Procesor AMD a Intel, který je lepší?

1.1.20 19:05

Procesor AMD a Intel, který je lepší

Ahoj vyznáte se někdo prosím v notebooku nebo máte někoho kdo se vyzná? Zajímalo by mě jaký procesor je lepší zda AMD nebo Intel
děkuji krásný nový rok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3298
1.1.20 19:46

:roll: procesoru od kazde znacky jsou stovky, mozna tisice druhu. Chce to trochu, ale jen trosicku upresnit :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
542
1.1.20 19:57

Intel 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.1.20 09:54

Záleží na vlastnostech daného procesoru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
697
4.1.20 19:09

Za mě je lepší Intel ale ta jejich řada n je taky děs

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.20 22:12

V dnešní době pro normálního člověka už to je jedno, bývaly doby kdy mělo AMD navrch za stejnou cenu ale v období před 10 lety až 5 lety zpět se ten rozdíl úplně vymazal a vlastně díky lepší obchodní a konkurenční strategii na kterou Intel vsadil Amd předběhl a řídí trh. i5 core idealní volba penize/vykon, ale za mě by ani AMD nebyla chybná volba pořád dělají špičkový hardware

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.20 14:34

Ono taky záleží na co ten notebook bude… pokud na klasickou kombinaci interet+video, tak bohatě postačí Intel Core i3 nebo AMD Serie A/AMD Athlon.

Důležité je, jak se pak k tomu přístroji člověk chová. Pokud instaluje kdejakou blbost bez přemýšlení a v prohlížeči má otevřených na 100 záložek, tak se pak nemůže divit, že mu to drhne i s 8mi jádrovým procesorem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69
7.1.20 20:05

Naopak, poslední dobou AMD předhání Intela. Ale záleží na konkrétním procesoru - levný, střední, high-end. Taky je jiná situace ve stolních/notebookách/servrech. Ale spíš bych se koukal po notebooku jako celku (velikost, hmotnost, výdrž, příslušenství,…), procesor bych řešil až podružně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.1.20 14:59
@smajlik345 píše:
Ahoj vyznáte se někdo prosím v notebooku nebo máte někoho kdo se vyzná? Zajímalo by mě jaký procesor je lepší zda AMD nebo Intel
děkuji krásný nový rok

Momentálně má AMD nad Intelem navrch, hlavně co se týče poměru cena/výkon. Z jakého důvodu to potřebuješ vědět? Budeš něco kupovat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama