První plastové lyže

195
19.2.09 19:57

prvni plastove lyze

Ahoj holky,nechcete se nektera zbavit plastovych lyzi po detech?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1446
19.2.09 20:06

Lyže mám.Holky už jsou velké.Jsem z okolí HK.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
195
20.2.09 08:04

te.ss,ja jsem z druheho konce republiky,tak to leda postou,to nevm jestli bys chtela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1762
20.2.09 09:35

Lyže taky mám a jsem ze Říčan u Prahy.
Pokud chceš, tak je pošlu.
Halka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4415
16.10.12 07:46

Ahoj holky, mám stejný dotaz jako tehdy zakladatelka. Pomůžete mi někdo?
Nechcete se některá zbavit plastových lyží po dětech? Chtěla bych prcka na to letos zkusit postavit, ať zkusí mít něco na nohách, klasické lyže by pro něj byly ještě těžké.
Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.10.15 15:57

plastové lyžičky

Ahojky všem, prosím Vás, nezbavujete se někdo plastových lyžiček pro nejmenší?
okolí Prahy, Berouna, Kladna nebo Plzně? díky Áďa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1278
21.11.15 21:30

PRVNI LYZE - JAKE?

Ahoj, ozivuji diskuzi :) na konci ledna budou nasemu malymu 3 roky. Ma rad hory, loni jsme jezdili jen na sanich, ale letos jsem myslela, ze bych mu zkusila treba pujcit snowboard nebo lyze, jen tak na zkousku, co myslite? Videla jsem nekde v obchode takove plastaky, nasazovaci na boty, asi 40cm (a pak vetsi myslim 70 atd) nas malej ma ted 99cm. Ja jsem tehotna, za par dni mam termin, takze mockrat se na hory urcite nedostanem, typuju tak 1 - 3×, pritel neni sportovec, ja jezdim na SNB ale s miminkem to asi nepujde..ani bych si tomoc neuzila takze opravdu jen rekreacne. Myslite, ze ma cenu kupovat nejake ty plastove lyzicky? A jak dlouhe? Nebo pujcit ten snowboard? Ja ani pritel nelyzujem, takze bych ho ani v podstate nemela jak moc ucit, ale zas nevim, jestli nasnowboard jeste neni maly..Ale tak vite co, na co se ty deti postavi, na to si zvyknou.. :D DIky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22759
21.11.15 21:43

@mattez
Ja bych se na plastaky vybodla a jestli pojedete na hory, tak pujcit tam a dat ho na hodinku do skolicky. 3 roky jsou akorat na uceni. Urcite lyze, snb bych dala az zvladne lyze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9781
21.11.15 21:45

Plastové lyže jsme využili asi 2 roky (stála na nich myslím od 2,5 let) a pak je zdědila mladší dcera. Není to na klasický nácvik lyžování, ale bylo to spestření zimní doby od klasického sáňkování. Ťapali na zasněženém chodníku, trávě, nebo jsme je táhli za hůlky. Stáli myslím kolem 200-300, zcela obyčejné bílé s obrázkem na špičce myslím z Globusu. Bylo to vrámci vánočního dárku. Za mě ano koupit. Loni už začala na klasických, ale na ten jeden zimní pobyt na horách jsme si je pujčili a letos pujčíme zas :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1278
21.11.15 21:47

Nevim jestli to prave ma cenu ucit nejdriv lyze a pak snb..mne osobne bylo lyzovani pro snowboard fakt uplne k nicemu, spis horsi nez lepsi :D no do skolicky ani nechci ho davat, to fakt nema cenu jako na jeden nebo dva dny z roku..to jako kdybysme byli treba tejden na horach, ale proste jednou a pak treba za cas jeste jednou.ja spis chci aby si to jakoby uzil, ale tak aby se taky neucilnejaky nesmysly od zacatku, ze jo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1278
21.11.15 21:48
@nemi píše:
Plastové lyže jsme využili asi 2 roky (stála na nich myslím od 2,5 let) a pak je zdědila mladší dcera. Není to na klasický nácvik lyžování, ale bylo to spestření zimní doby od klasického sáňkování. Ťapali na zasněženém chodníku, trávě, nebo jsme je táhli za hůlky. Stáli myslím kolem 200-300, zcela obyčejné bílé s obrázkem na špičce myslím z Globusu. Bylo to vrámci vánočního dárku. Za mě ano koupit. Loni už začala na klasických, ale na ten jeden zimní pobyt na horách jsme si je pujčili a letos pujčíme zas :kytka:

a mohu se zeptat vy jste meli ty 40cm nebo 70cm??ja prave zatim chci jen na oziveni a aby videl, jako to je, kdyz vidi lidi okolo jezdit. ja ho loni vozila na snowboardu a bavilo ho to :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3481
21.11.15 21:55
@mattez píše:
Ahoj, ozivuji diskuzi :) na konci ledna budou nasemu malymu 3 roky. Ma rad hory, loni jsme jezdili jen na sanich, ale letos jsem myslela, ze bych mu zkusila treba pujcit snowboard nebo lyze, jen tak na zkousku, co myslite? Videla jsem nekde v obchode takove plastaky, nasazovaci na boty, asi 40cm (a pak vetsi myslim 70 atd) nas malej ma ted 99cm. Ja jsem tehotna, za par dni mam termin, takze mockrat se na hory urcite nedostanem, typuju tak 1 - 3×, pritel neni sportovec, ja jezdim na SNB ale s miminkem to asi nepujde..ani bych si tomoc neuzila takze opravdu jen rekreacne. Myslite, ze ma cenu kupovat nejake ty plastove lyzicky? A jak dlouhe? Nebo pujcit ten snowboard? Ja ani pritel nelyzujem, takze bych ho ani v podstate nemela jak moc ucit, ale zas nevim, jestli nasnowboard jeste neni maly..Ale tak vite co, na co se ty deti postavi, na to si zvyknou.. :D DIky

Osobně si myslím, že to cenu nemá. Počkejte rok - dva, a pak bych půjčila děstké lyže. Mám holku - ve 4 letech (4 jí byly v prosinci) lyže vůbec neutáhla, o rok později to nebylo o moc lepší (kluci jsou bych řekla, o rok napřed). V 6 letech už mělo cenu s ní na lyžích něco zkoušet (lyžařská školka je v tomhle nejlepší řešení), teď jí v zimě bude 7, a to si myslím, že si to teprv užije.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9125
21.11.15 22:03

My jsme poprvé dali syna na lyže ve 3 letech a bylo to super, první den jen na hodinku stál, aby si zkusil jaké to je. Druhý den s ním manžel jezdil na normální sjezdivce a po hodině už jezdil sám a krásně zvládal zatáčet i zastavit. Měli jsme půjčené 70 cm carvingové lyže, půjčení stálo skoro stejně, jako se dají v bazaru lyže koupit. Pokud plánujete alespoň 2× za sezónu na lyže vyrazit, koupila bych nějaké bazarové 70, vydrží mu i na další rok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
597
21.11.15 22:05

Do plastakov by som nesla. Mame jedny doma - dostala som darom a vobec jej to s nimi neslo. Minulu zimu (mala 3.5 roka) sme ju postavili na klasicke lyze a po 3 dnoch bola schopna kusok sama zist a zabrzdit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8874
21.11.15 22:11

Penize za plastove dej radeji za pujceni normalnich lyzi. Na vyzkouseni staci. At vis, jestli ho to vubec bude bavit. Ty plastove jsou uplne k nicemu a nic by z toho nemel, jsou prakticky neovladatelne.

Kazde dite je jine. Zkuste to. Nase nejstarsi loni zvladla v pohode modre sjezdovky, byly ji cerstve 3 roky. Uzivala si to vic nez dost. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama