Reklama

Prodělal tu prosím někdo trombosu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.18 13:33
Prodělal tu prosím někdo trombosu v

Ahojky. Já ano. Rok a půl jsem užívala léky na ředění krve a nosím kompresky. Hematologie je v pořádku. Zajímalo by mne, pokud jste se setkaly s něčím takovým, jak jste byly léčeny a jak se lékaři stavěly k případnému dalšímu těhotenství? Děkuji :)

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.18 21:44

Já taky. Já ji navíc dostala po porodu. Ale krev jsem si redila jenom 6 měsíců. Potom jsem měla další dítě a teď jsem znova těhotná. V trombocentru to vzali úplně v pohodě, ještě mi doktorka říkala, že je to skvělé, že každé další dítě je tady třeba???? gynekolog byl nadšený podstatně míň, ale co už nadělal…V tom těhotenství po trombóze jsem si píchala injekce hned od pozitivního testu, teď jsem ve 14.tt a právě jsem si je vyzvedla. Výsledky krve mám sice ok, ale právě kvůli té prodělané trombóze si je budu pichat preventivně.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 20:44
@Anonymní píše:
Já taky. Já ji navíc dostala po porodu. Ale krev jsem si redila jenom 6 měsíců. Potom jsem měla další dítě a teď jsem znova těhotná. V trombocentru to vzali úplně v pohodě, ještě mi doktorka říkala, že je to skvělé, že každé další dítě je tady třeba???? gynekolog byl nadšený podstatně míň, ale co už nadělal…V tom těhotenství po trombóze jsem si píchala injekce hned od pozitivního testu, teď jsem ve 14.tt a právě jsem si je vyzvedla. Výsledky krve mám sice ok, ale právě kvůli té prodělané trombóze si je budu pichat preventivně.

zakl.: děkuji za zprávu :), též počítám s tím, že bych musela ředit krev. Jen bohužel mám posttrombotický syndrom, který to ještě komplikuje :cert:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama