Prodělal tu prosím někdo trombosu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.18 13:33
Prodělal tu prosím někdo trombosu v

Ahojky. Já ano. Rok a půl jsem užívala léky na ředění krve a nosím kompresky. Hematologie je v pořádku. Zajímalo by mne, pokud jste se setkaly s něčím takovým, jak jste byly léčeny a jak se lékaři stavěly k případnému dalšímu těhotenství? Děkuji :)

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.18 21:44

Já taky. Já ji navíc dostala po porodu. Ale krev jsem si redila jenom 6 měsíců. Potom jsem měla další dítě a teď jsem znova těhotná. V trombocentru to vzali úplně v pohodě, ještě mi doktorka říkala, že je to skvělé, že každé další dítě je tady třeba???? gynekolog byl nadšený podstatně míň, ale co už nadělal…V tom těhotenství po trombóze jsem si píchala injekce hned od pozitivního testu, teď jsem ve 14.tt a právě jsem si je vyzvedla. Výsledky krve mám sice ok, ale právě kvůli té prodělané trombóze si je budu pichat preventivně.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 20:44
@Anonymní píše:
Já taky. Já ji navíc dostala po porodu. Ale krev jsem si redila jenom 6 měsíců. Potom jsem měla další dítě a teď jsem znova těhotná. V trombocentru to vzali úplně v pohodě, ještě mi doktorka říkala, že je to skvělé, že každé další dítě je tady třeba???? gynekolog byl nadšený podstatně míň, ale co už nadělal…V tom těhotenství po trombóze jsem si píchala injekce hned od pozitivního testu, teď jsem ve 14.tt a právě jsem si je vyzvedla. Výsledky krve mám sice ok, ale právě kvůli té prodělané trombóze si je budu pichat preventivně.

zakl.: děkuji za zprávu :), též počítám s tím, že bych musela ředit krev. Jen bohužel mám posttrombotický syndrom, který to ještě komplikuje :cert:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Selfie expert Dáda: Na Instagramu vypustila další zlo. Co dělá špatně?

Je jí dvaašedesát, ale sociální sítě si zamilovala, jako by byla teenagerka.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >