Už nevím, co s přítelem

Anonymní
14.4.20 22:38

Prosim o radu s pritelem.... Dekujii

Ahojky holky mam problem a nevim jak z nej.. Jsme spolu s pritelem par let a mame holcicku miluji ho ale jsou problemy mezi nami. S malou si nehraje me bere jako sluzku prines prosim vino, kup vino, prines pivo atd.. Proste denni rutina porad dokola :( podle nej jsem v nicem dobra co udelam je mu vse malo.. Mozna sex klape tak jak ma :lol: ale nijak nic moc.. Porad hraje hry na pc :( prijde z prace cca ve 14h a hrat jde o pul 3 az do 19-20h cca a ja se staram zbytek dne jen ja o malou. Je to ho vic na psani a byla bych tu do rana :( potrebovala jsem se vyzpovidat jen premyslela jsem o rozchodu jenze bydlela bych u dedy a co pak? Bych ho vydivala skrz malou a taky kdo by me chtel v budoucnu s ditetem? Mam lupenku takze nikdo rekla bych. Mam uz tak nizke sebevedomi.. Proste nevim jak dal :( je mi vse tak lito tesila jsem se jak budem jezdivat na vylety na zahrade si hrat no ani jedno :( jen jedenkrat jsme byli v zoo na veceri na valentyna jinak nic. Nikam nechce chce byt porad doma u pc a hrat blby fortnite! Takova zasrana hra uz ji mam plne zuby :zed: :pocitac: rikam si ze jeto aji moje vina ze se tak chova mohla jsem byt na nej prisnejsi ale hned ze nejsem jeho matka a hned je zle :,( hadky jsou unas skoro caste pivo, vino denne + slivka obcas. Je name pak vulgarni treba rekl mi pri hadce zdechni mrdko a krapl s dvermi.. Ja probrecela celou noc :( on ma vzdy pravdu ma ego na maximum jen ja skoro na nule. Chvali me jen pri sexu jaka jsem krasna jinak pres den skoro nic nerekne ani nepohladi jen kdyz ma sve dobree dny tak je dobry ale jinak ne… A to nemluvim o penezich vsechno jde do chlastu a na jidlo a jeho zalibu platit hracum do hry za 300 kc treba 5 lidem teda detem.. Vsechno me stve a cokoliv udelam ci reknu hned je zle ja jsem ta spatna ze on si ty penize vydelava on si to utrati za co chce ale nepochopi ze jsme tri ze taky neco musime nasetrit. Jinak takovy drive nebyl nez byla mala nebo spis jsem byla zaslepena laskou… Tohle neni pravy tata podle me ale nechci aby mala vyrustala bez taty jeto tezke snad me nekdo pochopi a trochu poradi jinak nevim. Dekuji ze jste to precetly az sem. Preji vsem stesti a hlavne zdravi v tehle dobe :srdce: :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4376
14.4.20 22:47

Ani jsem to nedocetla. Ale ty máš lupenku a žiješ v psychické nepohode. Takže v kruhu. Stres, zhoršení nemoci, nikdo mě nebude chtít, stres. Proč ztrácet v životě čas s někým, s kým ti nejí dobře, když i samotné by ti bylo lépe?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1460
14.4.20 22:50

Chceš být po zbytek života s někým, kdo ti sprostě nadává, pije a je závislý na PC hrách nebo raději sama (a možná taky ne)? A že bude malá vyrůstat bez táty? Myslíš, že tenhle “táta” ji dává do života nějaký dobrý příklad?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
626
14.4.20 22:50

Ahoj.. Dneska se tu s problémy roztrhl pytel :( Je to gembler, alkoholik a hrubián.. O tebe jako o ženu nemá zájem ( na sex jsi mu dobrá ).. Všechno co uděláš je špatně..K dítěti vztah nemá, nechová se jako otec.. Jakou chceš radu, tohle ti musí na odpověď přeci stačit.. A věř, že jsou na světě lepší muži, taky na takového stále čekám.. A to, že máš nějaké zdravotní potíže je úplně jedno, nikdo není dokonalí.. Normální a hodného chlapa nebude zajímat jakou máš pleť ale jaká jsi a jakse chováš.. A divila by ses kolik chlapů chce ženu co už dítko má ;) A malá to bez,,tatínka,, zvládne neboj, stejně se jako otec nechová :hug: Rozhodnutí je na tobě ale pokud máš tu možnost, zvaž co pro tebe a dítě bude lepší.. Žádná žena (ale i chlapi) si nezaslouží žít v nefungujícím vztahu,,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7555
14.4.20 23:03

Ahoj,
po precteni jsem smutny.
Smutny, jak vnimas sama sebe.
Smutny, co dcera povazuje za normalni prostredi.
Smutny z neho, jak travi svuj zivot.

Cesta z toho? Zacit zit jinak. Jak toho docilit? To je otazka za milion… Jak to bylo ze zacatku vztahu? Proc se ti libil a ty jemu? Co vas bavilo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10819
14.4.20 23:03

Utíkej jak nejdál můžeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8333
14.4.20 23:29

Chces aby dcera vyrustala v tom, ze je ok takhle se chovat k zene a pak podlehla prvnimu manipulatorovi, kteryho potka a zila jako Ty?
Ja jsem rozvedena, mam tri deti a jedno je tezce postizeny a jedno min. Mam pritele a je skvelej. Takze to fakt neni argument.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2859
15.4.20 06:53
@Anonymní píše:
Ahojky holky mam problem a nevim jak z nej.. Jsme spolu s pritelem par let a mame holcicku miluji ho ale jsou problemy mezi nami. S malou si nehraje me bere jako sluzku prines prosim vino, kup vino, prines pivo atd.. Proste denni rutina porad dokola :( podle nej jsem v nicem dobra co udelam je mu vse malo.. Mozna sex klape tak jak ma :lol: ale nijak nic moc.. Porad hraje hry na pc :( prijde z prace cca ve 14h a hrat jde o pul 3 az do 19-20h cca a ja se staram zbytek dne jen ja o malou. Je to ho vic na psani a byla bych tu do rana :( potrebovala jsem se vyzpovidat jen premyslela jsem o rozchodu jenze bydlela bych u dedy a co pak? Bych ho vydivala skrz malou a taky kdo by me chtel v budoucnu s ditetem? Mam lupenku takze nikdo rekla bych. Mam uz tak nizke sebevedomi.. Proste nevim jak dal :( je mi vse tak lito tesila jsem se jak budem jezdivat na vylety na zahrade si hrat no ani jedno :( jen jedenkrat jsme byli v zoo na veceri na valentyna jinak nic. Nikam nechce chce byt porad doma u pc a hrat blby fortnite! Takova zasrana hra uz ji mam plne zuby :zed: :pocitac: rikam si ze jeto aji moje vina ze se tak chova mohla jsem byt na nej prisnejsi ale hned ze nejsem jeho matka a hned je zle :,( hadky jsou unas skoro caste pivo, vino denne + slivka obcas. Je name pak vulgarni treba rekl mi pri hadce zdechni mrdko a krapl s dvermi.. Ja probrecela celou noc :( on ma vzdy pravdu ma ego na maximum jen ja skoro na nule. Chvali me jen pri sexu jaka jsem krasna jinak pres den skoro nic nerekne ani nepohladi jen kdyz ma sve dobree dny tak je dobry ale jinak ne… A to nemluvim o penezich vsechno jde do chlastu a na jidlo a jeho zalibu platit hracum do hry za 300 kc treba 5 lidem teda detem.. Vsechno me stve a cokoliv udelam ci reknu hned je zle ja jsem ta spatna ze on si ty penize vydelava on si to utrati za co chce ale nepochopi ze jsme tri ze taky neco musime nasetrit. Jinak takovy drive nebyl nez byla mala nebo spis jsem byla zaslepena laskou… Tohle neni pravy tata podle me ale nechci aby mala vyrustala bez taty jeto tezke snad me nekdo pochopi a trochu poradi jinak nevim. Dekuji ze jste to precetly az sem. Preji vsem stesti a hlavne zdravi v tehle dobe :srdce: :mavam:

No dočetla jsem až do konce 8o Nezlob se, ale za tohle si můžeš tak trochu sama. Nedělej trubku a řekni mu, co si myslíš a určí si hranice.
Nedokážu pochopit, co vsechno jsou ženské schopné akceptovat. Doufám, že je to jen těmito stránkami, kdy se tu tyto existence shromažďují, protože snad obden je tu nějaký takový příběh :poblion:
Trošku si sama sebe važ!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
658
15.4.20 09:06

Místo kňourání na EM, se více snaž!!! Radami místních horákyň se řiď, pokud chceš zůstat sama, jako kůl v plotě, jako ony. Ženská se o muže má starat s péčí a láskou, je to jejím posláním a né to nazývat sloužením, tak to příroda zařídila!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat