Prosím jsem zoufalá už..

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 22:57
Prosím jsem zoufalá už..

Ahoj holky jsem z toho už zoufalá.. Snažíme se o miminko ale zatím se nedaří, byla jsem u dr 27.11 kdy mi byla potvrzena ovulace +- 1- 2 dny zpět. sex tedy proběhl oba dva dny, moje poslední ms byla 8.11 mám nepravidelne cykly..
Dostala sem utrogestan 2× denně ten sem dobrala už v pátek ms se stále nedostavila místo toho trva od pondělí docela silné hnědé spineni je to na vložku.. Test jsem v pondělí zkoušela a byl negativní :zed: tak já už nevím.. Moje dr má dovolenou máte někdo zkušenost? Bolesti jsem měla píchání v podbřišku, náznaky na ms, po utrogestanu jen motani hlavy podávala jsem orálně děkuji.. :think:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
GabinkaCh
Závislačka 3022 příspěvků 13.12.18 22:58

My to tady neovlivníme :nevim:

Renca8
Ukecaná baba ;) 1195 příspěvků 13.12.18 23:01

Udelas lip kdyz se uklidnis

elibro
Zasloužilá kecalka 740 příspěvků 13.12.18 23:02

Máš nepravidelný cyklus, špiníš a negativní test… Já vím, že tonoucí se stébla chytá, ale… To asi moc nevypadá.

Jak dlouho se snažíš otěhotnět?

Anonym131012
Stálice 77 příspěvků 13.12.18 23:04

@GabinkaCh ptám se na zkušenosti ne na ovlivnovani.. :zed:

Anonym131012
Stálice 77 příspěvků 13.12.18 23:05

@Renca8 nevím přijdu si dost v klidu.. :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 23:07

@elibro je to +- 3/4roku jenže ze začátku jsem nevěděla že nějaké problémy mám dříve sem brala antikoncepci 3roky a problémy nebyly jenže stačilo změnit doktora a přišlo se na to že neovoluji, byla tam cysta apod…

elibro
Zasloužilá kecalka 740 příspěvků 13.12.18 23:20
@Anonymní píše:
@elibro je to +- 3/4roku jenže ze začátku jsem nevěděla že nějaké problémy mám dříve sem brala antikoncepci 3roky a problémy nebyly jenže stačilo změnit doktora a přišlo se na to že neovoluji, byla tam cysta apod…

Tak normální je otěhotnět do roka, ještě jsi „pod limitem“… Ale chápu, že diagnózy navíc rozhodně na klidu nepřidají :/

Anonym131012
Stálice 77 příspěvků 13.12.18 23:27

@elibro právě no.. :roll: jenže čekám co ms a nic :zed: :zed:

Bubla_Bučková
Závislačka 4530 příspěvků 13.12.18 23:44

No kdo je v klidu nezakládá diskuze „jsem zoufalá“ :D každopádně po půl roce už bych navštívila nějakej ten car, nechala udělat testy všemožný sobě i partnerovi, používala digitální ovu testy,kapky gynex atd…

lachtanice86
Kelišová 6931 příspěvků 14.12.18 01:27

Nejsi v klidu. To by si nezalozila diskuzi. Ale normální doba otěhotněni u zdravého páru je rok. Takže si v limitu.

heduska36
Povídálka 25 příspěvků 14.12.18 05:15

Me teda po me zkušenosti přijde jako nesmysl na neco cekat cely rok, kdyz uz se muze začít resit drive,jelikož roky utíkají…jedno dítě jiz mam a take se snažíme rok - bezvysledne. Byl mi zjisten polyp, coz si gynekolog myslel ze je pricina neotehotneni, tak mi byl udělán zákrok - který ovšem k ničemu nevedl. Dostala jsem nějaké prášky na podporu otěhotnění na 3 měsíce,ale opět ztráta casu. Az skoro po roce my byl udělám hormonální profil,kde se zjistilo,ze my nedozravaji vajíčka. Takže jsem dostala clostylbegyd na dozrani vajíček, po kterém se chytil jeden folikul a následně my byla pichnuta injekce ovitrelle na spusteni ovulace. Trochu doufám ze se zadarilo a pokud ne tak se aspoň neco děje. Kdybych si nepridala měsíce snazeni tak se porad nic neděje a ceka se cely rok, nez se začne neco řešit. Dávno jsem jiz mohla užívat clostylbegyd a nesnazit se ty predesle měsíce zbytecne, kdyz tělo nefunguje jak ma.

Delaltctrl
Ukecaná baba ;) 2013 příspěvků 14.12.18 06:41
@heduska36 píše:
Me teda po me zkušenosti přijde jako nesmysl na neco cekat cely rok, kdyz uz se muze začít resit drive,jelikož roky utíkají…jedno dítě jiz mam a take se snažíme rok - bezvysledne. Byl mi zjisten polyp, coz si gynekolog myslel ze je pricina neotehotneni, tak mi byl udělán zákrok - který ovšem k ničemu nevedl. Dostala jsem nějaké prášky na podporu otěhotnění na 3 měsíce,ale opět ztráta casu. Az skoro po roce my byl udělám hormonální profil,kde se zjistilo,ze my nedozravaji vajíčka. Takže jsem dostala clostylbegyd na dozrani vajíček, po kterém se chytil jeden folikul a následně my byla pichnuta injekce ovitrelle na spusteni ovulace. Trochu doufám ze se zadarilo a pokud ne tak se aspoň neco děje. Kdybych si nepridala měsíce snazeni tak se porad nic neděje a ceka se cely rok, nez se začne neco řešit. Dávno jsem jiz mohla užívat clostylbegyd a nesnazit se ty predesle měsíce zbytecne, kdyz tělo nefunguje jak ma.

Ale ty hormony kterých máš málo a ne dozrávají ti vajíčka, to řídí tvoje hlava. To neni nějaká nemoc. Prostě psychicky to dítě asi nechceš, nebo nechceš s tímhle partnerem. A mluvím o podvědomí. Že špatně psychiky se dá potratit. A stejně tak neotěhotnět… Brání na to léků je jen na sílu obcházení toho. Ale to nemusí pomoct a stojí to peníze…

Uživatel je onlineTiger-lily
Vesmírná mluvilka 33715 příspěvků 1 inzerát 14.12.18 07:08

:hug: Fakt buď v klidu, nervováním se a neustálým testováním nic nevylepšíš. Počkej týden, pak se buď ms dostaví, nebo už test bude moci něco ukázat.

Maritina
Kecalka 164 příspěvků 14.12.18 07:08
@Delaltctrl píše:
Ale ty hormony kterých máš málo a ne dozrávají ti vajíčka, to řídí tvoje hlava. To neni nějaká nemoc. Prostě psychicky to dítě asi nechceš, nebo nechceš s tímhle partnerem. A mluvím o podvědomí. Že špatně psychiky se dá potratit. A stejně tak neotěhotnět… Brání na to léků je jen na sílu obcházení toho. Ale to nemusí pomoct a stojí to peníze…

Takze podle tebe vsichni ti,co jim telo nefunguje,jak ma,ho vyleci silou vule?No to je nejvetsi hloupost,jakou jsem kdy slysela.Ty asi nejsi ze zdravotnictvi,co?

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Impotentní chlapák Eda z Mostu zlomil Čechy v pase: Co víte o Isteníkovi?

Vypadá, že byste mu dali korunu a klidně byste strčili ruku do ohně za to, že... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >