře, tak je to jiné. Vůbec se nebavíme o nějakých citech vůči sobě a mně už začíná docházet trpělivost. Ani já teda nepíšu nic citového a ani se o tom nebavím, co by teoreticky bylo s naši budoucnosti…
Ukončili byste to?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Dinocco
15.2.21 18:43

V první řadě bych se zeptala, jak to vidí on. Třeba se dozvíš, co se děje a hlavně jeho pohled na věc.
Na jednu stranu tě třeba dostal do postele a nemá zájem se citově vázat. Do hlavy mu nikdo nevidí.. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.2.21 18:45

Do hlavy mu nikdo nevidí, ale v mých předchozích vztazích mě ten muž uháněl a navrhoval hned další schůzky a cítila jsem zájem. Tady mi připadá, ze to je čím dal chladnější… ale osobně vše v pohodě…

• Citovat
  • Nahlásit
5325
15.2.21 18:48

Ukončila bych to, kdyby byl do tebe zamilovaný, tak se chová jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.2.21 18:50

To jsem chtěla slyšet. Taky mám totiž ten pocit… že by se ten zájem měl stupňovat a ne naopak snižovat…

• Citovat
  • Nahlásit
981
15.2.21 18:52

Dala bych na svoje pocity. Člověk prostě vycítí, že něco není OK.
Co mu to na rovinu říct, jako nám to tady píšete? Budete buď příjemně, nebo nepříjemně překvapená. Chlapi myslí jinak než ženský. To co je pro nás např. megaproblém, oni skoro nepostřehnou.
Držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.2.21 18:54

Nechtěla jsem vypadat, že ho tlačim do něčeho a ze jsem netrpělivá…Doufala jsem, že se k tomu vyjádří on jako první.

• Citovat
  • Nahlásit
9902
15.2.21 18:57

Dej na pocity. Vypadá to, že tě má jen na sex a ani o ten moc nestojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.2.21 19:02

Asi to tak bude no…

• Citovat
  • Nahlásit
920
15.2.21 19:06
@Anonymní píše:
Zdravím všechny,
je to už skoro 2 měsíce, co randim s jedním mužem. Oba už máme nějaký vztahy, i nehezké za sebou… Vše bylo na začátku hrozně hezké… ale po měsíci jsme se spolu poprvé vyspali a od té doby je ten kontakt hrozně zvláštní. Už mi tolik nepíše během dne, komunikaci většinou zahajuji já a celkově mám zvláštní pocit. Když jsme spolu, všechno je v pohodě, mazlíme se… ale jakmile se za mnou zavřou dveře, tak je to jiné. Vůbec se nebavíme o nějakých citech vůči sobě a mně už začíná docházet trpělivost. Ani já teda nepíšu nic citového a ani se o tom nebavím, co by teoreticky bylo s naši budoucnosti…
Ukončili byste to?

Bud mu jde jenom o sex a nebo si nerozumíte v posteli. Tak jestli máš zvláštní pocit a musíš ho uhánět. Tak ho nekontaktuj, nepíš a čekej jestli se ozve sám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.2.21 19:09

Nerozumím tomu, že když jsme spolu je vše úplně v pohodě a pak prostě vůbec nekomunikuje…

• Citovat
  • Nahlásit
32159
15.2.21 19:10
@Anonymní píše:
Zdravím všechny,
Ukončili byste to?

Znáte se 2 měsíce, to je teprve takové poznávání se, je možné, že mu něco nesedlo a přemýšlí, jestli pokračovat nebo ne…

Zkus mu nepsat jako první a uvidíš, jestli se ještě ozve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4995
15.2.21 19:10

Ne

Nemá s Tebou vztah, nechce s Tebou vztah, ani ho neplánuje. Chce sex, občas, když má čas a náladu. Taky vás může mít víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.2.21 19:16

Dobře, do konce týdne si sbalim všechny věci, co u nej mám a ukoncim to. To je asi nejrozumnejsi řešení.

• Citovat
  • Nahlásit
77
15.2.21 19:17
A jak casto se
@Anonymní píše:
Nerozumím tomu, že když jsme spolu je vše úplně v pohodě a pak prostě vůbec nekomunikuje…

A jak casto se schazite?

Treba je to pro nej jen povyrazeni, a jak se zavrou za tebou dvere, vyhodi te z hlavy.
Takovych lidi par v okoli mam :nevim: Maji proste nezavazny vztah pokud se to da tak nazvat. Kdyby to myslel vazne, tak by zajem projevil sam od sebe, nemyslis?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat