První rande v lockdownu

117
5.4.21 18:18

První rande v lockdownu

Ahoj, potřebovala bych poradit… Ve středu se mám sejít s jedním mužem, bude to naše první rande, ale má pršet a být velká zima a navíc je všechno zavřené… Nemáte někdo tip, co by se dalo dělat? Domů ho tahat moc nechci :nevim: Samozřejmě, že on také moc neví co by se dalo dělat, ale chceme se sejít a já i překvapit nějakým návrhem. Budu ráda za každý nápad

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10465
5.4.21 18:40

Posunula bych na patek, to uz ma byt lip.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12715
5.4.21 18:46

Nedá se dělat nic moc, než koupit kafe a pokecat v autě :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3673
5.4.21 18:48

Přesunout nebo procházet podloubim pořád dokola, jestli máte k dispozici

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
663
5.4.21 18:51

Upekla jsem buchtu, uvařila kafe a seděli jsme v autě (v našem zapadakove nejsou ani vydejova okenka), navíc on bydlí v jiném okresu, tak se sem musel proplížit s nějakou výmluvou. Ale byli jsme se předtím aspoň projít, být tebou, domluvím se na jiný den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
582
5.4.21 18:57
@Taky jedna píše:
Nedá se dělat nic moc, než koupit kafe a pokecat v autě :nevim:
:palec: moje řeč. Vidím to stejně.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
117
5.4.21 18:59

@Mialina No tak to je přesně jak u nás… Výdejní okénka vzdálená 25km a přesně jak píšeš, taky je z jiného okresu, takže uvidíme vlastně jestli se vůbec dostane…

No on měl hezký nápad jít se projít do nedalekých lázní, tam to bývá zasněžené hezké, ale to je procházka tak na 20 minut, takže co pak? Asi to fakt vidím na to auto

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12715
5.4.21 19:02
@Lilianka33 píše:
@Mialina No tak to je přesně jak u nás… Výdejní okénka vzdálená 25km a přesně jak píšeš, taky je z jiného okresu, takže uvidíme vlastně jestli se vůbec dostane…No on měl hezký nápad jít se projít do nedalekých lázní, tam to bývá zasněžené hezké, ale to je procházka tak na 20 minut, takže co pak? Asi to fakt vidím na to auto

Jo, procházka v lázních, proč ne, může to být hezké :palec:
Jinak se nikde moc jít nedá, randění je naprd.
A to kafe v autě už mě taky moc nebaví :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
619
5.4.21 19:52

Neexistuje špatné počasí, jen špatné oblečení :D  :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2193
5.4.21 21:43

Nevím, ale pokud se ještě neznáte, tak sedat hned do auta může být nebezpečné.. To ho vezmi raději s sebou nakupovat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
117
5.4.21 21:54

@Beckyttine5 Znát se známe, ale toto je naše “první oficiální” schůzka/rande, takže sednout s ním do auta se nebojím :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2193
5.4.21 23:01

Tak pak auto, pustit si tam hudbu a popovídat si.. Vzít si s sebou něco na pití a bude to fajn :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
584
5.4.21 23:24
@Beckyttine5 píše:
Tak pak auto, pustit si tam hudbu a popovídat si.. Vzít si s sebou něco na pití a bude to fajn :wink:

Hlavně, aby mělo i lůžkovou úpravu. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
6.4.21 12:08

Taky to resime autem. Mam vysoke MPV, takze vzadu polozim sedacky, koupil jsem nizky stolicky a stul, jidlo v restauraci s sebou a pohoda. :) Az otevrou okresy, tak to jedeme zapichnout nekam pred restauraci a budeme si chodit z auta k okynku, no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.4.21 12:17

Ja bych vzala prostě deštník a termosku a až by byla zima, tak klidně to auto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat