První láska...

Anonymní
10.2.16 05:47

První láska..

Ahoj holky, mam takovy mensi problem. Uz hezkych par let „touzim“ po svem ex. mam pritele a dceru ktere nadevse miluji a davno vim..ze s ex by nic noveho navazovat cenu nemelo. Jenze, posledni dobou se mi o nem stale zda… A pak ho mam stale v hlave, uz me to vazne stve vuci priteli… 8o.. Tak by me zajimalo, zda mate nejakou podobnou zkusenost a jak se takovych snu a myslenek zbavit. :cert: asi jen preci neco na tom je… Ze stara laska nerezavi. :( dekuji za odpovedi! :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
10.2.16 06:41
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mam takovy mensi problem. Uz hezkych par let „touzim“ po svem ex. mam pritele a dceru ktere nadevse miluji a davno vim..ze s ex by nic noveho navazovat cenu nemelo. Jenze, posledni dobou se mi o nem stale zda… A pak ho mam stale v hlave, uz me to vazne stve vuci priteli… 8o.. Tak by me zajimalo, zda mate nejakou podobnou zkusenost a jak se takovych snu a myslenek zbavit. :cert: asi jen preci neco na tom je… Ze stara laska nerezavi. :( dekuji za odpovedi! :srdce:
ahoj a jak dlouho jste s pritelem spolu? Kolik je dceri? A jaky byl duvod rozchodu z ex? Dcera je soucasneho nebo ex?
  • Nahlásit
  • Citovat
58543
10.2.16 06:58
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mam takovy mensi problem. Uz hezkych par let „touzim“ po svem ex. mam pritele a dceru ktere nadevse miluji a davno vim..ze s ex by nic noveho navazovat cenu nemelo. Jenze, posledni dobou se mi o nem stale zda… A pak ho mam stale v hlave, uz me to vazne stve vuci priteli… 8o.. Tak by me zajimalo, zda mate nejakou podobnou zkusenost a jak se takovych snu a myslenek zbavit. :cert: asi jen preci neco na tom je… Ze stara laska nerezavi. :( dekuji za odpovedi! :srdce:

vim, proč jsou z ex EX, takže asi tak. Né, nezdá se mi o nich, nemyslim na ně.. max na ty fajnové - s těmi jsem v kontaktu přes FB, tak si občas napíšem, ale to je tak vše. Pro mne už dávno neznamenají nic :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.2.16 08:23

Rozumim ti, mela jsem to stejne, dlouhych 16 let. donedavna jsme byli v kontaktu pres emai, sms, napisem si k vanocum, narozkam. myslela jsem, ze mi preskoci.utni kontakt, smir se s tim, ze jiny to nebude. pomuze to. D.

• Nahlásit
  • Citovat
20807
10.2.16 09:10

Pár mých ex zůstalo mými přáteli, vídáme se, necítím nic. Možná mi na nich víc záleží, jsou mi bližší, ale žádná přitažlivost, láska nebo touha se nekoná. Ovšem jsou dva, se kterými nejsem v žádném kontaktu, jednomu jsem podle jeho slov ublížila já, ten mi nechybí, druhý ranil mě a od dob, kdy mě přešel vztek se mi stává, že na něj myslím, zdá se mi o něm. Nicméně vím, že by náš vztah nikdy nebyl hezký a svého manžela miluji. Nevyhledávám ho, neřeším to, vždy to přejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.2.16 12:34

Ahoj…no popravdě…on byl můj první, byla jsem s ním 3 roky…už je to 25 let a stále jsme v kontaktu, jsme si hodně blízcí, je to zvláštní cit mezi námi, ale víme oba, že žít bychom spolu nemohli. Každý máme dávno sve rodiny…Takže tak nějak je to u mě s mym drahým ex…Pokud se ti o něm jen zdá a myslíš na něj, zůstaň u toho, jelikož jinak je to k zbláznění… ;) L.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama