První návštěva na gynde (19)

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.1.22 18:15

První návštěva na gynde (19)

Spíše pro ženy.
V pátek jdu poprvé na gyndu, vůbec nevím co si mám vzít s sebou, ani nevím na co se mě bude ptat a ani jak probíhá první vyšetření. Je mi 19 a pohlavní styk jsem ještě neměla. Taky by mě zajímalo, jestli by mě prohlédla i když budu mít ms, měla bych ji dostat 8.1 ale člověk nikdy neví. (Když se stresuji, dostanu to i dříve)
Nechci slyšet, že už jsem tam měla jít dávno, já to vím, ale prostě jsem hrozně stydlivá a je to pro mě fakt těžké, ale teď jsem si řekla, že už tam fakt musím jít, musím byt zodpovědná.
Tak Dekuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27343
5.1.22 18:25

Když dostaneš Ms, tak se preobjednej. Sebou asi nic extra mít nemusíš, kartičku pojišťovny akorát a na sebe je lepší sukně nebo Dlouhé triko, kdybys třeba šla kousek z kabinky, kde si odlozis oblečení, záleží jak to má Dr vyřešené. Já sebou nesla i menstruacni kalendář, aby Dr viděla jak to mám pravidelně, ale asi to nutné není. Jinak se bude max na něco ptát, co se týče prohlídky, tak nevím jak je to teď když jsi panna, vnitřně tě asi úplně vyšetřovat nebude, možná jenom utz :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.22 19:00

@Kriss Tina
Dekuju. Ještě jedna otázka, mám se oholit?

• Citovat
  • Nahlásit
27343
5.1.22 19:01
@Anonymní píše:
@Kriss Tina
Dekuju. Ještě jedna otázka, mám se oholit?

Nemusis, Dr to je jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5364
5.1.22 19:02
@Anonymní píše:
Spíše pro ženy.
V pátek jdu poprvé na gyndu, vůbec nevím co si mám vzít s sebou, ani nevím na co se mě bude ptat a ani jak probíhá první vyšetření. Je mi 19 a pohlavní styk jsem ještě neměla. Taky by mě zajímalo, jestli by mě prohlédla i když budu mít ms, měla bych ji dostat 8.1 ale člověk nikdy neví. (Když se stresuji, dostanu to i dříve)
Nechci slyšet, že už jsem tam měla jít dávno, já to vím, ale prostě jsem hrozně stydlivá a je to pro mě fakt těžké, ale teď jsem si řekla, že už tam fakt musím jít, musím byt zodpovědná.
Tak Dekuji.

v případě, že dostaneš menstruaci, tak se přeobjednej. No mě přijde úplně normální, že jsi ještě na gyndě nebyla. Když nemáš potíže a jsi panna, tak není nutné tam běžet hned v 15 letech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12504
5.1.22 20:03

Pokud dostaneš menstruaci tak se preobjednej. Sebou si vem jen kartičku pojišťovny. Jinak se tě bude ptát od kdy máš menstruaci, datum té poslední, na nemoci apod. Holit se nemusíš, doktorovi je to jedno, záleží jak se líp cítíš ty. Já jsem byla poprvé v 18 po zahájení pohl. života.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat