Reklama

Prosím o kouknutí na graf BT

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 05.07.11 07:14
Prosím o kouknutí na graf BT

Ahoj holky,

potřebovala bych, zda byste se mi mohli kouknout na graf BT, ..tady je : graf na FF

Už několik dní za sebou mi poměrně hodně skáče BT, jsem v období, kdy by mohla být ovulace. Hlen bílkový, čípěk měkký, vysoko, píchání ve vaječnících. Nicméně teplota dělá to co vidíte..hodně spadne, druhý den zase vyletí…někde se den udrží a pak zase padá hodně dolů.
Jinak měřím stále stejně..čas, podmínky.
Anovulační cykly, myslím, nemívám (měřím v podstatě první cyklu co se snažíme o druhé dítě..ale u prvního toho bylo na první pokus, takaže snad problémy nemívám).
Nevíte, co to mlže být ? Připadá mi jako by se by se tělo o tu ovulaci snažilo a pak se to nepovedlo nebo něco selhalo či co…nebo je to běžné..takových „pár pokusů“ než se v rámci cyklu povede ? Já z toho začínám být docelaa zdrblá :roll:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

PETRUCHA
Extra třída :D 12300 příspěvků 05.07.11 07:46

Já bych to neřešila. Podle mě je to trošku skákavý ale těžko usuzovat co z toho vyleze. Jetsliže měříš první cyklus tak prostě musíš počkat jak to dopadne. Až tak po dvou třech minimálně se dají dělat nějaký závěry. Buď v klidu a užívej snažení, pokud vám to minule vyšlo tak brzo tak bych se fakt nestresila. :wink:

kofola3 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.11 07:52

Vydrž, co z toho vyleze. Zatím nemáš s čím porovnávat.

soldi
Neúnavná pisatelka 17235 příspěvků 05.07.11 07:58

ahoj, to je v pohode, ziadno extra uskakane to nie je :-D vacsinou sa tesne pred ovu zacinaju teploty ustalovat. ake dlhe mavas cykly?

a ako pises, niekedy sa hladiny hormonov zdvihnu, ako keby isla ovulacia a potom zas klesnu, je to normalne :-D

Dana1980
Kelišová 5165 příspěvků 05.07.11 07:58

Vydrz,zatim to vypada,ze ovu nebyla,uvidime co se z toho vyklube :palec:

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 05.07.11 08:11
soldi píše:
ahoj, to je v pohode, ziadno extra uskakane to nie je :-D vacsinou sa tesne pred ovu zacinaju teploty ustalovat. ake dlhe mavas cykly?a ako pises, niekedy sa hladiny hormonov zdvihnu, ako keby isla ovulacia a potom zas klesnu, je to normalne :-D

Cyklus mivam 30-35 dni.

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 05.07.11 08:12

Já jsem spíš překvapená, že prostě tělo se chová jakoby ovu byla blízko…hlen, čípek..ale teploty nic :(

soldi
Neúnavná pisatelka 17235 příspěvků 05.07.11 08:21
Lolinka79 píše:
Já jsem spíš překvapená, že prostě tělo se chová jakoby ovu byla blízko…hlen, čípek..ale teploty nic :(

ako som pisala, to je uplne normalne, ze sa takto chova, hlavne, ked mas trosku dlhsie cykly. nezostava nic ine,nez cakat :-D podla minuleho polgrafu sudim, ze Tvoje poovu teploty su vyssie nez 36,9, tak si na ne pockaj. ale anovulacneho cyklu by som sa nebala :-D

Dana1980
Kelišová 5165 příspěvků 05.07.11 08:22

To jsem mivala taky obcas,vydrz ovu uz je urcite na spadnuti :palec:

Wiolla
Echt Kelišová 8912 příspěvků 05.07.11 08:26
Lolinka79 píše:
soldi píše:
ahoj, to je v pohode, ziadno extra uskakane to nie je :-D vacsinou sa tesne pred ovu zacinaju teploty ustalovat. ake dlhe mavas cykly?a ako pises, niekedy sa hladiny hormonov zdvihnu, ako keby isla ovulacia a potom zas klesnu, je to normalne :-D
Cyklus mivam 30-35 dni.

Já mám cykly taky takto dlouhé. Ovukaci mívám 19-21DC. Teploty sice maličko skáčou, ale nijak hrozně. Podle mě ovulace ještě nebyla…

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 05.07.11 09:56

Holky, mockrát vám děkuji…za naději :kytka:

Už jsem to začala vzdávat, že tento cyklus asi ovu nebude, že je to moc divoký.

aknah31
Neúnavná pisatelka 15355 příspěvků 05.07.11 10:38

ahojcek, ja si myslim ze ovulace teprve bude. Ja mam cyklus 30-32dni a ovulaci mivam 17-18DC.. takze si myslim ze kazdym denem ti teplota vyskoci na horu.
Drzim palce a hlavne klid :palec: :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.11 11:44

Ahoj, jsem na tom stejně jako ty, dokonce máme stejně starý dítka, já mam zase BT moc urovnanou a taky z toho kvetu, dnes jsem 20 DC a ovu stále nikde i když příznaky jsou. Můj graf: http://www.womenzone.cz/…e/grafy.aspx?… čípek teda nesleduju, ale dělám si ovu testy. Vzestup teploty pravděpodobně nachlazením :-(

Martinaxxx
Ukecaná baba ;) 1284 příspěvků 06.07.11 15:34

nebýt asi toho nachlazení, tak by se graf choval pěkně :think:

aakaficko
Extra třída :D 11205 příspěvků 29.08.11 11:08

krasne pondeli preju,
muzete se prosim podivat na muj graf BT kdy probehla ovulace, nejsem si vubec jista, ktery den to bylo??
 http://www.womenzone.cz/…l/grafy.aspx?…

diky moc za vsechny rady a nazory :-)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Muslimové v Ordinaci? Podle studie se musí častěji objevovat v českých seriálech!

Islamofobie je za poslední roky téma jako hrom, pro Českou republiku to platí... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >