Reklama

True, real or genuine?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maskovak
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 15.03.18 16:51
True,real or genuine?

Milé angličtinářky, pracovala jsem v Magazínu pro opravdové gentlemany, šlo o německoitalský časopis. Momentálně překládám kvůli CV název do angličtiny. Na netu ve slovníku jsou ale pro opravdový tyto tři výrazy s podobným obsahem, i ve větách to v souvislosti s gentlemanem prekladaji pokazde ruzne. Jak mam nazev tedy spravne prelozit? MAGAZINE FOR REAL, GENUINE OR TRUE? GENTLEMEN? Nebo REAL GENTLEMEN´S MA­GAZINE? Dekuji,oml.se za diakritiku, skace mi v tabletu :kytka:

Reklama

Reakce:

Vladimirovna
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 15.03.18 17:08

Real

berusa.m
Závislačka 2728 příspěvků 15.03.18 17:44

Real mi tam tak sedí nejvíc.

The_Assassin
Kecalka 451 příspěvků 15.03.18 18:06

Použíá se true gentleman. Real by taky šlo, genuine ne.

Maddlen
Závislačka 3248 příspěvků 15.03.18 18:09

Já bych řekla true. Real chápu ve smyslu skutečný, reálný, ne-imaginární. True chápu ve smyslu skutečný - naplňující nějaké představy, kritéria apod.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10936 příspěvků 15.03.18 18:10

Spíš true než real (ale existuje jakýsi barber shop jménem real man). Genuine bych použila spíš u věci než živého tvora.

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 15.03.18 18:56

Určitě true, real se nehodí.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 15.03.18 21:57

Dekuji

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >