Týrání a těhotenství

Anonymní
15.2.21 16:14

Týrání a těhotenství

Dobrý den,
obracím se na vás, jelikož si neumím poradit se situací, do které jsem se dostala.

Omlouvám se za případné chyby v textu.

S expřítelem jsem se rozešla letos v lednu, po 11 měsících vztahu. Předcházelo tomu psychické týrání z jeho strany vůči mě- nadával mi, když jsem s ním nechtěla spát, říkal, že se tahám s jiným, držel mě u něj doma, u mě doma mi rozbil dveře, linku… (když měl svůj agresivní záchvat a křičel na mě), několikrát se mnou praštil (mám jen jednu lékařskou zprávu z nemocnice, kde je napsáno, že k tomu došlo při hádce s partnerem). K většině událostí mám svědky nebo jsem psala rodině o pomoc. Před rozchodem jsem byla v psychiatrické léčebně, kde jsem se dokázala s ním rozejít (pomohla mi pomoc lékařů a izolace od něj, za tímto účelem jsem tam v podstatě i šla).
Přítel na mě tlačil od začátku vztahu do dítěte- a já děti vždycky chtěla brzy.
Po našem rozchodu jsem zjistila, že jsem těhotná. Kontaktovala jsem ho s tím, že přemýšlím o potratu. On samozřejmě nesouhlasil. V těhotenství dále pokračuji, nakonec z vlastního přesvědčení- nešlo dát pryč, s prvním ultrazvukem jsem se do toho drobečka zamilovala :srdce:.
Ale je problém s tím, že přítel je rom a dělá si na dítě vyloženě právo. S čím samozřejmě nesouhlasím. Rozhodně nechci, aby dítě mělo styk s tyranem. Vyhrožoval mi soudy, ačkoliv jsem teprve ve třetím měsíci těhotenství. Rozhodně nemám v plánu mu uznat otcovství. On je přesně ten “mamánek”. Není schopen si bez svých rodičů nic vyřídit. Navíc je na ÚP.

Dostal se ke mě chat s jeho kamarády, ve kterém píše, že mi přijede rozkopat pi*u a břicho a že mi podpálí dům a bude se dívat, jak pomalu umírám. A přitom si chce takový člověk dělat právo na dítě… je mi z toho všeho hrozně smutno :,(
Nejhorší je, že nemám ani jak teď celou situaci řešit, jelikož jsem v karanténě kvůli covidu v rodině.
Je tu někdo, kdo si prošel něčím podobným? Kdo ví, kam se, po karanténě, obrátit? A jak si ulevit od těhle stresů, než budu moct situaci řešit? Nerada bych ještě děťátku uškodila.
Děkuji mockrát za odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
300
15.2.21 16:17

Gratuluji, splnil se ti sen. Budes mit miminecko brzy, s de. bilem a tyranem ale hlavne ze mas miminecko :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2253
15.2.21 16:19

Promiň, ale miminečku jsi uškodila už hlavně výběrem otce.
Nechceš ho uznat jako otce, ale řeklas mu to…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1548
15.2.21 16:21

No tak zapsat ho nemusíš, ale on to může dát na soud. Proto si schovavej důkazy o jeho chování, aby mu pak v nejlepším případě vůbec nepriklepli nějakou péči.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22726
15.2.21 16:22

Hm- je to hnusné, ale jakého tatínka jsi dítěti vybrala, takového máš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
15.2.21 16:26

A proč jsi mu o dítěti říkala, když mu teď nechceš dovolit ho vídat? Proč s tyranem máš vůbec dítě?
Pokud je na UP a nedokáže si nic zařídit, tak tě asi nedá k soudu o určení otcovství, ale mohl by tobě a vašemu dítěti ublížit za to, že mu nedovolíš kontakt. Možná by pomohlo se odstěhovat.
Nejsem zastánkyně potratů, ale tys na něj měla jít a dopřát jednou svému dítěti normálního tátu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32181
15.2.21 16:29
@Anonymní píše:
Dobrý den,
obracím se na vás, jelikož si neumím poradit se situací, do které jsem se dostala.

Omlouvám se za případné chyby v textu.

S expřítelem jsem se rozešla letos v lednu, po 11 měsících vztahu. Předcházelo tomu psychické týrání z jeho strany vůči mě- nadával mi, když jsem s ním nechtěla spát, říkal, že se tahám s jiným, držel mě u něj doma, u mě doma mi rozbil dveře, linku… (když měl svůj agresivní záchvat a křičel na mě), několikrát se mnou praštil (mám jen jednu lékařskou zprávu z nemocnice, kde je napsáno, že k tomu došlo při hádce s partnerem). K většině událostí mám svědky nebo jsem psala rodině o pomoc. Před rozchodem jsem byla v psychiatrické léčebně, kde jsem se dokázala s ním rozejít (pomohla mi pomoc lékařů a izolace od něj, za tímto účelem jsem tam v podstatě i šla).
Přítel na mě tlačil od začátku vztahu do dítěte- a já děti vždycky chtěla brzy.
Po našem rozchodu jsem zjistila, že jsem těhotná. Kontaktovala jsem ho s tím, že přemýšlím o potratu. On samozřejmě nesouhlasil. V těhotenství dále pokračuji, nakonec z vlastního přesvědčení- nešlo dát pryč, s prvním ultrazvukem jsem se do toho drobečka zamilovala :srdce:.
Ale je problém s tím, že přítel je rom a dělá si na dítě vyloženě právo. S čím samozřejmě nesouhlasím. Rozhodně nechci, aby dítě mělo styk s tyranem. Vyhrožoval mi soudy, ačkoliv jsem teprve ve třetím měsíci těhotenství. Rozhodně nemám v plánu mu uznat otcovství. On je přesně ten “mamánek”. Není schopen si bez svých rodičů nic vyřídit. Navíc je na ÚP.

Dostal se ke mě chat s jeho kamarády, ve kterém píše, že mi přijede rozkopat pi*u a břicho a že mi podpálí dům a bude se dívat, jak pomalu umírám. A přitom si chce takový člověk dělat právo na dítě… je mi z toho všeho hrozně smutno :,(
Nejhorší je, že nemám ani jak teď celou situaci řešit, jelikož jsem v karanténě kvůli covidu v rodině.
Je tu někdo, kdo si prošel něčím podobným? Kdo ví, kam se, po karanténě, obrátit? A jak si ulevit od těhle stresů, než budu moct situaci řešit? Nerada bych ještě děťátku uškodila.
Děkuji mockrát za odpovědi.

A to ses s ním rozešla v té psych. léčebně?
Jestli jsi brala léky, ptala ses doktorů, jestli nemohou mít vliv na dítě?

Jinak když jsi mu to řekla, tak budeš muset počítat s tím, že se ho nezbavíš a navíc přibude i babička, taky bude chtít vidět vnuka, tetičky atd., oni nejspíš opravdu budou chtít vídat svoje dítě, na rozdíl od některých „bílých“ jsou dost rodinně založeni…

A polovina genů je jeho, může se stát, že časem bude mít blíž ke stylu jeho života než k Tvému…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21208
15.2.21 16:31

Jestli jsi nechtěla, aby měl na dítě právo, neměla jsi mu to říkat. Co jsi jako čekala, když mu to řekneš? Takhle jsi zavařila hlavně sobě, protože se s tímhle materiálem budeš celý život o dítě přetahovat a hlavně tomu bezbrannému dítěti, protože on na něj právo opravdu má. Tak ti gratuluju k výbornému nápadu mu to hned oznámit :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9906
15.2.21 16:32

Jaký šel, takovou potkal. A dite bude mít geny obou těchto… lidi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64264
15.2.21 16:32

Podat trestní oznámení, vzít ten chat sebou.. Plus všechny důkazy.. Twl.. Takového zakopat, fakt :think: pořídit si s takovým dítě a ještě mu to říct, to je odvaha. Jinak existuje např bily kruh bezpečí, zagoogli, mají bezplatnou linku. Beztak to poradí trestní oznámení

Příspěvek upraven 15.02.21 v 16:34

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.2.21 16:33

Proboha, proč jsi si s ním vůbec začala natož udělala dítě?! Ještě k tomu s cigánem a jak jinak než agresivním…no tak teda hodně štěstí, nechci být hnusná ale co sis udělala to máš…tady určitě nikoho s prominutím tak blbého co by udělal takovou botu nenajdeš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53273
15.2.21 16:36

Co na to tvá rodina? To je jak zlý sen :jazyk: ten potrat by byla tvoje záchrana, ted se ho už nezbavíš :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2097
15.2.21 16:45

VEM TEN CHAT a jdi s ním na policii. Bože můj..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
15.2.21 16:45

Je to tak strašně těžký, nebejt zapšklým rasistou.
Kor ve světle nového stání toho umučenýho malýho kluka z Loun.
Ale tak zase všichni nejsou stejní :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
253
15.2.21 16:46

Hm…
Najdi si chlapa, ideálně nějakého hodného troubu co si tě vezme i těhotnou.
Generacemi prověřené řešení. Řekla bych.
Klidně nějakého stydlivého troubelína
Všechno lepší než ten Rom.
Normálně bych byla pro pracování na vztahu, ale ty potřebuješ oporu…

A taky by ti pomohlo se přestěhovat.

Vím jak je těžké odpoutat se od tyrana. :roll:
A ještě v těhotenství…mě to málem taky dovedlo na psychiatrii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat