První těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pitrska
Zasloužilá kecalka 842 příspěvků 06.12.05 07:52
První těhotenství

Zdravím všechny snažilky, těhulky i maminky. Tak jsem se od snažilek přesunula k těhulkám. Mám po dvou cyklech užívání Clostilbegytu.Včera mi Dr. potvrdil ty dvě čárky na těhot.testu, byla jsem moc šťastná.Na:,–(il mi hned Utrogestan. Také mi řekl, že tam jsou založené 2 bubliny, ale jedna je menší, a ještě neví, zda bude také růst. Až doma mě potom napadlo, že jsem se mohla zeptat, co když to druhé nebude růst, vyplaví se nebo se bude muset nějak odstranit?A nemůže to ublížit tomu druhému?Snažili jsme se s přítelem rok a půl a teď když se to povedlo mám velké obavy. Kdo máte nějaké podobné zkušenost, napište mi prosím. Děkuji a přeji krásný den.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
elda
Ukecaná baba ;) 1709 příspěvků 06.12.05 08:01

v lepším případě se druhá bublinka vstřebá, v horším se z ní vytvoří hematom, který může zlobit - špinění, krvácení. a v úplně nejlepším případě té bublince začne bít srdíčko - nic nevadí, že je menší :-)
přeju ti hezké a pohodové těhotenství.

elda

Uživatel je onlineka-tka
Generální žvanilka 22315 příspěvků 06.12.05 08:05

Ahoj,

ja jsem taky po clostylbegitu mela dve dutinky, ale nakonec jenom jedna se vyvijela dal........ ta mensi se promenila na maly hematomek, a ten se pak vstrebal
taky jsem brala utrogestan 4×1 a ascorutin, a vse v poho
Jeste mi doporucili ten utrogestan zavadet......
Hlavne nic tezkeho nezvedat, a odpocivat
Uvidis bude to v pohode

Katka

Pitrska
Zasloužilá kecalka 842 příspěvků 06.12.05 08:32

Zatím 2 příspěvky k mé otázce a hned mám lepší náladu. Dává mi to moc podpory. Díky moc.

Vlastinka
Zasloužilá kecalka 577 příspěvků 06.12.05 13:32

Pitrsko ,
blahopřeju k těhotenství. Držím pěstičky, aby vše probíhalo tak, jak má.
Hezký den.
 V

vinona
Kecalka 166 příspěvků 06.12.05 14:06

Ahoj,plně souhlasím s Kat-kou a hlavně s tím,že utrogestan se má zavádět.Polknutím se do oběhu dostane jen 10 procent a zavedením kolem 50 procent.Přeji úspěšné a spokojené těhotenství.

Vinona

Mrs.Grey
Povídálka 24 příspěvků 08.06.15 15:22

Zdravím :) Čerstvě jsem otěhotněla jsem cca. v 5tydnu, je to trosku šok ale jsme nadšeni poradili by jsme mi prosím co vse me ceka co musim zaridit nez se male narodí a podobne? Jsem registrovana na up jestli to nejak tehotenstvi ovlivni a take kdy zajit k doktorovi…jdu ke gynekologovi poprve a mam z toho trosku strach. Děkuju moc

andelka83
Generální žvanilka 20824 příspěvků 08.06.15 15:26

@Mrs.Grey jako poprvé v životě? To snad ne, to by ti muselo být tak 15 8o
Na ÚP to nahlaš až dostaneš průkazku. Přestanou tě zvát každý měsíc a nebudou otravovat s hledáním práce (aspoň u mě to tak bylo). Řekla jsem jim to v listopadu, asi ve 3-4 měsíci, a pak si mě pozvali už jen v lednu a pak po porodu v květnu se odhlásit. Sice ani jako těhotné ti nic nebrání hledat práci a být zaměstnaná, ale oni ví jak to chodí. Těhotnou tě vezmou jen po známosti nebo na oko.
K Dr se neboj, možná ti vezmou ještě krev, možná ne. Udělají ultrazvuk a poučí tě o dalším postupu. Obvykle se mezi 8 a 10tt dělají krevní testy, a v 10 a 12tt NT screening na genetické vady.

atominnka
Generální žvanilka 22179 příspěvků 08.06.15 15:34

@andelka83 proč 15? znám holky, co nebyli nikdy a je jim i 26 ;) i když to nechápu

@Mrs.Grey k dr bych šla kolem 8tt, pokud nebudou potíže. Dřív si myslím, že není třeba. Na úp bych to nahlásila až s průkazkou.

Mrs.Grey
Povídálka 24 příspěvků 08.06.15 15:35

@andelka83 Ano poprve v životě, je to trosku pozde ale mam trosku komplikovanou maminku takze se bojím aby na mě paní doktorka trosku nevyjela kvuli tomu. Jinak je mi 20.
Na UP jdu ted 22. cili o tom mam jeste pomlcet? Vubec nevím, moc jsme to neplanovali byl to první pokus a hned vyšel :)

atominnka
Generální žvanilka 22179 příspěvků 08.06.15 15:48
@Mrs.Grey píše:
@andelka83 Ano poprve v životě, je to trosku pozde ale mam trosku komplikovanou maminku takze se bojím aby na mě paní doktorka trosku nevyjela kvuli tomu. Jinak je mi 20.
Na UP jdu ted 22. cili o tom mam jeste pomlcet? Vubec nevím, moc jsme to neplanovali byl to první pokus a hned vyšel :)

to si trochu odporuje

Noi, možná se jim tzoho 22. klidně zmiň, proč ne ;)

Mrs.Grey
Povídálka 24 příspěvků 08.06.15 15:53

@atominnka jj ja vím, nechali jsme tomu volny prubeh, nechteli jsme se stresovat zda to vyjde nebo ne. O miminku jsme mluvili a shodli jsme se ze pokud prijde i nyni bude vitane.

aneriii
Nováček 9 příspěvků 08.06.15 16:00

Gratuluji :kytka:

atominnka
Generální žvanilka 22179 příspěvků 08.06.15 16:06

@Mrs.Grey tak to jo :-) to je paráda, že to vyšlo hned ;)

andelka83
Generální žvanilka 20824 příspěvků 08.06.15 16:16

@Mrs.Grey no, na gyndu by se mělo chodit od 15 let každý rok pravidelně. A minimálně od 18 je to tvoje zodpovědnost, takže žádné výmluvy na maminku. Teď bude všechno na tobě, chodit na vyšetření, určit které nepovinné chceš absolvovat, hlídat si termíny apod.
Hodně štěstí. Já bych to ještě nehlásila, nic není jisté v této době. Až budeš mít průkazku, tak ano.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama