prosím rychle-jakou vakcínu?triovac,priorix,priorix tetra?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Napsat příspěvek
Velikost písma:
6.3.09 14:53
Ahoj, taky jsem to dost resila, nakonec jsem dala Trivivac. Prave ze Priorix a Trivivac jsou stejne vakciny, rozdil je zejmena v nosne latce, takze pokud treba nekdo vi, ze je jeho dite alergicke na bilek, tak se dava ta druha (uz nevim ktera ma co). A nestovice si rikam, ze taky by mela neco prodelat… Zkusime je nekde chytit
Jinak reakci - nevim to jiste, ale mela silenej prujem a zvracela, ale podle me i mudry to s ockovanim nesouviselo, spis shoda nahod.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit