Prujem v tehu?

2114
16.9.05 19:55

Prujem v tehu?

Ahoj, ptam se pro kamaradku. Je v 29tt a uz asi tyden ma prujem a krece v brichu, za chuze citi v brichu tihu. Je to v tehu normalni? Meli jste to take a cim to bylo? A co pomohlo tuto potiz odstranit? Diky. Sany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

830
16.9.05 21:40

Ahoj Sany,

já jsem teda v těhu měla průjem až těsně před porodem, prakticky v den porodu. Tohle si myslím bude průjem z něčeho jiného, jestli trvá takhle dlouho, možná to bude něco infekčního, ale nevím. Já osobně bych zašla k MUDr. na výtěry.

Smokie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
152
16.9.05 22:07

Ahoj Sany,

taky si myslím, že souvislost s těhotenstvím nebude. Zkusila bych klasiku, co se může v těhu : Carbosorb, Smectu nebo Hylak forte kapky. Jestli to nepomůže, bude dobrý ten výtěr.

Viťka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1817
17.9.05 10:36

ahooj,

zrovna vcera jsem mela taky prujem, ale sama jsem si ho zavinila tim, ze jsem snedla vic kapusty nez je zdravo.
dneska jsem mluvila s moji mamkou po telefonu (je z Moravy) a rikala, ze je ted nejaka bakterie strevni chripky ve vzduchu (ona pracuje v materske skolce, takze maji vetsinou tyhle informace z prvni ruky), tak at si davam pozor a nechodim moc mezi lidi.
Je mozne, ze tvoje kamaradka nejakou tuhle „strevni chripku“ chytla…(pokud to tedy nema z jidla jako ja :)))

Marka + koblizek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama