Problém s partnerovými rodiči

Anonymní
10.7.20 05:14

Prosím o radu. Mám problém s partnerovými rodiči

Dobrý den, chodím o 5 let mladším přítelem, který žije ještě u rodičů v baráku. S přítelem jsme spolu 1 a půl a vídáme jednou za 14 dní u něj. Donedávna jsem s jeho rodiči vycházela bez problémů. Pomáhala jsem jim se vším. Když jsem tam byla dva víkendy za sebou tak jsme s přítelem trávili čas spolu a domů jsme chodili pozdě večer a jeho rodičům jsme nepomohli. Za pár dní mi přítel řekl, že jeho rodiče mě nemají rádi. A důvod je ten, že dříve jsem pomáhala a teď nepomáhám. Nevím co mám dělat :nevim:
Předem děkuji za rady

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1201
10.7.20 05:17

Kolik vám je? Proč nejede on k tobě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11124
10.7.20 05:19

Vidate se 1× za 14 dnu? 8o. Jezdis tam na navstevu nebo na brigadu? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.7.20 05:20

@Enicka 22 let on má rád přírodu do paneláku se mu nechce :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.7.20 05:21

@cecetka jeho rodiče si asi myslí že na brigádu, ale já tam jezdím hlavně za ním

• Nahlásit
  • Citovat
26332
10.7.20 05:56
@Anonymní píše:
@cecetka jeho rodiče si asi myslí že na brigádu, ale já tam jezdím hlavně za ním

Přestaň jim tam jezdit na víkendy, najděte si bydlení spolu. To bych byla odvázaná, kdyby mi holka jezdila přespávat do baráku teda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.7.20 05:59
@Russet píše:
Přestaň jim tam jezdit na víkendy, najděte si bydlení spolu. To bych byla odvázaná, kdyby mi holka jezdila přespávat do baráku teda.

Kdyby pracoval tak by to problém nebyl

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.7.20 06:19

Nezávidím ti. Já měla něco podobného u tchánovců taky. Přijela jsem za přítelem a pořád nějaká práce. Nikdy si nesedli a třeba neodpočinuli. Očekávalo se, že se vždycky zapojím taky. Za zadkem babičku, která prskala, když jsme v 8 ráno nebyli na značkách víkend nevíkend, ples neples. Snažila jsem se plánovat na víkendy nějaký výlet atd. Drželo mě to, že jsem věděla, že se během pár měsíců nastěhujeme do svého.

V tomhle ti neporadím, pokud je přítel zvyklý doma pořád makat, tak ho změní jenom to, když budete ve svém a on bude fungovat tam.

• Nahlásit
  • Citovat
3263
10.7.20 06:22
@Russet píše:
Přestaň jim tam jezdit na víkendy, najděte si bydlení spolu. To bych byla odvázaná, kdyby mi holka jezdila přespávat do baráku teda.

Tomu klukoj je 17, těžko půjde do podnájmu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26332
10.7.20 06:23
@Anonymní píše:
Kdyby pracoval tak by to problém nebyl

A to ti to není hloupý tam přespávat? Já bych se teda trapně cítila, kdybych měla vlastní bydlení a jezdila na noc k příteli k jeho rodičům.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26332
10.7.20 06:25
@mackA159 píše:
Tomu klukoj je 17, těžko půjde do podnájmu..

To v úvodním příspěvku není. O další důvod navíc, proč k jeho rodičům nelézt. Celá odvázaná bych vítala přítulkyni svého sedmnactiletého studujícího syna :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1201
10.7.20 06:25

@Russet Přesně. Kdyby, tak za tebou má přijet on. Však nemusíte být v bytě, je léto, můžete jezdit na výlety a pak akorát domu přespat. Nebo si najdi staršího.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.7.20 06:45

@Russet celou dobu jsem jim tam pomáhala s domácnosti a práci na zahradě, ale teď jsem tam dvakrát nepomohla a jsem špatná

• Nahlásit
  • Citovat
41205
10.7.20 06:50

Mozna kluk konecne rekl rodicum, kolik ti je

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.7.20 06:51
@Anonymní píše:
@Russet celou dobu jsem jim tam pomáhala s domácnosti a práci na zahradě, ale teď jsem tam dvakrát nepomohla a jsem špatná

Znám to a nezměníš to. Buď se budete scházet jinde, a nebo si najdi jiného. Oni mají priority jinde a ty taky

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama