Prvorodicja poradte

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
4.1.22 16:24

Prvorodicja poradte

Prodim o radu. Mám první miminko tak jdu za zkušenými. Mam 8,5 m miminko. Už tak 3 týdny se plazi, jd zcedave a skoro furt už chce být na bříšku ale ještě nesedime. Mohu si ho posazovat na klin aby měl opřena záda o moji hruď? Nebo to raději také ne. Mám ho nějak motivovat k sedu? Stále máme korbicku na kočárku. Vždy ho položím a krásně v nem spi tak že sportakem zatím čekáme.
Co se týče stravy - je kojene, nikdy UM nemelo. Dopoledne má svacinku, pak obidek někdy I kojím a teď zkoušíme odpo jogurt. Moc mi ale nechce pít cajik. Vím že kojím ale nevím jestli to stačí, vždy si čaje jen lokte a zavre pusu. pocurane plenky má ale někdy by už orso nebylo potřeba ale dám ho ať má nejakou tekutinu po obede.
A odkdy mohou miminka okurku, papriky apod? Dekuju

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27502
4.1.22 16:49

Neposazuj, dokud si nesedne samo, má čas. Čaj nepotřebuje, když kojis, venku není trop aby bylo dehydratovane, nějaké tekutiny jsou i třeba v přesnídávce apod, takže kojit mezi jídly stačí. Okurku už sem dávala někdy od 7 měsíců, vždy ji zuzlali. Paprika je těžká na trávení, s tím bych počkala. Jinak co se týče toho kojení, tak já dala normálně jídlo (svačinu, oběd atd) a potom sem ještě dokojila, aby se dorazil a napil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
532
4.1.22 17:22

Neposazovat, spíš ho motivuj k plazení - lezení.. Je to přirozený vývoj, když je na čtyřech, začne dělat šikmý sed, tak se naučí sedět :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.22 19:57

Moc Vám děkuji. On se zatím jen plazi a v postýlce někdy strká pod sebe kolinka tak uvidime co z toho bude. Takže mám zatím nechat korbička? :palec:.
Dobre tak dkeuju moc za vaše názory :*

• Citovat
  • Nahlásit
10
4.1.22 21:43

Určitě nechejte korbičku…Syn v ní jezdil do deseti měsíců, protože sed ho netrápil…lezl jako veverka, běhal kolem nábytku, ale sednout si to ne :D… A co se týče pití, tak to u nás byl taky velký boj…ředila jsem mu přesnídávky a příkrmy, aby do sebe nějaké tekutiny dostal i mimo kojení, dávali jsme mu lahvičku s vodou, ale voda byla všude jen ne v dítěti, učící hrnky ignoroval :D před cca třemi týdny se naučil sát z kapsičky, tak jsem mu dala hrnek s podobným vrškem jako je kapsička a najednou cvak a dítě pije…Jenom vodu tedy :D na vše ostatní se šklebí :D :) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.22 21:51

@eli.pionyr :D :D jsou to vycurankove :srdce:. No to mu taky dělám že do prikrmu dávám vodu :mrgreen:. Tak budeme zkoušet. Myslela jsem si jak cajik mu hude chutnat :mrgreen: ale prd. Mám od hippu, Leros apod. :nevim: :mrgreen:
Jinak mohu se ještě zeptat jaké davate odpolední svacinky? Občas mu není jidlem dám malou kurku od chleba ( taky jsme ji dostavali) a strašně mu to chutna. Vik je tam sůl ale vždy jen trošku dostane ale napadlo mi že bych mu prave upekla chleba domácí bez soli a navázala třeba troškou másla :nevim: ale nevím no.. jogurt moc nechce tak mu do toho dávám ovoce tak sklebi se ale par lzicek si dá tak nevím co jiného na odpoledne :nevim: prso dostane ale rada bych mu zarazovala něco nového

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat