prosím rychle-jakou vakcínu?triovac,priorix,priorix tetra?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1752
6.3.09 09:54

My jsme objednaný na priorix tetra.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3329
6.3.09 14:53

Ahoj, taky jsem to dost resila, nakonec jsem dala Trivivac. Prave ze Priorix a Trivivac jsou stejne vakciny, rozdil je zejmena v nosne latce, takze pokud treba nekdo vi, ze je jeho dite alergicke na bilek, tak se dava ta druha (uz nevim ktera ma co). A nestovice si rikam, ze taky by mela neco prodelat… Zkusime je nekde chytit 8) Jinak reakci - nevim to jiste, ale mela silenej prujem a zvracela, ale podle me i mudry to s ockovanim nesouviselo, spis shoda nahod.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat