Prosba studenta o vyplnění 2 minutového dotazníku

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
6
27.11.21 14:40

Prosba studenta o vyplnění 2 minutového dotazníku

Zdravím všechny maminky,
jsem student VŠ MENDELU v Brně a chtěl bych Brňáky a Brňačky poprosit aby vyplnili krátký formulář o třídění odpadu.
Pokud netřídíte, nevadí ba naopak potřebuji i ty co netřídí :)
Zabere to cca 2 minuty - jedenáct otázek, 9 z nich pouze klikacích.

PS: Je tam otázka na jaké ulici bydlíte, pokud je pro Vás toto info příliš osobní, napište tam městskou část.

Formulář: https://forms.gle/…DVDUWgDnuC59

Mockrát děkuji,
Petr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12856
27.11.21 14:47

Taky jsi tomu mohl věnovat o 2 minuty déle a udělat to pořádně a ulehčit si práci. Proč musím vypisovat co třídíme, když můžeš udělat jednoduchý zatrhavaci seznam a bude se ti to snadno vyhodnocovat. To samý u těch důvodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8233
27.11.21 14:51

Může mi někdo vysvětlit, co je „VŠ Mendelu“?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
27.11.21 15:00

@Cenarius prominte :) veci co se daji tridit je spousty a nechtel jsem na neco zapomenout.
Kazdopadne mate pravdu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
27.11.21 15:01

@Alriga mendelova univerzita v brne, konkretne provozne ekologicka fakulta.
Pokud vas zajima o jaky projekt jde - Jsou to geodata a zajima nas jak moc ma dostupnost tridicih kontejneru vliv na trideni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1969
27.11.21 15:26

Bohužel, je mi míň jak 30. Bé. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1969
27.11.21 15:29
@Fouss píše:
@Cenarius prominte :) veci co se daji tridit je spousty a nechtel jsem na neco zapomenout.
Kazdopadne mate pravdu

Tak je tam vypíšu a dá se tam přidat: jiné -jaké. Ten dotazník ti má ulehčit práci. Ne, že nakonci budeš sčítat na kalkulačce papír + papýr + papir

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32812
27.11.21 15:35

@Fouss tak bohužel, chtěla jsem ti to vyplnit, ale také mi ještě není 30 :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
27.11.21 15:46
@Modra1 píše:
Tak je tam vypíšu a dá se tam přidat: jiné -jaké. Ten dotazník ti má ulehčit práci. Ne, že nakonci budeš sčítat na kalkulačce papír + papýr + papir

stejne to pak musim hodit do programu a ty data zpracovat rucne, takze pro me to ve finale vyjde na strjno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
27.11.21 15:47

@Modra1 @stigna
bohuzel nam to zadali pro lidi 30+ :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12856
27.11.21 15:50
@Fouss píše:
@Alriga mendelova univerzita v brne, konkretne provozne ekologicka fakulta.
Pokud vas zajima o jaky projekt jde - Jsou to geodata a zajima nas jak moc ma dostupnost tridicih kontejneru vliv na trideni

Ale tohle už je vyzkoumáno nepřeberně krát. Stačí to jen dohledat nebo napsat někomu z vedlejší agro fakulty nebo hodit dotaz na SAKO. Úplně zbytečná práce podle mě.

Navíc každá městská část to má jinak rozházené. Takže to ti neřekne k ochotě lidí třídit, absolutně nic, když nevíš jak to má daleko ten člověk.

@Fouss píše:
Kazdopadne mate pravdu

Jsi se o to ani nezajímal :D však na většině stání máš leda plast, papír a sklo. Můžeš mít navic bio, oleje, železo ostatní jsou ve sběrných dvorech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
27.11.21 15:53
@Cenarius píše:
Jsi se o to ani nezajímal :D však na většině stání máš leda plast, papír a sklo. Můžeš mít navic bio, oleje, železo ostatní jsou ve sběrných dvorech.

nemuzu za to ze nam to takhle zadali :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12856
27.11.21 16:04

@Fouss prostě to co chceš zjišťovat, tak už vyzkoumáno je a odborně. Výstup z tvého dotazníku ti to hlavně neřekne. Budeš mít výstup 20 lidí z Vinohrad co třídí po ruznu věci a k čemu ti to je, když nevíš jaké a v jaké vzdálenosti mají sběrné nádoby. Liší se to i podle druhu zástavby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Altavista
27.11.21 18:02
@Cenarius píše:
@Fouss prostě to co chceš zjišťovat, tak už vyzkoumáno je a odborně. Výstup z tvého dotazníku ti to hlavně neřekne. Budeš mít výstup 20 lidí z Vinohrad co třídí po ruznu věci a k čemu ti to je, když nevíš jaké a v jaké vzdálenosti mají sběrné nádoby. Liší se to i podle druhu zástavby.

Ale pokud je zadání aby zpracovat přímo ten výzkum, tzn proces a nejde o výsledek, pak je to cajk

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat