Prosím poraďte - daně

Ela88
17.4.10 13:02

Prosím poraďte - daně

Ahoj, prosím Vás jste někdo ochotný mi poradit… jsem na mateřské dovolené, pobírám tedy rodičovský příspěvek, sehnala jsem si brigádu a tam mi dali podepsat takový ten růžový papír a navíc jsem ještě zaměstnaná ve státní správě, teda s tím že teď mám přerušeno kvůli té mateřské a v lednu tohoto roku jsem podepisovala ten růžový papír i u zaměstnavatele… A teď co s tím ?
Prý dva být podepsaný nemůžou…!! A taky by mě zajímalo když podepisuju tyhle růžový papíry, tak bych měla dostat nějaký peníze jakože snížení daně někdy v dubnu né ? a jaktože já nic nedostávám ?
Já tomu nerozumím… pomóo… :evil:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
17.4.10 14:02

Ahoj,
dvě prohlášení skutečně mít podepsaná nemůžeš.
Nechápu proč jsi ho podepisoval ve své stálé práci, když jdi na rodičáku a tudíž do práce nechodíš.
Nejdýl v dubnu se dělá daňové vyrovnání, pokud o něj (na tom růžovém papíru úplně v zadu) požádáš.
Nicméně při rovné dani 15% není co vracet. Pouze pokud bys byla dlouhodobě nemocná.
Doporučovala bych si příště přečíst co podepisuju a proč to podepisuju…určitě ti to jen nestrčí pod nos s tím,že tady to máš podepsat a ty prostě jdeš a podepíšeš to.

• Nahlásit
  • Citovat
Ela88
17.4.10 14:41

proč jsem to podepisovala u svého zaměstnavatele, no protože se tam tento rok už budu vracet… někdy v srpnu.. myslíš že jsem teda udělala špatně ?
a dá se to třeba ještě v průběhu roku změnit ?

• Nahlásit
  • Citovat
Stenly.Nk
12.4.12 12:56

Daně 2011

Ahoj podával jsem daňové přiznání 12.03.11 a ještě nic nepřišlo !!! Mají na vše fůůůru času :cert: Jen když má člověk zaplatit něco jim tak to je hned a okamžitě uhraďte je to fakt hnus :twisted: Skur… FU

• Nahlásit
  • Citovat
6054
12.4.12 13:17

Než tady napíšete nějaké urážky, pak si o tom zkuste něco zjistit. Podle zákona se přeplatek vrací do 30dnů od podání žádosti, pokud je v tento den evidovaný přeplatek. Pokud není, pak se vrací do 30 dnů od vzniku tohoto přeplatku. Přeplatek z přiznání za 2011 vzniká 2.4., tedy do 30 dnů je cca 2.5.!!! Zkuste si přiznání odkontrolovat, zpracovat, vyměřit, zpracovat ke každému přiznání platební výměr, zpracovat žádost, odkontrolovat zda nejsou dluhy někde na jiném FÚ v ČR, případně u celníků, zpracovat platební poukaz a spousta dalších úkonů, které jsou s vyměřením vašeho přeplatku spojeny, to vše cca 800 až 1000× a pak nadávejte na zkur…FU. Vy máte na zpracování přiznání 3 měsíce, pracovnice FÚ cca 14 dnů! Kde jste přišel na tu fůůůru času, to teda nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Stenly.Nk
12.4.12 15:32

Milá paní Hanula1212 vy jste ale chytrá paní :D Určitě jste nebo jste byla dřívější pracovnice FU no váš názor vaše věc. Já si stojím na svém názoru. Všichni mají fůůůru času a když chtějí oni něco zaplatit tak nejpozději do 14 dnů na účet.

Mějte se krásně a nerozčilujte se praskne vám cévka v mozku a bude vás škoda :lol: :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
6054
12.4.12 16:21

Já se nerozčiluju, jen jsem vám objasňovala proč ještě nemáte peníze. Pokud vím, rok končí 31.12., pokud by chtěl FÚ zaplatit do 14 dnů, není termín 2.4. ale 14.1.
Klidně si můžete stát za svým názorem, ale zákony podle mě platí pro všechny a mění je poslanecká sněmovna. Ne e-mimino!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Stenly.Nk
12.4.12 19:24

Milá paní ( slečno ) já nepíši že chtějí vrátit přeplatek do 14 dnů !!!!!!!!!!!! Vy jste asi trošičku hloupoučká nic ve zlém nepíši zde o přeplatku pro FU. Prosím vás neodepisujte na něco o čem nemáte tušení a hlavně vás moc moc moc prosím nedělejte před celým světem ze sebe osobu ještě hloupější nežli jste.

S pozdravem. :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
6054
12.4.12 20:45

Takový lidi jako vy, mě urazit nemůžou. Myslím si, že o této problematice vím asi trošku víc než vy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama