Psí poslání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cosmopolitan
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 10.01.17 21:42
Psí poslání

Ahojky, nevím jestli jste to zaregistrovaly ale koncem ledna jde do kin film psí poslání, Je o pejskovi a jeho přátelství s malým klukem, pes zemře ale potom se rodí znova a znova, má jiné podoby ale na svůj původní život si pamatuje a pořád hledá svého původního páníčka. Je i knížka. Já jsem si jí chtěla koupit a jít na film do kina ale upřímně asi bych to nedala, prostě asi se budete smát ale jsem pitomá citlivka :poblion: :pocitac: a rozbrečel mě jen ten trailer. Bojím se, že se v tom kině rozbečím a to by byla fakt velká ostuda. Já mám pejsky moc moc ráda a i když nemám moc peněz, tak jim dávám penízky stranou a potom jim buď něco kupuji, nebo posílám na účet útulku. Já vím, v dnešní době je to k smíchu. Teď mám u rodičů starou fenku je to retrívr a už teď mám trauma z toho, jak se budu muset dívat na to, jak mi odchází. Já vím jsem blbá, asi je to tím že jsem jalová a nemám děti :poblion: ale prostě jsem cíťa. Myslíte si, že jsem normální? Na světě umírá tolik dětí a já se tady rozlítostním nad smrtí psů :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac:.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

doulova87
Kecalka 123 příspěvků 10.01.17 21:46

Dobrý den,

Nemusíte se stydět, že máte cit. Já to prožívám také tak jako vy.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25027 příspěvků 10.01.17 21:51

@Cosmopolitan Co blázníš :hug: Jaká ostuda :think:
To je přeci normální.
chtěla bych vidět člověka, co nebrečel, když mu odešel jeho pes. :nevim:
Tyhle filmy jsou dělané jako dojáky, jsou to dojáky, brečet bude 80% kina, protože někdy měli nebo mají psa.
Klidně na jdi. :palec:

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.17 21:52

Jestli milujes psy, muzes klikat sem http://www.pesweb.cz/…y-podekovani

A jinak, jdi tam a zabul si, proc ne? Vzdyt filmy a knihy v nas maji vzbuzovat emoce :) Nemocné zvíře se mě dotkne mnohem více, než nemocné dítě, které nevidím. V podstatě to co nemáme v okolí se nás nedotýká.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28970 příspěvků 10.01.17 21:54

Všem co mají doma zvířátko, jakéhokoli ale milovaného, posílám :hug:.Kdo nezažil odcházení a smrt němého kamaráda, tu bolest nepochopí…

kikinkapokorna
Povídálka 40 příspěvků 10.01.17 21:55

Mám to taky tak, kdyz to reknu blbe, prispivam jen na zviratka, konkretne na psy a lidi me proste nezajimaji :oops: Nerikam, ze bych nepomohla kdyby se nekomu neco stalo prede mnou, to urcite ano!,ale prispevky putuji jen ke zviratum, protoze oni lasku opetuji.
Rozplakal me film Marley a ja, nevim presne ten nazev…

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25027 příspěvků 10.01.17 21:55

@Cosmopolitan a jestli tě to uklidní, tak jsem si to taky pustila a řvu :mrgreen:

Pro zájemce:
https://www.youtube.com/watch?…

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28970 příspěvků 10.01.17 21:57

Holky, posílám :srdce: :hug:

hapovab
Kecalka 442 příspěvků 10.01.17 22:00

Tak ja brecim temer u kazdeho takoveho filmu.Smrt zvirat me vzdy byla velmi lito a musim uznat ze kolikrat vic nez smrt lidi.Kdyz mi umrel muj 14 lety pejsek, tak jsem byla skoro mesic mimo a dalsi rok se z toho dostavala, pripadala jsem si jako blazen.Ted mam 1,5 letou dceru a vis co??Ta litost je ted jeste mnohem vetsi a to nemluvim o tom kdyz ctu smutne pribehy o detech, to rvu okamzite.Jsem ted extremni citlivka, pry to tak po porodu byva :?

Cosmopolitan
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 10.01.17 22:01

Děkuji za pochopení, taky je docela síla na youtube si pustit video Příběh malého pejska, to jsem viděla jednou a pak už jsem to prostě nezvládla pustit znovu.

hapovab
Kecalka 442 příspěvků 10.01.17 22:01

@Burj Chalifa Ano souhlasim :,(

hapovab
Kecalka 442 příspěvků 10.01.17 22:04

@Cosmopolitan no ja kdyz jsem naposledy videla o psovi „Hačiko“ (nevim je se to pise) a jeste kdyz to bylo podle skutecne udalosti…rvala jsem jak zelva.

Lucka194
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 10.01.17 22:04

Me rozbreci i reklama ;) :lol: knizku si asi objednam, miluju psy. Minuly rok mi umrela jorksirka a na ty podoby verim :oops:

Heivka
Závislačka 3199 příspěvků 10.01.17 22:05

V klidu, zrovna nedávno jsem brečela při večerním čtení Dášeňky. Dostala jsem se k místu jak jde Dášeňka z domu a já si vzpomněla jak odcházela naše štěňata. Chudák syn, koukal na mě jako na blázna :mrgreen:

Cosmopolitan
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 10.01.17 22:06

Tak jsem naplnila misku, pošlu to přátelům na FB ať taky nakrmí.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >