Prodloužení vlasů spánek

42
17.3.21 20:06

Prodloužení vlasů spánek

Ahojky, jaké máte prosím zkušenosti s prodloužením vlasů? A jaká metoda je podle Vás nejlepší? Navíc mě hodně lidí děsí, že se pár dní nevyspim:D Rady, tipy:)?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
17.3.21 20:41

Nosím prodloužené vlasy už 15 let. Metoda karatin. První noc po čerstvém prodloužení je to trochu cítit, ale nic hrozného. Jinak pohoda.

• Citovat
  • Nahlásit
6853
18.3.21 16:40

Měla jsem více metod, ale teď už rok a půl nosím keratin a nedám na něj dopustit. Co se tyce spánku první noc buď úplně v pohodě, pokud jsou vlásky dobře nasazené nic nebolí, je to spíš jen ten pocit že vnímáš trošku ty spoje, ale do druhého dne už vůbec nevíš :wink:. Jen Nezapomeň že po nasazení si nesmíš 24 hod mýt hlavu, pak už v pohodě. Taky můžeš klidně foukat, točit, barvit, nejsi nijak omezena. Při koupi šamponu jen dej pozor aby neobsahoval alkohol, mohl by narušit spoje. A je taky fajn jednou za čas na prodloužené vlasy dat vyživující masku :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
1.4.21 12:44

Holky děkuju, po dvou týdnech jsem si zvykla. Ale chci se ještě zeptat, jaký konkrétní šampony a kondicionéry používáte. Nebo ideálně něco na rozčesání po umytí. Já si vlasy opatrně umyju, ale pak mam vlasy strašně zacuchaný, zauzlíkovaný a musim pomalu po vlásku rozdělávat prstama. Prosím prosím nějaký rady:)?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.4.21 15:30

@babetka8 co máš za druh vlasů? Takhle by se normálně cuchat neměly.

• Citovat
  • Nahlásit
6853
1.4.21 23:41

@babetka8 po celou dobu pouzivam úplně obyčejný kopřivový, jen dám občas vyživující masku. Ale pokud ti vlásky dělají tohle bude kvalita hodně špatná a nijak dlouho ti nevydrží, někdy takové cuchani bohužel způsobuje i to když jsou vlásky nasazeny opačným směrem než původně rostly. Ale klidně nanes jakýkoliv kondicionér jen vynechejmísta spojů a máš 100% jistotu ;). Jednou jsem taky koupila špatné vlásky a dělaly to samé co popisujete ty, takže jsem je rozčesala jen díky tomu kondicionéru, no ale stejně šly rychle dolů, protože se tím šíleným cuchanim hodně lámaly a po měsíci byly jak chemlon

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat