Prodělal tu prosím někdo trombosu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  16.03.18 13:33
Prodělal tu prosím někdo trombosu v

Ahojky. Já ano. Rok a půl jsem užívala léky na ředění krve a nosím kompresky. Hematologie je v pořádku. Zajímalo by mne, pokud jste se setkaly s něčím takovým, jak jste byly léčeny a jak se lékaři stavěly k případnému dalšímu těhotenství? Děkuji :)

Reklama

Reakce:

Anonymní  16.03.18 21:44

Já taky. Já ji navíc dostala po porodu. Ale krev jsem si redila jenom 6 měsíců. Potom jsem měla další dítě a teď jsem znova těhotná. V trombocentru to vzali úplně v pohodě, ještě mi doktorka říkala, že je to skvělé, že každé další dítě je tady třeba???? gynekolog byl nadšený podstatně míň, ale co už nadělal…V tom těhotenství po trombóze jsem si píchala injekce hned od pozitivního testu, teď jsem ve 14.tt a právě jsem si je vyzvedla. Výsledky krve mám sice ok, ale právě kvůli té prodělané trombóze si je budu pichat preventivně.

Anonymní  17.03.18 20:44
@Anonymní píše:
Já taky. Já ji navíc dostala po porodu. Ale krev jsem si redila jenom 6 měsíců. Potom jsem měla další dítě a teď jsem znova těhotná. V trombocentru to vzali úplně v pohodě, ještě mi doktorka říkala, že je to skvělé, že každé další dítě je tady třeba???? gynekolog byl nadšený podstatně míň, ale co už nadělal…V tom těhotenství po trombóze jsem si píchala injekce hned od pozitivního testu, teď jsem ve 14.tt a právě jsem si je vyzvedla. Výsledky krve mám sice ok, ale právě kvůli té prodělané trombóze si je budu pichat preventivně.

zakl.: děkuji za zprávu :), též počítám s tím, že bych musela ředit krev. Jen bohužel mám posttrombotický syndrom, který to ještě komplikuje :cert:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

1/42 aneb Marešovo spamování sítí leze na nervy celému internetu

Moderátor Leoš Mareš (42) je v posledních dnech na sociálních sítích opravdu... číst dále >

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Reklama