První zoubek ve dvou měsících?

2319
31.5.12 19:20

První zoubek ve dvou měsících?

Ahoj, holky.Opět si jdu pro radu. :) Syn má dva měsíce a týden a už nějakou dobu hodně slintá, strká si ručičky do pusy a dneska jsem si všimla,že má na dolní dásničce dva bílé flíčky. Je posledních pár dní i trošku nevrlý a víc mazlivý. Může to být rostoucí zoubek? Není to brzo? :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8040
31.5.12 19:21

Může,můj syn měl první zoubek ve třech měsících.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2319
31.5.12 19:23

A nevíš jak dlouho může trvat než vyleze?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5230
31.5.12 19:24

Taky jsem první zub objevila ve třech měsících. Zkus na to šáhnout, jestli je to ostré, jsou to zoubky :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5230
31.5.12 19:25
@lucka_mac píše:
A nevíš jak dlouho může trvat než vyleze?

Jestli už je prořízlý, tak už ho trápit nebude.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2319
31.5.12 19:27

Jo, když na to sáhnu a trošičku zatlačím, tak to ostré je a jakoby pod tím něco cítím. No, nečekala jsem to takhle brzo. :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Resuzt
31.5.12 19:40

Ahoj, můj syn měl ve třech měsících už tři zuby. Vyrostlé. Taky jsem to tak brzo nečekala, tak jsem nehledala. Kdy vyrostly, nevím :-). Resuzt

  • Citovat
  • Upravit
nikol.ondrášovka
31.5.12 19:41

Někde psali že se dokonce narodilo miminko se zoubky, tak proč by nemohlo mít zuby ve dvou měsících :)

  • Citovat
  • Upravit
5407
31.5.12 20:13
@lucka_mac píše:
Jo, když na to sáhnu a trošičku zatlačím, tak to ostré je a jakoby pod tím něco cítím. No, nečekala jsem to takhle brzo. :jazyk:

Můj první syn měl zoubek ve 4měs. Zkus vzít kovovou lžičku a jemně klepni na místo zoubku, pokud to cinkne, máš 100%jistotu. To je nejlepší zkouška na zoubky. Jinak gratuluji k prvnímu zoubku :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13837
31.5.12 20:19

Naše malá má bílé bouličky od 3 měsíců, včera jí bylo měsíců 9 a zuby žádné, jen ty bouličky:-) + slintání a rvaní všeho do pusy:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1053
31.5.12 20:20
@helenkka píše:
Naše malá koncem druhého měsíce taky začala strašně slintat - to jí zůstalo, ale zuby zatím nikde. Akorát dělá ze slin bublinky :lol:

Jééé, to dělá moje dvouměsíční slinta taky :lol: taky čekám, co z toho bude…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2319
31.5.12 20:27

No tak to jsem zvědavá jestli se tam něco vyklube nebo ne. :nevim: Jo, bublinky, umí taky. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
41
31.5.12 20:30

my měli první zoubek v roce :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5407
31.5.12 20:33
@lucka_mac píše:
No tak to jsem zvědavá jestli se tam něco vyklube nebo ne. :nevim: Jo, bublinky, umí taky. :lol:

a zkoušela jsi cinknout tou lžičkou???

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2319
31.5.12 20:34

Teď už spinká. Možná to zkusím zítra. :-D Pokud teda najdu tak malou kovovou lžičku, abych mu ji dostala do pusinky. :jazyk:

Příspěvek upraven 31.05.12 v 20:37

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna dentální hygienistky

Ikona - Pavla Pilneyová

Pavla Pilneyová DiS.