Reklama

Prvorodička Císař X Normální porod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

palouse
Nováček 4 příspěvky 19.02.18 22:42
Prvorodička Císař X Normální porod

Ahojte maminky :mavam: nemohu se rozhodnou jestli Císařský řez nebo normální porod jsem hrozny strašpitel :oops: všeho se bojim a vše mě bolí a nejsem rozhodnuta co všichni říkají něco jiného 8o Hrozně se třeba bojim normálního porodu ale vlastně i císařského jakou mate zkušenost vy? ;) Předem děkuji za infoo ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Mimis2017
Ukecaná baba ;) 1383 příspěvků 19.02.18 22:47

@palouse ale strach z bolesti není indikací k císaři…

Tereza33
Povídálka 14 příspěvků 19.02.18 22:50

Radím normální porod. Mám po sekci (nutné, nikoliv ze strachu), dodnes zdravotní následky. Řekněme, že normální porod je o kus přirozenější záležitost než řezy do těla, sekce je prostě operace. Určitě i jako maminka i miminka budete spokojenější, pokud to zvládnete normálně. Dneska už je epidurál normální. A budete se lépe hojit, lepší nástup kojení… Ať už se rozhodnete jakkoliv, přeji krásný porod a zdravé a šťastné mimčo.

Ariadne
Echt Kelišová 8727 příspěvků 19.02.18 22:50

Myslim si, ze to odrodis normalne. Snad te nenapadlo, ze prijdes do porodnice a nadiktujes jim, jak chces cisare. Nacti si neco o porodu a zkus se hodit do klidu a prijmout tu skutecnost, ze odrodit dite sice je fuska, ale zase to stoji za to a pokud neni duvod k cs, tak rod normalne.

Moje dr rika, ze zeny co rodily prirozene, tak to sice je hrozny pred, ale po porodu se rychleji daly dohromady. Ty co rodily cs, tak porod rychlovka pohoda a pak delsi zotaveni. Proste je to operace.

Dve deti jsem odrodila normalne a ted me napotreti ceka asi cs a happy teda nejsem. Kdyby to slo, tak radsi rodim normos

Příspěvek upraven 19.02.18 v 22:52

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 568 příspěvků 19.02.18 22:51

Mám tři kamarádky, co rodily jednou normálně a jednou císařem, dvě řekly, že císař byl stokrát horší, jedna že to bylo srovnatelný. Šla bych rodit normálně. Fakt to není nic, co by se nedalo přežít.

sediza
Ukecaná baba ;) 1514 příspěvků 19.02.18 22:51

Jestli chcete opravdu trpet bolestí, a to min. 2 tydny v kuse, jděte na císaře. Doporučuji psychologa, epino nebo ani-ball a treba nejaky přesporodní kurz.

Ariadne
Echt Kelišová 8727 příspěvků 19.02.18 22:56

Cim vic se budes bat, tim horsi si to delas, ikdyz to nemusi byt tak hrozne, jak si predstavujes. Taky ted bojuju se strachem, ale z cs a ver mi, ze se mi do toho fakt nechce, kdyz vim, ze mimco vytahnou predcasne jako kralika a prijdu o prvni chvilky s nim, ptz mi budou muset dat celkovou narkozu.

Zkus proste tu bolest prijmout jako nedilnou soucast toho vseho a muzes byt mile prekvapena, ze mas treba do 3h odrozeno a ze to nebyla takova traga, jak sis predstavovala

marka123
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 19.02.18 22:58

Kazdy porod boli, bolesti se nevyhnete. Normalni pri, u cisare po. Vse ma sve pro a proti, ale v ramci pece o dite a toho byt hned fit po porodu jednoznacne vede normalni porod. V dnesni dobe skala moznosti, jak si porod usnadnit (caje, homeopatika, lnene seminko, masaze hraze, aniball, moznosti analgezie u porodu) nejlip udelate, kdyz si hlavne odblokujute strach z porodu v hlave.

veria
Generální žvanilka 23391 příspěvků 1 inzerát 19.02.18 23:01

A oni ti dali vybrat?? :lol:

vjerunqa
Závislačka 3037 příspěvků 19.02.18 23:05

@palouse Ahoj, nemám srovnání. Rodila jsem dvakrát spontánně v termínu a bylo to super a rychlé (poprvé hodina po příjezdu do porodnice, podruhé 10 min.). Všechno je v hlavě. Do sekce bych dobrovolně nikdy nešla. Doporučuji knihu Aby porod nebolel :kytka:

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 19.02.18 23:08

@palouse
Moje zkušenosti ti radši psát nebudu (nejsou hezké). Ale jedno k nim mám: Všechno by bylo jinak, kdybych nebyla přesvědčená, že to zvládnu v porodnici jen s personálem a manželem. U příštího porodu nebude manžel, ale Dula. A taky si vyberu porodnici ne podle komentářů na netu, ale podle doporučení Duly na předporodním kurzu u ní, né v porodnici. Nevěř mazání medu kolem pusy od personálu porodnice, ale dej na zkušenosti těch, co museli v dané porodnici nějakou zdravotní krizi řešit. A Dula ti pomůže i s překonáním strachu a rozhodnutím, co je lepší. Je to takový psycholog přes těhotenství a zrození ;)

Kikulele
Zasloužilá kecalka 827 příspěvků 19.02.18 23:09

V lete me to taky ceka, a taky poprve ale chci rodit normalne pokud to pujde. Pokud by k cisari byla nejaka indikace tak se neda nic delat, ale vybirat si cisare jenom proto abych se pri porodu vyhnula bolesti pri porodu me prijde jako nesmysl.mam kamaradku ktera musela rodit akutnim cisarem a rikala ze uz nikdy vic, dlouho ji trvalo nez se dala do kupy, ja bych chtela byt po porodu co nejdive fit, tak doufam ze to vsechno pujde tak jak ma.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.18 23:17

Prijde mi, ze vetsina je tady pro normalni porod. Jak jste ale spokojene s intimnim zivotem po porodu (myslim sesivani, zvetseni atd.).

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.18 23:20

Mám za sebou obojí a jsem rozhodně pro přirozený. I co se týče sexu po porodu, jsem se paradoxně dávala delší dobu dohromady po císaři, než po přirozeném..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.18 23:21
@Anonymní píše:
Prijde mi, ze vetsina je tady pro normalni porod. Jak jste ale spokojene s intimnim zivotem po porodu (myslim sesivani, zvetseni atd.).

sesivana jsem nebyla, rozdil manzel nepozoruje..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >