Prstýnková metoda na pohlaví - jak to děláte?

Anonymní
11.4.15 19:09

Prstínková metoda na pohlaví-jak to děláte?

Maminky, četla jsem diskuzi o prstínkové metodě. Dítě ještě nemám, ale mým tajným přáním od mala je holčička. Chtěla bych se zeptat, vyšla Vám na pohlaví prstínková metoda? A jak to děláte? Dáte libovolný prsten na nit a jak dál postupujete? Oslovíte nějak prsten a zeptáte se jak? Nebo ho dáváte na vlas? Jednou mi to dělala kámarádka a tvrdila mi že budu mít kluka, jednou jsem si to vzala já, zeptala se a zase točilo se to dokola to jsem se zeptala budu mít holčičku? Já nevím, jak se to má správně točit? Budu ráda za kohokoliv kdo má zkušenost.
Anonym, protože nechci aby známý věděli že to řeším :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3380
11.4.15 19:11

Oprav to :cert: prstÝnková!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
865
11.4.15 19:12

:lol: :lol: :lol: :lol: tak to mě zas pobavilo dnes večer

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12692
11.4.15 19:13

Co je prosim PRSTÍNEK??? :-O :-O

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15419
11.4.15 19:14

Když už tak,,prstýnková a ne prstínková,, :mrgreen: věští se až když jsi těhotná ne 8o každopádně pravděpodobnost výsledku je 50% :P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12
11.4.15 19:16

No kroutila sem hlavou, protoze sem cetla prstikova metoda.Ze by zase nekdo vymyslel za jak dlouho po styku zasunout prsty az k hrdlu, posoupnout tak spermie a ona je to jeste vetsi kravina.. :roll:.Silim, ze tomuhle veri dospela, rozumove vyspela zenska.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
33155
11.4.15 19:16

Tak 50 na 50 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
33155
11.4.15 19:17
@Ya-ya píše:
Já celou dobu cetla prstiková. :roll: uz jsem tady z tech metod zblblá :mrgreen:
:oops: :oops: já taky :mrgreen: :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3380
11.4.15 19:21

@Believe35 Tak rozumově vyspělá asi zas tak moc není :nevim: Dle nadpisu soudím :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
MarkétkaBeruška
11.4.15 19:21

To myslíš vážně? 8o 8o 8o :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
12
11.4.15 19:22

@Ya-ya ja se zasmala Tvemu prispevku-metoda :mrgreen: :lol:.Ale to same jsem myslela ja.No jasne, ze jako kdyz zasune k hrdlu do peti minut, bude to holka, pokud za deset, tak kluk…treba. Protoze co tady co clovek docte je az neskutecne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1824
11.4.15 19:23

@Believe35 @WERISKA @Ya-ya jsem ráda, ze je nás negramotných víc :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12
11.4.15 19:24

@Ainy no jo no, ale tak treba ji ve skole nesla cestina.Ale s prstynkem, to uz je hodne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
33155
11.4.15 19:24
@Zireael píše:
@Believe35 @WERISKA @Ya-ya jsem ráda, ze je nás negramotných víc :mrgreen:
:hug: :hug: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12
11.4.15 19:25

@Zireael jsem vzdycky odlisna :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat