Pronatal Teplice uměle oplodnění

14
29.5.21 14:56

Pronatal Teplice uměle oplodnění

Jsem tu nová chci se zeptat jestli někdo chodí do pronatalu Teplice a jdu na na první uměle oplodneni ma stim někdo zkušenost dekuji za radu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
277
1.6.21 21:43

Ahoj, nevím jestli to pomůžu, ale do Pronatalu chodím a jsem hrozně spokojená jsem přímo u pana doktora Lojky a ten je za mě úplně skvělý ;) ty už jsi tam měla nějaké vyšetření, že už jdeš na na umělé oplodnění? ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
1.6.21 22:54

@Lionly ano už mám všechno za sebou i manžel má vše… Ja mám vždy jiného doktora…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
277
2.6.21 07:18

@Bakulacka taky už mám všechno za sebou :) příští týden mě čeká první IUI tak jsem na to zvědavá :) doktora mám stejnýho protože jsem si ho vyžádala chodím k němu i do klasické gynekologické ordinace, tak jsem nechtěla jiného :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
2.6.21 07:25

@Lionly tak to přeji hodne stesti mě to bude čekat snad za 14 dni uvidím jak mi zaberou hormony

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
277
2.6.21 09:43

@Bakulacka děkuju, taky držím palce ☺️ Přijde mi jen že se to děsně táhne to čekání je na nic :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
2.6.21 10:44

@Lionly dekuji to čekání je na nic. A ty mas jaky problem jestli se smím zeptat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
277
2.6.21 13:29

@Bakulacka no všechny výsledky máme s manželem úplně v pořádku, jediný problém, který mám je, že mám chronicky zánětlivý čípek… takže jak se mi na něm dělá ten “ochranný” hlen tak je pravděpodobně neprůchodný pro spermie, proto budeme zkoušet IUI. :) Jaký problém máš ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
2.6.21 19:13

@Lionly u mě je problem málo vajíček a nepravidelná MS tak si musím píchat hormony

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat