Prudká bolest hlavy při orgasmu

Anonymní
17.9.20 22:44

Prudká bolest hlavy při orgasmu

Ahoj holky,
Posledních 14 dní mě vždy během sexu a hlavně při orgasmu začne prudce bolet hlava, bolest odeznívá cca po 5 minutách a pak je vše ok. Nikdy jsem nic takového nezažila, nemáte zkušenost? Děkuji :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19573
17.9.20 22:47
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
Posledních 14 dní mě vždy během sexu a hlavně při orgasmu začne prudce bolet hlava, bolest odeznívá cca po 5 minutách a pak je vše ok. Nikdy jsem nic takového nezažila, nemáte zkušenost? Děkuji :srdce:

Mám velmi bouřlivé klitoridální orgasmy a hlava mě bolí vždy, neřeším to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19573
17.9.20 22:48
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.20 23:41

Mívala jsem to taky a bylo mi doporučeno okamžitě přestat sexovat. Prý je tento typ bolesti hlavy hodně nebezpečný. Takže přestan v ten okamžik souložit a za chvilku to zkuste znova a nebud tak moc napjatá, zkus se jakoby uvolnit, všechny svaly, neměj tělo v napětí… To jediný mi pomáhalo, i když to bylo teda těžký…

• Citovat
  • Nahlásit
1248
18.9.20 06:19

Doporučuji konzultaci u neurologa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
18.9.20 06:52

@Evkad jeden nedávno dostal za výzkum spojení sexuality s neurologií podmínku…😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7358
18.9.20 10:39
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
Posledních 14 dní mě vždy během sexu a hlavně při orgasmu začne prudce bolet hlava, bolest odeznívá cca po 5 minutách a pak je vše ok. Nikdy jsem nic takového nezažila, nemáte zkušenost? Děkuji :srdce:

Jeden čas jsem to měla taky, bolest byla opravdu šílená, jsem si myslela že mě exploduje hlava.Pak jak to přišlo tak to odešlo. Byla to opravdu šílená bolest.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama