Proč ten chlast???

Anonymní
2.1.20 11:33

Proč ten chlast ???

Ahoj všem… píší jako anonym par lidí mě tu již zná a nechci aby věděli o mem ( našem ) problému… věc se má asi tak :)… s přítelem budu rok a spolu i bydlíme… je to super člověk povahove… je ke mě pozorný a lásku mi dává dost najevo a teď ten problém - CHLAST… když ho nemá je to bombovej chlap se kterým se smeju až se za břicho popadám, ale jakmile se napije ( není zlý a ani mě neurazi) je to takový trdlo, nouma co sedí a deka oči jak pejsek ze mu všichni říkají jak je roztomilá ale mě se otvírá kudla v kapse… neumí absolutně pít - okamžitě chlasta do extrému kdy sotva chodí a mluví… mám dceru a řekla jsem mu ze takhle ho nemůže vidět ( kdyby to řekla otci nebylo by to dobre - což chápu a snažím se toho vyvarovat ). Bohužel bez odezv za týden to udělá zase a zase ze jsem to nevydržela a dala nůž na krk pokud bude takhle chlastat tak to ukoncime… hned mi výčet věci ze toho pro mě i dceru nedělá málo ( nesnasim výčitky ) tak začal jezdit na víkend k babičce kde se ozerou usnou, ozerou, usnou a já pak v neděli pro nej pro smradlavyho, spinavyho jedu ( nemá řidičák ) pak cely den spí a má z chlastu šílený stavy a prujem ze pak den nejde do práce a a to nemá zapkaceno… sám bere spatne peníze a když den nejde do práce tak už jsem naštvaná a on už zase pak vyčítá… slíbí ze to neudělá a bum zádě jede k babičce… teď je zase u babičky a mobil vyplý…mám ho rada ale tohle nedávám a tak se chci zeptat vás zda by jste byli s chlapem se kterým by jste se smáli a bylo vám sním dobre… s jeho mámou jsem mluvila a ta to ví ze nemá tu klapku a chlasta dokud muže… nevím jak v něm vyvolat tu zodpovědnost a klapku… mě nevadí jít si sním sednout na pivo ale když vidím jak to tam do sebe honem honem hází tak jsem už nasrana… jinak abych ho nehanila myje nadobi, uklizi, slozi Prádlo apod. Umí se takhle postarat ale proste zase ten chlast :,( :,( :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21708
2.1.20 11:36

Za mě - nebyla bych s nim ani omylem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7463
2.1.20 11:37

Nema to smysl, at se uchlasta sam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1000
2.1.20 11:45

Nechapu co resis je to normalni alkoholik

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7630
2.1.20 11:46

Kdyby to udělal 1-2× do roka tak OK, ale jestli je to každej víkend tak to bych s ním nebyla ani náhodou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
838
2.1.20 11:47
@Anonymní píše:
Ahoj všem… píší jako anonym par lidí mě tu již zná a nechci aby věděli o mem ( našem ) problému… věc se má asi tak :)… s přítelem budu rok a spolu i bydlíme… je to super člověk povahove… je ke mě pozorný a lásku mi dává dost najevo a teď ten problém - CHLAST… když ho nemá je to bombovej chlap se kterým se smeju až se za břicho popadám, ale jakmile se napije ( není zlý a ani mě neurazi) je to takový trdlo, nouma co sedí a deka oči jak pejsek ze mu všichni říkají jak je roztomilá ale mě se otvírá kudla v kapse… neumí absolutně pít - okamžitě chlasta do extrému kdy sotva chodí a mluví… mám dceru a řekla jsem mu ze takhle ho nemůže vidět ( kdyby to řekla otci nebylo by to dobre - což chápu a snažím se toho vyvarovat ). Bohužel bez odezv za týden to udělá zase a zase ze jsem to nevydržela a dala nůž na krk pokud bude takhle chlastat tak to ukoncime… hned mi výčet věci ze toho pro mě i dceru nedělá málo ( nesnasim výčitky ) tak začal jezdit na víkend k babičce kde se ozerou usnou, ozerou, usnou a já pak v neděli pro nej pro smradlavyho, spinavyho jedu ( nemá řidičák ) pak cely den spí a má z chlastu šílený stavy a prujem ze pak den nejde do práce a a to nemá zapkaceno… sám bere spatne peníze a když den nejde do práce tak už jsem naštvaná a on už zase pak vyčítá… slíbí ze to neudělá a bum zádě jede k babičce… teď je zase u babičky a mobil vyplý…mám ho rada ale tohle nedávám a tak se chci zeptat vás zda by jste byli s chlapem se kterým by jste se smáli a bylo vám sním dobre… s jeho mámou jsem mluvila a ta to ví ze nemá tu klapku a chlasta dokud muže… nevím jak v něm vyvolat tu zodpovědnost a klapku… mě nevadí jít si sním sednout na pivo ale když vidím jak to tam do sebe honem honem hází tak jsem už nasrana… jinak abych ho nehanila myje nadobi, uklizi, slozi Prádlo apod. Umí se takhle postarat ale proste zase ten chlast :,( :,( :,(

Chlastá první ligu. Sama si odpověz, jestli chceš takto strávit zbytek života. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
2.1.20 11:47

No tak tohle ne, a mit v tom vsem svoje dite, tak to uz vubec ne! Tyhle lidi, co kvuli chlastu klidne nejdou pak do prace, to je proste hruza, takovej te casem stahne ke dnu. Tohle si vazne rozmysli, jestli mas zapotrebi, teda ty a tvoje dcera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16021
2.1.20 11:48

Je to alkoholik.

A ne - ty sama jako partnerka mu nejsi schopná pomoci, nemůžeš ho naučit pít zodpovědně. Prostě to nejde.

On sám si musí uvědomit že je v průseru (a protože mu život alkoholika dost usnadňuješ, tak mu to bude trvat dlouho) a smířit se s tím, že prostě pít nesmí a že to nezvládne sám a potřebuje pomoc zvenčí.

Správné řešení je buď se půjde léčit alespoň ambulantně a nebo odejdeš. S tím že opravdu musíš odejít. Plané výhružky jsou zcela zbytečné.

Pokud najdeš milion důvodů proč neodcházet a chlastání mu umožňovat - třeba tím že pro něj jezdíš, žehlíš jeho průšvihy a nejspíš mu ten chlast i dotuješ, tak si začni zjišťovat věci o tom, jak funguje spoluzávislost a řešit to alespoň u sebe - tedy tím, že začneš chodit buď na setkání příbuzných alkoholiků a nebo rovnou do individuální terapie.

Čím déle v tom v čem žijete - tedy kalamitním manželství se závislostí - budeš zůstávat, tím víc poškodíš svoji dceru.

Ano - samozřejmě že to vnímá a zejména pokud je malá.

http://www.codependentanonymous.cz/Kapitola1.pdf

http://codependentanonymous.cz/beta/

https://alanon.cz/

Příspěvek upraven 02.01.20 v 11:51

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2556
2.1.20 11:49

Tak to by pro mě byl velký problém, s takovým chlapem bych nebyla. Tohle už je pro mě alkoholik :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4005
2.1.20 11:51

Rychle pryč. Bohužel je to chlap k ho"nu. Ani peníze nevydělá. A proč nemá řidičák??? Kolik mu je proboha. Kdyby si s ním byla léta, měla s ním děti a chtěla vtah udržet OK. Ale rok je málo. O něm ani nic nevíš. Třeba už chlastá dlouho. Podle mě je to naprosto regulérní alkoholik.
Takových diskuzí je tu mnoho a každý kdo má zkušenosti jaké to je žít s alkoholikem Ti doporučí jediné. Rychle pryč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11625
2.1.20 12:00

Tak ty seš taky dobrej matroš.. jste spolu sotva rok, už sis ho nakvartýrovala do baráku a ještě necháš svoje dítě přihlížet jeho alko incidentům, gratuluju :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24082
2.1.20 12:01

Vykašli se na to.
Vážně.
Pokud ti vadí jeho přístup k alkoholu, tak to nemá smysl. On nepřestane, maximálně se s tím chlastem někam začne schovávat (což už vlastně dělá). Píšeš, že je nezodpovědnej, moc toho nevydělá, po chlastu má šílený stavy několik dní, že není ani schopen jít do práce. Co s takovým chlapem? :nevim: Je to prostě závislák a pokud není schopen udržet to v rozumné míře…
To jako sorry, s takovým chlapem bych si zašla do hospody, možná s ním i chodila, abych nežila jako jeptiška, ale společný život? To ne. Jak píšeš, tuplem když vám u toho svítí malá dcerka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3287
2.1.20 12:02

S takovým člověkem bych nebyla.. A už vůbec bych pro něho nikam nejezdila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21708
2.1.20 12:03

Nechtěla jsem to napsat na plnou hubu, ale z toho, co zakladatelko popisuješ, tak je to chlap na ho.vno, málo vydělává, nemá řidičák, to, že poskládá prádlo, uklidí a za to si ho vážíš, to snad nemůžeš ani myslet vážně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19646
2.1.20 12:05
@Anonymní píše:
Ahoj všem… píší jako anonym par lidí mě tu již zná a nechci aby věděli o mem ( našem ) problému… věc se má asi tak :)… s přítelem budu rok a spolu i bydlíme… je to super člověk povahove… je ke mě pozorný a lásku mi dává dost najevo a teď ten problém - CHLAST… když ho nemá je to bombovej chlap se kterým se smeju až se za břicho popadám, ale jakmile se napije ( není zlý a ani mě neurazi) je to takový trdlo, nouma co sedí a deka oči jak pejsek ze mu všichni říkají jak je roztomilá ale mě se otvírá kudla v kapse… neumí absolutně pít - okamžitě chlasta do extrému kdy sotva chodí a mluví… mám dceru a řekla jsem mu ze takhle ho nemůže vidět ( kdyby to řekla otci nebylo by to dobre - což chápu a snažím se toho vyvarovat ). Bohužel bez odezv za týden to udělá zase a zase ze jsem to nevydržela a dala nůž na krk pokud bude takhle chlastat tak to ukoncime… hned mi výčet věci ze toho pro mě i dceru nedělá málo ( nesnasim výčitky ) tak začal jezdit na víkend k babičce kde se ozerou usnou, ozerou, usnou a já pak v neděli pro nej pro smradlavyho, spinavyho jedu ( nemá řidičák ) pak cely den spí a má z chlastu šílený stavy a prujem ze pak den nejde do práce a a to nemá zapkaceno… sám bere spatne peníze a když den nejde do práce tak už jsem naštvaná a on už zase pak vyčítá… slíbí ze to neudělá a bum zádě jede k babičce… teď je zase u babičky a mobil vyplý…mám ho rada ale tohle nedávám a tak se chci zeptat vás zda by jste byli s chlapem se kterým by jste se smáli a bylo vám sním dobre… s jeho mámou jsem mluvila a ta to ví ze nemá tu klapku a chlasta dokud muže… nevím jak v něm vyvolat tu zodpovědnost a klapku… mě nevadí jít si sním sednout na pivo ale když vidím jak to tam do sebe honem honem hází tak jsem už nasrana… jinak abych ho nehanila myje nadobi, uklizi, slozi Prádlo apod. Umí se takhle postarat ale proste zase ten chlast :,( :,( :,(

Takže chlastá první ligu, pořádně nevydělává, nemá řidičák a po chlastu nechodí do práce, protože to nezvládá :think: na co ho máš? a toto má být vzorem pro tvoji dceru? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat