První kalhotky pro holčičku

Napsat příspěvek
Velikost písma:
14110
13.7.15 10:10

@verulicek chodím do tesca, jsou bavlněný, držej…jsou to ty jejich FandF…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
59410
13.7.15 10:10

@verulicek malá má nejraději kalhotky z lindexu :palec:, mají i hodně malinké nebo pak z tesca ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
13.7.15 10:11

@Krrysa @Markéta80 dík holky, jak budu mít cestu tak tam vletím…naštěstí mám oba zmiňované obchody v jednom komplexu :-D

  • Citovat
  • Upravit
14062
13.7.15 10:13

Kupovala jsem teď v Kiku malá má 17m a velikost 80/86 ( tam jsem musela brát podle číslování větší) bylo to 3balení je to 100% bavlna, vypadají dobře.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1474
13.7.15 10:16

Nejčastěji kupuju v CA nebo tesco :) V CA maji i bio bavlnu coz je super :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
59410
13.7.15 10:18

@verulicek :palec: lindexové mě přijdou že i po x praních jsou fajn jen teda manžel chudák kroutil hlavou že ani ne ve 3 letech a má už tenhle typ kalhotek http://www.lindex.com/…7/Kalhotky-/?… ale sedí jí lépe než klasika :lol: a pořád mají akci 3 za cenu 2 ;). ty z tesca už několikery letěly do koše, začlo se to celé párat, pak má z nextu a ty jí taky sedí. Postupně bude mít asi jen ty z lindexu, velký výběr a drží tvar i po půl roce :lol:, samo že točí jen pár kusů :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1474
13.7.15 10:27

@Markéta80 Taky máme většinu krataskovych kalhotek, prijdou mi asi je to tim, ze ja nosim jen tento styl :D Ale kdyz dam dceři vybrat, vezme vzdycky krataskovy :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
59410
13.7.15 10:33

@yasmine5 Vali taky :mrgreen: asi se v nich cítí lépe a ty z lindexu mě přijdou kvalitou asi nejlepší co zatim měla, vůbec se nevytahujou :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
13.7.15 10:54
@Elen8 píše:
Kupovala jsem teď v Kiku malá má 17m a velikost 80/86 ( tam jsem musela brát podle číslování větší) bylo to 3balení je to 100% bavlna, vypadají dobře.

manžel byl v kiku teď a prý nejmenší 86/92 a i tak je to jak stan. Malé bylo teď 16 měsíců a je celkem drobná. řekla bych že možná bude potřebovat i 74/80.

  • Citovat
  • Upravit
verulicek
13.7.15 10:55

@yasmine5 a jaké velikosti prosím? jo tu jejich bio bavlnu mám ráda, mám sama dost věcí.

  • Citovat
  • Upravit
verulicek
13.7.15 10:56

@Markéta80 3 za cenu 2 nezní špatně :-) to mají ještě teď? a jaké mají prosím nejmenší velikosti? na netu vidím jen 86/92 :evil:

  • Citovat
  • Upravit
verulicek
13.7.15 10:59

@Markéta80 když ona v lindexu spadá do kategorie miminko a v té velikosti kalhotky nevyrábí :-/ já nevim že si svět zvyknul že děti bez plínek jsou nutně až ve dvou letech nebo co.. :roll:

  • Citovat
  • Upravit
verulicek
13.7.15 11:02

…tak ať brouzdám po netu jak chci, s malými dětmi bez plínek asi dakt nikdo nepočítá :evil: :evil: :evil: asi jí je budu muset nechat ušít nebo co…

  • Citovat
  • Upravit
14110
13.7.15 11:08

@verulicek nebo až ve třech v něketrých rodinách :mrgreen: kalhotyk z tesca mi přijde, že taky drží tva, perem je už pár let a pořád drží, ty z nextu mi přijdou úplně stejné.. v tom tescu koukni, co budou jmít nejmenší, klukům jsme tam kupovala i slipáče už v roce apůl v pohodě…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14062
13.7.15 11:09

@verulicek tak to nevím :nevim: jak jsem psala malá má ted čerstvě 17m je drobounká a kalhotky jí sedí ;-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna zdravého obouvání

Ikona - Eva Žáková

Ing. Eva Žáková