Provedení výkonu inseminace

147
11.8.20 15:43

Provedení výkonu inseminace

Ahoj mám dotaz včera a dnes mi aplikovali. Pokud největší z folikulů měří 18 mm a děložní sliznice je vyšší než 8 mm, aplikuje se nitrosvalově injekce obsahující od 5 000 do 10 000 jednotek lidského choriového gonadotropinu – hCG (jednu až dvě ampulky), kterou se vyvolá ovulace.
Provedení
Za 36 – 40 hodin následuje intrauterinní inseminace. Zítra 12.8 mám jít na ultrazvuk (možná měla proběhnout Inseminace) jenže partner musí do práce a volno mu nedají tak mi řekla sestřička že tedy v Pátek 14.8 tak se chci zeptat nebude to pozdě jsem s toho špatná jdeme na to poprvé. Myslíte že ten pátek bude dostačující na tu inseminaci a nic nepromeškam. Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
403
11.8.20 16:24

Mě se to zdá pozdě. Radši ať se manžel ještě jednou zkusí v práci domluvit. Na návštěvu lékaře má právo. Jen si musí nechat vystavit propustku k lékaři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
147
11.8.20 16:35

@Myška321 bohužel nemají náhradu jsou dovolené, sestra mě uklidňovala že to bude v pořádku. A zítra sem měla mít ultrazvuk přes inseminaci aby zkontroloval lékař zdali mám ovulaci. Řekla ať nestresuji jenže se obávám že bude pozdě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14626
11.8.20 16:37

@maile Dones vzorek ráno z domova v čisté nádobce – zkumavce nebo kelímku. Skoč ještě rychle do lékárny. Možná tam ještě muž bude muset něco podepsat, pokud nemáte všechny papíry dopředu, ty nejspíš taky nějaké prohlášení, že je to jeho vzorek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14626
11.8.20 16:38

@maile A z jakých důvodů máte inseminaci? Je problém u tebe s ovulací, nebo i u partnera? Pojistěte to doma. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
147
11.8.20 17:15

@Litta to máme dali nám kelímek ale nemohu to odevzdat za partnera nesouhlasili. Že to musí odnést sám. A že když nemůže tak v Pátek a v pátek může celý den má až noční.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama