Nevyhazuje nás, ale je konec

Anonymní
14.4.20 19:06

nevyhazuje nas,ale je konec

Ahoj všem chtěla bych trochu podpory.Po 5-ti letém vztahu je konec. Vše se táhlo asi 2roky, možná to bylo zapříčiněno také tím, že to byla mnou daná druhá šance, ale ani tak bych vše tomuto nepřisuzovala. Ze začátku sám na pivo, později častěji a častěji, víc a víc opilý, málo s námi doma, víkendy trávené každý sám, já s dítětem on s kamarády. Já chtěla na výlet, on sednout do zahrádky, prostě odlišný svět. Dělal veškeré možné věci, abychom spolu nebyli, zůstaval dlouho do noci pryč, měl toliko volnosti. Dlouho mi to nedocházelo, ale pomalu postupem času…protože jsme sice zřídka, ale ještě ano spolu spali. Před rokem mi řekl, že semnou nechce být, ale ještě zamnou chodil a chtěl občas sex až doted, kdy už já spím v obýváku a on v ložnici. Už nepřichází, už je definitivní konec, už spolu ani slovem nepromluvíme, jsem psychicky vyštavená. Ted kdy je korona je stále celé dny v garáži, už mu ani neperu, nevařím, je to už konečná. Stále je na mobilu na jedné té aplikaci na chatu stále online, to nikdy předtím nebyl.je na tom chatu i ve tři ráno, neo brzo v pět…to když jsme byli spolu nikdy nebýval. Ajelikož je karanténa tak je tam stále, asi senemůže s nějakou tou setkávat. Přesně nevím jak dlouho to může trvat, ale cítím, že se děje něco, že někdo a ani to nemusí být big love je v jeho životě. Neodcházím zatím nikam, nemám kam s naším dítětem, ale on nás nevyhazuje vůbec tady s námi čas netráví, a dítě má rád, ví že by to bylo já nevím jak to napsat snad nemorální, kdyby řekl sbal se s děckem a jděte. To by neuděal, toho znám. Ale myslím, že čeká jestli psychicky nerupnu a neodejdu sama…protože mluvit on nebude a nechává to na mě a vyhnít. Jestli zůstanu tak si jedeme svůj režim, on se večer jen přesune garáže do ložniceadalší den nanovo. Já vím, že to není život, že ten chlap chybí, ale hledat někde na to nemám pomyšlení. Nevím, ale myslela jsem, že chlap v 46 už si nemusí nic dokazovat, a bude mu stačit doma klid a poklidná žena, která ho má ráda, nýbrž on hledal ve všem na tom co jsem udělala chybičku. Měla bych čekat, nebo vzdát to. Prosím o anonym.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12265
14.4.20 19:10

Myslím, že není na co čekat. Žijete si každý svůj život a jediné co máte společné, je dítě. Sedněte si spolu a domluvte se, co dál. Zůstávat v tomhle, nemá cenu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4376
14.4.20 19:12

Koho je být? Jeho? Teď je blbá doba, ale já bych to vyřešila se vztycenou hlavou. Vyřešit bydlení, péči o dítě, alimenty a žij si.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.20 19:19

Ještě, když jsme spolu jakš takš mluvili tak jsem se ptala, jestli máme odejít, že tohle není život, mlčel neřekl ani slovo, ale ani jedno.Tak jsem sním o tom už dál nemluvila, neptala se. jěště se snámi díval před 3měsíci na tv, ještě odpovídal, ale pomalu už sex nebyl z jeho stany, a kdysi se v polovině aktu zvedl a odešel…už jakob si zahýbal někomu semnou. už před tím rokem to bylo takové divné

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.20 19:21

Byt je jeho, jinak by to bylo o moc jednoduchší v opačném případě

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.20 19:25
@Anonymní píše:
Ahoj všem chtěla bych trochu podpory.Po 5-ti letém vztahu je konec. Vše se táhlo asi 2roky, možná to bylo zapříčiněno také tím, že to byla mnou daná druhá šance, ale ani tak bych vše tomuto nepřisuzovala. Ze začátku sám na pivo, později častěji a častěji, víc a víc opilý, málo s námi doma, víkendy trávené každý sám, já s dítětem on s kamarády. Já chtěla na výlet, on sednout do zahrádky, prostě odlišný svět. Dělal veškeré možné věci, abychom spolu nebyli, zůstaval dlouho do noci pryč, měl toliko volnosti. Dlouho mi to nedocházelo, ale pomalu postupem času…protože jsme sice zřídka, ale ještě ano spolu spali. Před rokem mi řekl, že semnou nechce být, ale ještě zamnou chodil a chtěl občas sex až doted, kdy už já spím v obýváku a on v ložnici. Už nepřichází, už je definitivní konec, už spolu ani slovem nepromluvíme, jsem psychicky vyštavená. Ted kdy je korona je stále celé dny v garáži, už mu ani neperu, nevařím, je to už konečná. Stále je na mobilu na jedné té aplikaci na chatu stále online, to nikdy předtím nebyl.je na tom chatu i ve tři ráno, neo brzo v pět…to když jsme byli spolu nikdy nebýval. Ajelikož je karanténa tak je tam stále, asi senemůže s nějakou tou setkávat. Přesně nevím jak dlouho to může trvat, ale cítím, že se děje něco, že někdo a ani to nemusí být big love je v jeho životě. Neodcházím zatím nikam, nemám kam s naším dítětem, ale on nás nevyhazuje vůbec tady s námi čas netráví, a dítě má rád, ví že by to bylo já nevím jak to napsat snad nemorální, kdyby řekl sbal se s děckem a jděte. To by neuděal, toho znám. Ale myslím, že čeká jestli psychicky nerupnu a neodejdu sama…protože mluvit on nebude a nechává to na mě a vyhnít. Jestli zůstanu tak si jedeme svůj režim, on se večer jen přesune garáže do ložniceadalší den nanovo. Já vím, že to není život, že ten chlap chybí, ale hledat někde na to nemám pomyšlení. Nevím, ale myslela jsem, že chlap v 46 už si nemusí nic dokazovat, a bude mu stačit doma klid a poklidná žena, která ho má ráda, nýbrž on hledal ve všem na tom co jsem udělala chybičku. Měla bych čekat, nebo vzdát to. Prosím o anonym.

Co s ožralou? S takovým se stejně nedá žít. Ty jeho chaty, to si jen zvyšuje ego. Vzdej to. Zatím nemusíš zdrhat, takže máš čas si všechno připravit. Bude to smutný život, ale někteří lidé spolu prostě žít nemohou.

• Citovat
  • Nahlásit
5909
14.4.20 19:30

Manželé nejste, byt není tvůj, tak snad aby s šla zpět k rodičům, nebo jiným příbuzným. Až budeš mít našetřeno, můžeš zkusit podnájem. Hodne štěstí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.20 19:37

Já se tady nechci držet zuby nechty, já vím, že odejdu, ale chtěla jsem se vypsat, chtěla jsem tak trochu podporu. Nebude to hned, al nijaký plán mám. Jen mě děsně štve, že on nemluví, o nicem, o co by bylo lepší kdyby řekl, že je konec, že to prostě nejde, nerozumíme si, tak si vše musím vydedukovat sama, a co když špatně

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.20 19:44

Jo a ted z jara začíná realizovat terasu, na které jsme se domlouvali spolu, on tenkrat říkal, že to záleží na mě jestli jí chci, já že ne stačí stolek a židličky, terasa je drahá, a on mlčel a včera tu najel jeden pán co by to měl dělat a chodl sním po venku a diskutovali :think:

• Citovat
  • Nahlásit
133
14.4.20 19:47

Nenech se tak ponižovat a jdi pryč. Udělej si svůj hezky život bez něj. Podle mě jen jen slabej ti to říct do očí a čeká až to pochopíš sama.. Toto přece není ani pro tebe šťastný život. I kdyby jsi měla být jen s dítětem, tak ti bude líp.. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64717
14.4.20 19:49

Proč ti to došlo až teď, když to trvá tak dlouho? Jinak věk nerozhoduje :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3789
14.4.20 19:51

Mně to zní, že si tam připravuje hnízdo pro nějakou jinou už. Terasu by asi nedělal jen z trucu, že's ty ji nechtěla, tak bude.

No, tenhle postupný rozchod je sice ponižující, ale alespoň jsi měla a máš víc času pracovat na plánu odchodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3093
14.4.20 19:54

Před rokem ti řekl, že s tebou nechce být, těch několik sexů byla zřejmě jen jeho potřeba. Nekomunikujete, nežijete jako rodina. To je dost signálů na to, že to před tím rokem myslel vážně. Každopádně byste se měli domluvit, jak budete žít dál. V případě, že nebudete mít oba zájem na zlepšení vašeho vztahu, tak se odstěhuj. Tohle není život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6917
14.4.20 20:06
@Anonymní píše:
Já se tady nechci držet zuby nechty, já vím, že odejdu, ale chtěla jsem se vypsat, chtěla jsem tak trochu podporu. Nebude to hned, al nijaký plán mám. Jen mě děsně štve, že on nemluví, o nicem, o co by bylo lepší kdyby řekl, že je konec, že to prostě nejde, nerozumíme si, tak si vše musím vydedukovat sama, a co když špatně

To se pak dozvíš. Dozvíš se jak jsi byla hrozná. A že jsi byla na peníze atd. Jaký je otec?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.20 20:09

Otec je takový že celé dny ani neví co dítě mělo na oběd, jak se učí, jaké má starosti a radosti, prostě jen pozdrav a čau.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat