Vyvolávaný porod - tablety nezabírají

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zdendulka.k
Kecalka 284 příspěvků 32 inzerátů 16.02.18 17:21
Vyvolavany porod-tablety nezabiraji

Prosim, kdo ma podobnou zkusenost. Kvuli tlaku a cukrovce mi zacli ve stredu 38+2 vyvolavat tabletou.Ted mam v sobe jiz patou a nic…po tabletce mam silnejsi ms bolesti, ktere ale pak zmizi…uz sem zoufala, lezim tu tri dny uplne nanic…co bude dal?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

j-p
Extra třída :D 11649 příspěvků 16.02.18 17:23

@zdendulka.k :hug: nejspíš bude císař. Na mne ty tablety taky nepůsobili :(.Pak se mi odloucila placenta a už jsme jeli na akutní císař. Mně z toho bolelo jen v zádech :(.

Russet
Echt Kelišová 9510 příspěvků 16.02.18 17:23
@zdendulka.k pí­še:
Prosim, kdo ma podobnou zkusenost. Kvuli tlaku a cukrovce mi zacli ve stredu 38+2 vyvolavat tabletou.Ted mam v sobe jiz patou a nic…po tabletce mam silnejsi ms bolesti, ktere ale pak zmizi…uz sem zoufala, lezim tu tri dny uplne nanic…co bude dal?

Mně nezbraly jen první den, druhý den se po druhé tabletě rozjel porod, ale skončil akutním císařem. Ptala bych se tam, kde „rodíš“. Jaké más možnosti. Co si pamatuju, bolesti byly ostré a hodně unavující. Musíš být už unavená, ne?!

Soňa Zacharová
Závislačka 3355 příspěvků 16.02.18 17:28

@zdendulka.k Ptej se v porodnici asi bych už chtěla císaře. Naštěstí mě stačilo půl tabletky a už se to rozjelo ale za to jsem rodila 19 hodin

Edit: Ještě mě napadlo zkoušeli ti zátěžový test?

Příspěvek upraven 16.02.18 v 17:31

Karleon
Kelišová 5245 příspěvků 16.02.18 17:30

Zkus se uvnitř trochu zklidnit. Vím, že se ti to teď zdá obtížné, jsi v cizím prostředí, ve stresu, má se něco dít a přitom to s tebou nedělá vůbec nic. Možná to tak má být, možná by přirozený porod nebyl dobrý pro tvé miminko a císař tak bude nejrozumnější řešení. A nebo si porod blokuješ svým stresem, dá se zastavit porod rozjetý, proč by se nedalo zbrzdit vyvolávání. Zkus si na chvilku lehnout, zavřít oči, klidně dýchat a promluv ke svému miminku, že jsi připravená na jeho přícho a že všechno, co tě teď čeká, zvládneš. Zkus mu povídat a dohodněte se spolu, jak to bude dál.

zdendulka.k
Kecalka 284 příspěvků 32 inzerátů 16.02.18 17:31

Ja mam prave vzdy jen bolesti chvili a jeste ne moc silne, takze unavena urcite nejsem, spis furt bulim a sem psych na dne…jestli mi rano soupnou sestou tabletu nebo co bude, nevim..a jestli bude cisar, tak budu uplne v haji, ze tohle vsechno bylo zbytecny…

Russet
Echt Kelišová 9510 příspěvků 16.02.18 17:34
@zdendulka.k pí­še:
Ja mam prave vzdy jen bolesti chvili a jeste ne moc silne, takze unavena urcite nejsem, spis furt bulim a sem psych na dne…jestli mi rano soupnou sestou tabletu nebo co bude, nevim..a jestli bude cisar, tak budu uplne v haji, ze tohle vsechno bylo zbytecny…

Zkus co ti radila Karleon. Co nejvíc se uklidni. Kdyby nic jiného, uleví se ti. Nech myšlenky plynout, na nic nemysli. A císař znamená jen to, že konečně uvidíš svoje miminko!!!

Mallorka
Závislačka 2956 příspěvků 16.02.18 17:34

@zdendulka.k asi sekce. Já nereagovala na tablety ani kapacku s ox. Mám dvě děti, obě císařem a jsem v pořádku. Hodně štěstí

Soňa Zacharová
Závislačka 3355 příspěvků 16.02.18 17:35

@zdendulka.k Chce to aby ses uklidnila jak píše @Karleon. Zkus si pustit na youtube meditaci k porodu nebo jen meditační hudbu.

j-p
Extra třída :D 11649 příspěvků 16.02.18 17:36

@zdendulka.k :hug: no pokud places a jsi samy stres, Tak se asi nic dit nebude. Musis se uklidnit a soustředit se na porod.Nebo to opravdu skončí císařem. Je to tezke, Taky sem to zažila. Drz se a hlavu vzhůru :*

dasajur
Kecalka 182 příspěvků 16.02.18 17:41

@zdendulka.k měla jsem vyvolávaný od pátku do pondělí. Jak vypadá nález, porodní cesty, je nějaká změna? Ja se za tři dny otevřela na 2 cm, měla jsem bolesti jako silná MS.
Pak mi dali kapačku s oxytocinem, otevřená na 5 cm, pak epidural, další kapačka, pak konečně v pondělí před polednem prcek venku.
Jestli ty tablety nemají vliv, tak nic jiného než císař nezbyde.

zdendulka.k
Kecalka 284 příspěvků 32 inzerátů 16.02.18 17:48

Ja vim, ale proste mi nejde se uklidnit..vsechny tady okolo porodily, bud po jedne nebo druhe tablete a ja si pripadam uplne nemozna…holky a co kojeni po cisari? slysela jsem, ze vetsina se nerozkoji :(

Russet
Echt Kelišová 9510 příspěvků 16.02.18 17:52
@zdendulka.k pí­še:
Ja vim, ale proste mi nejde se uklidnit..vsechny tady okolo porodily, bud po jedne nebo druhe tablete a ja si pripadam uplne nemozna…holky a co kojeni po cisari? slysela jsem, ze vetsina se nerozkoji :(

Znám jednu po dvou císařich a je to kojná. Ja bohužel problémy měla. Ale problémy mají i ty s přirozeným porodem. Na to nemysli, to se teprv uvidí.

svetylko83
Stálice 62 příspěvků 16.02.18 18:10
@zdendulka.k pí­še:
Ja vim, ale proste mi nejde se uklidnit..vsechny tady okolo porodily, bud po jedne nebo druhe tablete a ja si pripadam uplne nemozna…holky a co kojeni po cisari? slysela jsem, ze vetsina se nerozkoji :(

Ja jsem se rozkojila a znam vic takovych, naopak mam ve svem okoli vic kamaradek ktere se nerozkojily po prirozenem porodu, hlavu vzhuru ☺

j-p
Extra třída :D 11649 příspěvků 16.02.18 18:11

@zdendulka.k :) nedělej si starosti dopředu s kojenim. Teď potřebuješ porodit :hug: pak se bude řešit kojení :hug: já po císaři problémy s kojenim neměla ale byly jiné problémy, tak jsme skončili na sunaru. A znám to :( všichni kolem mne rodili, jenom já nic.Byl to hrozný pocit.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama