Prvni navsteva pediatra po propusteni z porodnice

Anonymní
28.8.17 11:48

Prvni navsteva pediatra po propusteni z porodnice

Ahoj vsem, prosim o radu. V sobotu me pustili s malym z porodnice a pediatr u ktereho jsem zaregistrovana ma dovolenou, a zastup ma az od stredy. Volala jsem nahradni lekarce a sestra mi sdelila ze se vraci z dovolene az zitra tak mam zitra zavolat. Chci se zeptat, po jak dlouhe dobe musi nejdele novorozence prohlednout pediatr po navratu z porodnice? Neni pozde prijit k pediatrovi az ve stredu? Mam docela obavy. Ve stredu mu bude tyden.

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28.8.17 11:50

My také šli až po týdnu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.8.17 11:54

Nas pustili z porodnice v patek a sli jsme na prvni navstevu taky az ve stredu. Ja se pro zmenu nemohla nekolik dni dovolat pediatricce s kterou jsem byla dohodnuta, tak jsem narychlo shanela jineho. Je to v pohode, pokud miminu nic nechybi, tak nemusis plasit

  • Citovat
  • Upravit
5314
28.8.17 11:55

Máš pocit, že dítěti něco chybí? Pokud ne, tak se nestresuj a klidně zajdi až ve středu :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28.8.17 12:00

Správně by se mělo do 24h od propuštění (tedy to jsem měla ve zprávě) nás pustili v sobotu dopoledne, v pondělí ráno jsem volala a v době návštěv v po přišel doktor. Pokud mimči nic nechybí neřešila bych, pokud se budeš líp cítit že ho někdo prohlídne, zkus najít jiného pediatra..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3348
28.8.17 12:01

Pokud diteti nic neni, po tydnu staci. My sli s prvnim az po 10ti dnech ( zrovna byly vanoce). Pokud diteti neco je tak jdi do nemocnice.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23
28.8.17 12:03

HLavně se nestresovat, také moje pediatrička měla dovolenou, úplně mne to rozhodilo, šli jsme k náhradní, také po týdnu a vše ok. Když kojíš a dítě papá a spinká, je vše v pořádku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23966
28.8.17 12:09

S první mě pustili v pátek, volala jsem v pondělí zastupující doktorce a ta měla poradnu až ve středu. Takže pět dní a s mladší ještě dýl pač se narodila mezi svátky :mrgreen:
Chybí mimču něco?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
441
28.8.17 12:22

Tyjo, docela se divim, nas pustili z porodnice v sobotu a v nedeli k nam prisla detska sestra. Ja myslela, ze takhle chodej domu normalne 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16996
28.8.17 12:25

Nás pouštěli z porodice až 5tý den s oběma holkama, u objednávání se u pediatričky (volala jsem ještě z porodnice), jsem se vždy dozvěděla, že by to mělo být do týdne, takže si myslím, že v pořádku. Tam jde hlavně o převážení.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16996
28.8.17 12:27
@Nymphetamine píše:
Tyjo, docela se divim, nas pustili z porodnice v sobotu a v nedeli k nam prisla detska sestra. Ja myslela, ze takhle chodej domu normalne 8o

To je naopak velký luxus!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6661
28.8.17 12:42
@Nymphetamine píše:
Tyjo, docela se divim, nas pustili z porodnice v sobotu a v nedeli k nam prisla detska sestra. Ja myslela, ze takhle chodej domu normalne 8o

Naše pediatra také chodí domů. Přišla u obou dětí, do dvou dnů od propuštění z porodnice.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13837
28.8.17 12:48

@Nymphetamine k nám chodila domů, dokud malej nedosáhl na 3 kila (min. 4×).

Klid, +- nějakej den fakt neva ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23966
28.8.17 12:57
@Nymphetamine píše:
Tyjo, docela se divim, nas pustili z porodnice v sobotu a v nedeli k nam prisla detska sestra. Ja myslela, ze takhle chodej domu normalne 8o

To je luxus. A to si ještě některé maminky stěžují, že se jim dr. sáčkuje domu :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1824
28.8.17 12:57

Malá se narodila v sobotu večer, ve středu nás pouštěli, ještě z porodnice jsem volala k doktorovi a objednali nás až na další čtvrtek, takže malá měla 12 dní, když ji poprvé viděl. Pokud je miminko v pohodě, tak bych to vůbec neřešila.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková