První mateřská - kdy chodí?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
160
24.11.19 16:45

@debra.morgan tak uvidím, v práci mi všechny papíry odeslaly, tak snad žádný problém nebude…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
160
24.11.19 16:50

@debra.morgan Tak uvidíme, v práci mi všechny papíry odeslaly, tak snad žádný problém nebude…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.19 12:08

Ahoj, já nastoupila 11.10. na mateřskou, ten den jsem v práci odevzdala podklady, vedení je předalo 1.11. účetní, na sociálku přišly 10.11. a peníze na účet 25.11. za říjen. Počítám, že za listopad přijdou po Vánocích.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
160
27.11.19 15:29

@Lištička27 Tak když jsem odevzdaly, tak pozde, tak pak se nedivím. Já jsem na mateřský od 1.11. v práci papíry odeslali mzdové účetní hned 31.10. a účetní to zpracovala a už mi psali z práce, ze je vše odeslané, takže pochybu, ze by peníze přišli až po Vánocích.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.19 18:09

Každý zaměstnavatel to dělá po svém, ve školství je to třeba jiné, podklady se odevzdaly hromadně s výplatami k účetní. Na sociálce to zpracovávali 14 dní, protože vím, kdy došly podklady k nim. Píši jen svoji zkušenost.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
160
27.11.19 18:32

@Lištička27 já děkuju za vaši zkušenost a jak píšete každý to děla jinak. A hodně záleží na zaměstnavateli.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
160
27.11.19 18:34

@Lištička27 ale příjde mi dost divné, aby za listopad přišla mateřská až po Vánocích, to by bylo 2. měsíce. Co jsem zjišťovala, tak na to mají 30. dní, když mají všechny podklady :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
316
21.11.22 18:38

Ahojte, citam si tieto prispevky… Ak som nastupila na matersku, teda PPM, ku 10.10, tak do ko ca 11/2022 by mi mali prist peniaze?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.1.23 14:07

30.1.sem nastoupila na materskou kdy přijde 1materska.okes Jihlava
 Děkuji

  • Citovat
  • Upravit
316
1.2.23 06:18
@Anonymní píše:
30.1.sem nastoupila na materskou kdy přijde 1materska.okes Jihlava
Děkuji

Ahoj, ako oisem vyssie, tak mi nakoniec ozaj prišli do konca 11/2022 a dalsi mesiac do troch dni, tak myslim, ze aj ubteba tak.
Hlavne dostanes este plat za 12/2022 a PPM za jeden den 12/2022 takže do konca 2/2023 m as aj pomer aj prvu matersku (si myslim) :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1.2.23 18:03

Mateřská

Jak je možný že vy tu píšete, že mateřskou vyplácí sociálka, když mě bylo řečeno na sociálce, že s mateřskou nemá sociálka co dočinění.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.2.23 23:24

@Tereza1431999 mě teda vyplacela čssz mateřskou a rodičák Úřad práce. Dívala sem se do výpisu.

  • Citovat
  • Upravit
16460
3.2.23 23:28
@Anonymní píše:
@Tereza1431999 mě teda vyplacela čssz mateřskou a rodičák Úřad práce. Dívala sem se do výpisu.

Přesně tak to je

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.2.23 16:44

@Tereza1431999 si tam zavolejte na infolinku a uvidíte co vám řeknou.

  • Citovat
  • Upravit
3
9.10.25 09:34

Zdravím vás :) chtěli bychom se zeptat s ženou do kolika hodin může nejpozději přijít mateřská? Chodí nám normálně 8. V měsíci a včera nepřišla tak snad dnes ale do kolika nejpozději chodí nevíte?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat