Prosím poraďte, zda jsme koupili dům se švábi

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2181
31.8.24 20:45

@bse.pedro To víš že jo :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.9.24 07:02

Já teda nevim, ale mozna bych se informovala nejdrive u odbornika, jestli to vypada skutecne na to, ze tam jsou svabi delsi dobu, a u pravnika, co se s tim da delat. Tady bych se obavala toho, ze vam majitele bytu zatajili pri prodeji zasadni vec, o ktere jste meli byt informovani. Ale treba se pletu. Ale urcite si o tom zjistete vic a nenechejte to, pokud se s tim da neco delat!

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný