Pronájem bytu Praha 3kk nebo 3+1 Praha

29.7.16 21:55

Pronájem bytu Praha 3kk nebo 3+1 Praha

Ahoj. Sháním byt do pronájmu 3kk nebo 3+1 nevíte náhodou o něčem??? Dekuji…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13955
29.7.16 21:58

Do kolika penez?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Hanka1
29.7.16 22:00

A jaka cast Prahy?

  • Citovat
  • Upravit
29.7.16 22:01

@Šarlota4 Tak podle typu bytu a velikosti. Víte o něčem??? Nejlépe v osobním vlastnictví a s trvalým pobytem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13955
29.7.16 22:02

@Terinecckkaa o jednom vim 3kk, pomezi Vysocan a Libne, garaz na 2 auta, ostraha/vratny 24hod denne, balkon

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29.7.16 22:03

@Hanka1 Část Prahy nemám vyhraněnou. Vůbec se nedá žádný slušný sehnat a když tak přes realitku a to jsou šílené ceny co si říkají. Pokud o něčem víte budu ráda za bližší info ☺

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13955
29.7.16 22:03

@Terinecckkaa pisu SZ

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29.7.16 22:04

@Šarlota4 A bližší info či fotky??? A cena včetně poplatků???

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29.7.16 22:04

@Šarlota4 dekuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5239
29.7.16 22:11

Ahojky, taky shanime..do 14tis nezarizeny..jsme tri a maly pes :) v Prate 10 nebo 4 nebo klidne i jinde :)kdyby nekdo vedel..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
561
29.7.16 22:14

hm

Osobně si myslím, že za tak velký byt bude nájemné spíš od 15tis., že se do 14tis. nevejdete.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29.7.16 22:17

@Keltka no my platíme 13500 za 2+1 a už je to pro nás malý. Ale opravdu hezky být za slušnou cenu bez r ealitky je umění sehnat. Tak to zkouším aspoň touto cestou. A počítám že 15000 a výš a když už bude u hezčí tak 18000.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
561
29.7.16 22:21

hm

@Terinecckkaa píše:
@Keltka no my platíme 13500 za 2+1 a už je to pro nás malý. Ale opravdu hezky být za slušnou cenu bez r ealitky je umění sehnat. Tak to zkouším aspoň touto cestou. A počítám že 15000 a výš a když už bude u hezčí tak 18000.

Moji přátelé mají většinou byty v Praze 2+kk, 2+1, a taky to pod 13 000,– nejde (včetně poplatků). O větším bytě bohužel nevím, ale myslím, že za 15-16tis. už něco seženete, navíc na Praze 4 je krásně a je tam spousta paneláků - tedy spousta bytů, tak držím palce! :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29.7.16 22:24

@Keltka Mě je vlastně jedno kde v Praze. Když ten byt bude stát za to. Tak snad najdu. Měla jsem možnost hezkého ve vršovicích ale družstevní a to mi nepomůže. Tak budu věřit že do toho září se odstehujeme.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
561
29.7.16 22:34

hm

Zkus ještě Prahu 7 a 8, Praha 4 je hodně oblíbená kvůli zeleni. Praha 10 bývá o něco málo dražší, než Praha 4. Na Praze 4 je hodně míst k bydlení například na Opatově, Zahradním městě-zkus hledat přímo tyto čtvrti.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Turbo 3v1

  • (4.8) + 10 recenzí

Roborock S5 Max

  • (5) + 1 recenze

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný