Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
@sissi79 píše:![]()
jo.. mě se líbí jak @Petr-Klic @Rolin posílá
(
![]()
) a ona ho pro léky
![]()
![]()
Láska přes celou obrazovku
schválně co ona na to ![]()
@Petr-Klic píše:
Tak nečti jednou, ale minimálně dvakrát a pomalu…chceš se akorát hádat…trp si se spratkem a jeho kamarády… klukoviny jsou jedna věc, tohleto je ale o něčem jiném, to s dětskou nerozvážností nemá nic společnýhoa trestnou hranici bych posunul na 6 let, aby i ty 7 letý neušli trestu
A že se vlastními radami neřídíš?
![]()
Člověče, jestli budeme pokračovat tímhle tempem, tak to tu administrátoři uzamknou. Stačí, když nás někdo nahlásí, že se tu hádáme ![]()
„Když kolem sebe budete házet zaklínadly, jako kdyby už zítra nemělo vyjít slunce, je tady poměrně velká pravděpodobnost, že už skutečně nevyjde.“
(ctihodný Vzoromil Výsměšek)
Ještě mě tak napadlo… víte, jak daleko je schopno hodit kamenem šestileté dítě? podle fotek by vůbec nemělo být schopné ze země přehodit plot a ten kotec zasáhnout, na tak malé děcko je to vysoko a daleko. To jen tak k zamyšlení. On to totiž ten malý nejspíš schytal za ty starší a rychlejší.
@sissi79 píše:![]()
![]()
asi si šla zobnout, léky myslím
![]()
![]()
Jo, jo, takové laktobacily, jsou dobré na trávení kdejakých nechutností
![]()
@Rolin píše:
A že se vlastními radami neřídíš?![]()
![]()
![]()
Člověče, jestli budeme pokračovat tímhle tempem, tak to tu administrátoři uzamknou. Stačí, když nás někdo nahlásí, že se tu hádáme
„Když kolem sebe budete házet zaklínadly, jako kdyby už zítra nemělo vyjít slunce, je tady poměrně velká pravděpodobnost, že už skutečně nevyjde.“
(ctihodný Vzoromil Výsměšek)
Nehádáme, diskutujeme.Na to, jak je téma kontroverzní, tak i velmi slušně. A pokud někomu vadí živá diskuse s odlišnými názory a emocemi, tak se může celé EM rovnou zavřít pro zbytečnost.
@sissi79 píše:![]()
jo.. mě se líbí jak @Petr-Klic @Rolin posílá
(
![]()
) a ona ho pro léky
![]()
![]()
@Rolin píše:
Jo, jo, takové laktobacily, jsou dobré na trávení kdejakých nechutností![]()
![]()
@sissi79 píše:
A já žádné hádky nevidímasi musím na oční
Já taky ne ![]()
@Hanka79 píše:![]()
hlavne je to tu porad dokola, kdyby na nektery deti rodice nekaslali a venovali se jim a vysvetlili, jim ze co neni v dome neni pro me…tak se to tu tedka nemusi resit a 6ti-lete dite nemuselo lezet v nemocnici…ja kdyz byla mala, tak jsme taky meli partu, bylo nas asi cca 10 a nikdy nas nikoho nenapadlo nekomu cizimu nekam lezt, nekde neco brat, nekomu hazet cimkoliv po psech nebo kockach apod.
a proč? protože hrozilo, že dostaneme od kolemjdoucího pár facek a dalších pár doma, až se to domáknou. Dneska se ten kolemjdoucí radši otočí, aby nebyl nařčen z toho, že przní ubohou dětskou duši.
@sissi79 píše:tož třeba @Petr-Klic je k sežrání a neležel by ti v žalůdku
co ty víš
![]()
Ze mě by ho asi trefil šlak a mě z něj
. Stačí kdybych na něj vytáhla své názory ohledně nucené sterilizace romských žen
.
Příspěvek upraven 29.08.14 v 21:45