Proč si na mně chlapi léčí mindráky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mývalova žena
Povídálka 29 příspěvků 22.01.17 22:32
Proč si na mně chlapi léčí mindráky?

Ahoj, přemýšlím, co dělám špatně, co se týče chlapů. Strašně ráda bych totiž poznala někoho, kde by byla vzájemná náklonnost a při tom se se mnou dotyčný scházel proto, že jsem to právě já (a naopak).
Zatím mi životem prošli jen chlapi, pro které jsem byla jen kratochvíle/náplast na bolístku. Můj první přítel neuměl být sám a po tom, co mu utekla slečna, poznal mě. Kupodivu z toho vylezl opravdu dobrý vztah, na který ráda vzpomínám, nakonec se do mě zamiloval. Pak jaem chvíli byla s jedním, který mi pomotal hlavu, ale jelikož viděl, že na mně nevymámí sex na jednom z prvních rande, odporoučel se. Další se mnou randil půl roku, ale cítila jsem se víc sama s ním, než bez něj - když jsem chtěla víc, zmizel taky. Následně jsem potkala dalšího, žel těsně po rozchodu - i když jsem se snažila mu dát najevo, že ten sex, kterým to celé začalo, pro mně není jen pouhou fyzickou záležitostí a on se do poslední chvíle tvářil, že fo tak má taky, nakonec mi sdělil, že vztah nechce.
Upřímně už začínám mít strach někde citově investovat. Poslední doboj to docela bolelo.
Snažím se rozklíčovat, kde je chyba. Ale prostě se mi ji nějak nedaří najít a hodil by se mi náhled zvenčí. Na začátku vždy naznačím zájem, ale nikoho nikam netlačím, zbytečně neuháním zprávami, nepotřebuju si vypisovat. Nevyčítám, dávám prostor k žití (sama ho potřebuji), nevyčítám, myslím, že jsem i dost tolerantní…na chlapovi nevisím, umím se zabavit. Snažím se o sebe starat, nejsem modelka, ale ani žádná šereda, jsem sama se sebou vlastně i docela spokojená.
Nebotřebuji, aby mi chlapi nadbíhali a padali mi k nohám, jen bych prostě už konečně ve svých 27mi letech konečně potkala někoho, kdo by mě prostě chtěl a postupně miloval už od začátku, ne jen proto, že překrývá starou lásku novým objektem či zrovna nechce mít sám, a tak ze mně má příjemnou kratochvíli - a aby ten zájem byl i z mé strany (ne, opravdu nehledám alfasamce, dokáže mi učarovat obyčejný kluk se srdcem na dlani).
Poraďte, co zlepšit?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

mroe
Extra třída :D 14460 příspěvků 22.01.17 22:44

Ja bych rekla, ze nic, proste jsi jeste jen nenarazila na toho myvala. Samej tulen, mroz a ledni medved.

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 22.01.17 22:52

@mývalova žena
zatím jsi narazila na ty s rozchodem nevyrovnané.. proto seš ted smutná a připadáš si sama ale to fakt není o tobě - to je o nich.. ty pro to můžeš udělat jen to, že jak nemá chlap od rozchodu aspoň půl rok tak nebrat..

sediza
Ukecaná baba ;) 1591 příspěvků 22.01.17 23:06

A máte kolem sebe zajímavé muže? Ono je to o štěstí najit toho pravého…

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 22.01.17 23:16
@mroe píše:
Ja bych rekla, ze nic, proste jsi jeste jen nenarazila na toho myvala. Samej tulen, mroz a ledni medved.
:mrgreen:

Verča32
Stálice 79 příspěvků 22.01.17 23:48

Zatim si nenarazila na toho praveho, co takhle byt chvili sama. Najit si nove konicky apod. Nehnat se tak do nejakeho vztahu, treba se ten pravy objevi v 35 letech :-).

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 23:56

Me je 33 a taky jsem jeste toho spravneho chlapa nenasla, to je jak hledat jehlu v kupce sena. I tak mam pro co zit a to jsou me deti. V mem pripade doplacim na moji prevelikou trpelivost a oddanost, kterou ve vztazich mam, i kdyz mi ti chlapi v necem nesednou, nakonec se stejne ukaze, ze to byla chyba a jdem od sebe. Ja uz ted ale budu stastna a spokojena - sama (sama s detmi). Zadny chlap mi za to rozcilovani nestoji.

Ou
Kelišová 5169 příspěvků 23.01.17 09:38

Proč?

Protože to dovolíte a někde na nevědomé úrovni je to přesně to, co od chlapa očekáváte.

A taky že sama sebe úplně nemáte zas až tak ráda a se sebeúctou to taky není tak skvělé, když si tohle necháte dělat. Je vcelku možné, že tam bude nějaká souvislost s tím, jak to máte s otcem.

Výhodou je, že pokud proměníte sama sebe, začnete si všímat jiných typů mužů a ti také konečně zaregistrují i vás.

Nejefektivnější cesta jak si v sobě udělat pořádek a to bezpečně je vstoupit k někomu do psychoterapie.

lili355
Kecalka 144 příspěvků 23.01.17 12:17

Ja bych byla zatim v klidu, jsi jeste mlada a zas tak moc tech chlapu jsi zrejme zatim „nezkusila“. Mne je 37 a taky jsem se zatim neusadila s tim pravym, i kdyz nerikam, ze jsem nemela chlapy, se kteryma by slo o lasku.
Zkus se venovat sama sobe, soustredit se na jine veci nez hledani pritele a ono to proste casem prijde, sama urcite nezustanes.

tasa
Echt Kelišová 9022 příspěvků 23.01.17 17:40

Proč? Protože jim to dovolíš (aby si na Tobě léčili mindráky).

mývalova žena
Povídálka 29 příspěvků 23.01.17 22:39

@mroe Jej, tohle mně fakt pobavilo:D dík:)

@jdukolem jo, na tom něco bude…:)

@sediza mám. oni vlastně všichni byli zajímaví. Jen jsem je asi poznala ve špatnou chvíli. Možná.

@Verča32 Já se do ničeho neženu, z čeho jsi to odtušila?:) Koníčků a známých mám až až, někdy mám pocit, že sama z tý vlastní aktivity nestíhám žít:) Chlap není středobod mýho Vesmíru, nicméně ten single život normálního člověka taky nebaví pořád:)

@Ou Nemám sama se sebou problém, naopak. Jen prostě dávám všemu prostor, jsem člověk, který se snaží jít hned od začátku dost pod povrch.

@lili355 jojo, věnuji se sama sobě, a to dost:))

Děkuji všem za reakce!

Mango_Lassi
Extra třída :D 13887 příspěvků 23.01.17 23:40

Bereš to všechno moc vážně, hned chceš vztah apod. Chce to trochu míň se na chlapy upínat a zkusit to celé brát víc nezávazně. Na mě pusobis trochu zoufale a není divu, že se chlapi leknou

mývalova žena
Povídálka 29 příspěvků 23.01.17 23:49

@Mango_Lassi můžu se prosím zeptat, čím působím zoufale? Není to nijak pohoršený dotaz, pouze si tak doopravdy nepřijdu a je dobré pochopit názor druhých:)

Jen bych podotkla, že všude se to tím daným „bereš to moc vážně“ jen míhá - ale kolik holek, žen, když se zakoukají, dokážou zápletku s chlapem brát jen tak, že se to stalo? Možná že Ty ano, a tím je to Tvoje štěstí, ale takovou ve svém okolí znám jednu jedinou.

Mango_Lassi
Extra třída :D 13887 příspěvků 23.01.17 23:54
@mývalova žena píše:
@Mango_Lassi můžu se prosím zeptat, čím působím zoufale? Není to nijak pohoršený dotaz, pouze si tak doopravdy nepřijdu a je dobré pochopit názor druhých:)Jen bych podotkla, že všude se to tím daným „bereš to moc vážně“ jen míhá - ale kolik holek, žen, když se zakoukají, dokážou zápletku s chlapem brát jen tak, že se to stalo? Možná že Ty ano, a tím je to Tvoje štěstí, ale takovou ve svém okolí znám jednu jedinou.

Pusobis na mě tak, že po tom vztahu dost toužíš a ti chlapi to vycítí a leknou se. Chce to si víc hrát, neupínat se tolik na to, zda z toho bude nebo nebude vztah. Zkus si víc užívat a nemyslet tolik na budoucnost

mývalova žena
Povídálka 29 příspěvků 23.01.17 23:58

@Mango_Lassi no, to je právě to, co neumí každá. Resp. já ten vztah jako takový za každou cenu mít nemusím, ale čas od času se právě takhle někdo, kdo mě nenechá k němu lhostejnou, objeví, a pak tyhle věci prostě řeším, jako zrovna teď, kdy si po jistém „antré“ hojím rány.

Života si užívám i bez vztahu, jen se chci už prostě vyhýbat daným nepříjemnostem…ale děkuju.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Nejodvážnější národní kroj všech dob? V tomhle poletí Šteflíčková na Miss Universe!

Pokud Lea Šteflíčková na nadcházející Miss Universe nenadchne svou krásou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >